RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Града..

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 2:32 am

- Нищо ми няма, не съм уморен.- отвърна той, като отново върна погледа си напред, към нищото и лапна двете таблетки:- Боя се, че ако заспя, може пак да... се раздвоя.- вдигна леко рамене и се подсмихна бегло и малко нервно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 2:42 am

Сае продължи да стои пред него, въпреки че Мисаки гледаше над главата й.
-Но... - Тя кривна леко глава. - Не става ли само, когато ти искаш да го направиш... Все пак това е усилие. Трябва да има разлика от просто сън.
Момичето усещаше изменение в държанието на Мисаки и за момент присви очи, сякаш се опитваше да "види" защо. Разбира се нямаше ефект... Но пък затова й се предостави още една тема за размисъл... Като че ли точно имаше нужда... Сае реши да не спори с него.
-Добре, ти си усещаш по-добре. - Кимна тя.
Сви за секунда в юмрук дясната си ръка. После я извади, сложи я на рамото му леко стигна пръсти... Не знаеше как го е разбрал той, но тя се опитваше да му каже "Всичко е наред"... Обаче не можеше да го изрече на глас, защото щеше да бъде една голяма лъжа... Твърде голяма! Мина покрай него и отиде до дървото.
Тогава нещо раздвижи клоните над нея...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 4:21 am


Мисаки се обърна рязко назад и присви очи:
- Риука- сан, махни се от там, бавно.- проговори, като отпусна ръце и пристъпи крачка към дървото.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 6:29 am

Сае застина за момент и погледна към конете... Единият тъпчеше на място и неспокойно пръхтеше, а другият се бе отдалечил... Тя вдигна лицето си нагоре и блокира. Не можеше да мръдне - червените светещи очи я приковаха на място. "По дяволите, нали и аз съм вампир!" - Изкрещя съзнанието й. Тогава Сае изведнъж се ядоса... "Слабо същество!" - Упрекна се и скочи към дървото, отблъсна се от ствола и се приземи малко зад Мисаки.
След това се втурна да догони коня...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 6:36 am

Белокосият отмести поглед за момент назад към нея и пак се взря в дървото:
- Покажи се.- промълви и очите му се обвиха в червено сияние.
- Интересен начин за поздрав, Мисаки- кун.- дрезгав глас долетя от клоните на дървото и момчето трепна, едновременно стреснато и разгневено, а около тялото му се появи бледа розово- лилава аура:
- Усидо Танака?
- Бинго!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 6:57 am

Стигна го с няколко скока и го върна за въжето, което бе сложила на шията му преди.
Обърна се към Мисаки, който... блестеше в някакво бледо сияние. На земята скочи някой и се задържа клекнал там за момент... После стана бавно, гледайки Мисаки в очите.
Сае се паникьоса... Не знаеше какво трябва да прави - дали да се намеси или да стои настрана, но... Какъв беше смисълът да не пострада тя, ако... Мисаки пострадаше... Тя си даде сметка, че предпочиташе тя да пострада, а не той. Очите й се разшириха - "Кога успя Мисаки да заеме толкова голяма част в мен?"... Взе решение и се приближи към момчето, ясно издавайки намерението си да застане на негова страна и да направи това, което е необходимо....



(Този път ме заби в 3-та глуха... Дано не си личи много, но наистина ме затрудни дооооста Very Happy )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 7:13 am

- Сае, стой на страна!- извика Мисаки, когато усети момичето да приближава. За първи път я наричаше с това нейно име, но то просто му се изплъзна, а онзи вампир се подсмихна лукаво. Пясъчно русите коси и мътно сивите му очи се впиха в Хиоу изпитателно:
- Намерил си си нов приятел ли? Интересно...
- Не си и помисляй!- просъска и вдигна ръка пред Риука:- Какво правиш тук?
- Взимам това, което искам, естествено!- отвърна онзи с все същата усмивка:- Скоро и с теб ще се заема лично, малки чистокръвни.


( Сорри много. )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 7:45 am

Тя спря на място... Повече стресната от името си, казано с неговия глас, отколкото от самата заповед... След това направи крачка към него и още една, с което заставаше изцяло зад ръката му. Нищо не каза, но усещаше гнева, надигащ се от дълбините на съзнанието й... Гърдите й поемаха повече въздух, а ръцете й бяха стиснати в юмруци.
-...Внимавай какво си пожелаваш... - Прошепна тя тихо и гневно, впила червените си очи в мъжа. - ...Защото може и да го получиш...


(Няма нищо... Просто давай две тирета с инструкции след текстчето Laughing )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 8:12 am

- Мило момиче.- засмя се онзи и поклати леко глава. Мисаки не откъсваше очи от него, искаше да го нападне, да го хване и унищожи, за отмъсти за всичко, което му беше причинил в миналото. Но не можеше, не би позволил Сае да го види в такава светлина, макар че знаеше какво смятаха някои за чистокръвните, за мнозина те бяха чудовища, но Мисаки не искаше да бъде приеман така.
- Какво точно искаш в момента?!- процеди през зъби и стисна ръцете си в юмруци.
- В момента нищо, но изчакай Мисаки търпеливо, скоро и твоя живот ще заискам, а може и нейния.- кимна с глава към Риука и отстъпи крачка назад:- Скоро, малкия, ще последваш съдбата на брат си...


// ами, нищо конкретно не бих могъл да дам като инструкция. Този освен да ги остави за сега, пък после пак да се появи, по- драматично.//
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 8:54 am

"Брат...?" - Очите й се разшириха, след което ги присви и пристъпи напред. - "Значи това е... той!" - Сае беше запомнила думите на Мисаки, че някой бе убил брат му...
Мъжът се изсмя най-нагло и извади малка сфера от джоба си. Хвърли я на земята, а тя, счупвайки се, разпръска синя светлина. Блестящото кълбо се оформи в обръч, през който се виждаше друго... място... Убиецът на Дейд продължи да се смее и прекрачи през обръча, а гласът му прокънтя:
-Пак ще се видим, Мисаки... - И изчезна...
Сае гледаше в мястото, където бе изчезнала светлината без да помръдне. Въпросите бяха толкова много, че тя реши, че е по-добре да ги премълчи засега... "Пътят ти ще се преплете с розите и този, който ги унищожава..." - Това последно изречение на Улан-сама закънтя в съзнанието й толково силно, че главата й щеше да се пръсне. Тя натисна с длани ушите си и се строполи на колене...


(ами изпарих го... Ако искаш да си разменяш още някои реплики - сигнализирай, ще го редактирам... Или ако имаш нещо пред вид за "драматично напускане на сцената" - също Very Happy )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 9:00 am

Очите на Мисаки се успокоиха и върнаха нормалния си цвят, а бледото сияние около него също изчезна. Белокосият потрепери гневно, когато вампирът изчезна в синята светлина. В същия момент Риука падна и той се извърна стреснато към нея, като изражението му от разгневено, прие разтревожен вид:
- Риука- сан, добре ли си? Какво има?- приклекна пред нея и хвана раменете й внимателно.



// Перфектно стана //
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 9:30 am

Сае беше стиснала очи, а изречението продължаваше да кънти из главата й. Когато позаглъхна, тя отвори очи и видя, че Мисаки е приклекнал до нея. Видя, че ръцете му са на раменете й и чак след това ги усети като нещо материално...
-Роза... - Каза тя и впи очи в неговите, объркана до безрасъдство... - Какво става с мен? Защо? - Прошепна тя, започвайки да се оттърсва от първоначалния шок. - Какво искаше този... мъж от теб и... от мен?



(радвам се... Very Happy )


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Пет Дек 26, 2008 9:46 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 9:39 am

" Роза?"- повтори мислено белокосият и се вгледа в момичето неразбиращо:
- Той... Танака Усидо.- заговори след малко и затвори очи:- Той уби човешкия ми брат. Някога е бил Ниво Е, но е убил чистокръвен и пиейки от кръвта му някак си се е "изтръгнал от бездната". Сега преследва висши вампири и чистокръвни заради силата, която получава от кръвта им. Убива хора за удоволствие.- обясни тихо и отвори бавно очи:- От теб нищо няма да иска. Няма да му позволя да те доближи. Не се тревожи, ще се оправя с него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 9:57 am

-Да... - Каза Сае и хвана лявата му ръка със своята дясна, навеждайки бавно глава.
Момичето за миг сякаш се отнесе на друго място... далеч оттук... "Мамо!" - Детския вик от спомените й я върна рязко в реалността...
-Мисаки-кун, не знам как точно съм замесена във всичко това... Улан-сама спомена нещо за рози и някой, който ги унищожава... - Все пак беше достатъчно на себе си, за да премълчи останалото... Една от основните причини, поради които го направи бе, че започваше да го разбира... - Нека да вървим, моля те! - Каза тя изведнъш. - Няма да товарим конете, ще вървим пеша, но нека да се махнем оттук...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 9:59 am

- Да, нека вървим.- отвърна и кимна леко, като все още се взираше в очите й тревожно:- Нито миг повече няма да оставаме тук.- само за миг отклони поглед, като се огледа на страни, където онзи беше изчезнал. След това върна вниманието си на Сае и хвана ръцете й здраво, но внимателно, като я дръпна леко и вдигна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 10:11 am

Тя се остави Мисаки да я изправи на крака, след което озърна набързо. Подпря се за момент на ръката му, защото щеше да падне, но се стабилизира и тръгна към конете... Подготви своя кон, закачи здраво чантата си на седлото и погледна към Мисаки за миг...
"От теб нищо няма да иска. Няма да му позволя да те доближи. Не се тревожи, ще се оправя с него." - беше казал той... Сае наведе глава - "Ами ако той ти стори нещо докато се опитваш да пазиш мен?" - тя стисна ръце в юмруци и тръгна напред, водейки коня зад себе си...

(Предлагам ти да се преместим в Планината, защото от доста време вече персонажите пребивават в покрайнините на града, т.е. извън него...) Smile
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 11:24 am

Той седеше по средата на някакъв оживен площад, който представляваше центъра на града. Беше стиснал здраво дръжката на куфара си. Никога не беше виждал толкова много хора на едно място. Но не можеше да остане на това място, гледайки минувачите ... С бавни крачки той прекоси центъра на площада, и тръгна към една от улицицата, която обхващаше лявата страна на площата. И нея прекоси, и се спря. Къде се намираше тази Академия, за която му бяха казали в психиатричнаха клиника? Незнаеше. Но все някакси щеше да я намери ...нали?
- Ейш, лапе, махни ми се от пътя.
Куота се обърна, и го видя. Този сигурно не беше спал от дни .... сигурно единственото което правеше е да стои по стриптиз клуповете и да зяпа мадамите, докато си кърка биричка.
Въпросния го избута, хвана единия му куфар, и се опита да избяга. Но, в опита си за бягство, той се спъна, и се сгромоляса на земята. Куота се усмихна, и го срита в коляното. Взе си куфарите, и се затича към най - близкото такси. Отвори вратата, и "метна" куфарите си вътре. Седна до тях, и затвори вратата. Извади някаква смачкана бележка от джоба си, и я даде на шофьора. И така, таксиметраджията и Куота потеглиха за Академия Крос.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 2:07 pm

Сунако незнаеше,дали е постъпила добре...''Но трябваше!''-каза си тя на ум,като все още се колебаеше..Всички я мислеха за мъртва...Тя смяташе,че така е най-добре..Поне докато не си изясни цялата ситуация...Куран мина,покрай една тъмна уличка...Сега нямаше къде да отиде,тя влезе в една изоставена сграда,която (беше срещу тази уличка ^^ :Д)всъщност беше много запазена..(макар и изоставена....)
-Сега,трябва да се свържа със майка ми и да отида при нея....-каза си тихо,тя,макар и да не искаше да има нищо общо със семейството си,нещо отвътре й казваше,че трябва да го направи..Други мисли я обзеха...Сунако знаеше много добре,че Айдоу смята,че е мъртва..."Ако се срещнем пак,как ли ще реагира?!"-минаха й стотици мисли през главата...Тя не искаше да постъпва така,но знаеше,че няма време за губене,затова затвори очи и се опита да осъществи връзката,между майка й и нея...



(Айде и Честита Нова Година от мен!)
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 3:24 pm

Когато Сунако затвори очи,във съзнанието й изпулваше образа на Айдоу.Неможеше да се съсредоточи..''Трябва да го видя!''-за миг си помисли тя,но нямаше как да стане..От цялата работа,тя се бе почуствала толкова гузно,че го е оставила без дори и да му каже какво смята да направи..''Но така трябва!''-каза си тя..''Ако бях казала на Ханабуса какво мисля да направя..Той щеше да ме спре...Немога да си позволя това!...''-Куран продължи мисълта си,като отиде до прозореца и се влгеда в Луната...''
-По този начин,бих изложила и него на риск....Трябва да се справя сама!..Макар и това да изисква жертви..Трябва.."...-Надявам се,действията ми да не променят нищо между мен и Айдоу...-каза тя високо,катo се обърна и погледна тавана...''Ще ми бъде по трудно,да осъществя връзка със майка ми...Мислех си,че ще бъде лесно..''...Сунако се опитваше няколко пъти да направи тази връзка,но не се получаваше..''Няма смисъл!''-казваше си тя....-Трябва да намеря сестра си!Каквото и да ми струва...-прошепна тя и излезе от изоставената сграда,като се запъти към площада....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 4:32 pm

Айдоу слезе на площада. Не искаше да се знае къде точно отива, затова изпрати колата обратно. Щеше да се прибере с такси.
Прибра ръце в джобовете и се огледа... И тогава я видя...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 4:38 pm

Сунако усети позната енергия..В първия момент не можа да разпознае добре точно на кого е,но после се усети..
-А..Айдоу?!-каза тя и се обърна на страни за да го види..Беше толкова изненадана от случващото се,че реагира с няколко секунди закъснение..След миг тя изчена,бе се озовала в една усамотена уличка,където едва ли някой би отишъл....-Трябва да се махна!Не бива Айдоу да ме спира...-прошепна си Сунако и тръгна по тази уличка...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 4:49 pm

-Сунако? - Прошепна той. Направи няколко крачки и тя просто изчезна.
"Сторило ми се е... Вече започна да ми се привижда." - Той тръсна глава и тръгна към Улан-сама...


Последната промяна е направена от Hanabusa Aidou на Пет Яну 02, 2009 5:38 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 4:58 pm

Докато вървеше,тя си мислеше..
-Дано да не ме следва...Но съм сигурна,че беше той!Усетих енергията му...-каза тя,като подаде глава,огледа ce и излезе..Този път беше от другата страна на площада...''Щом не мога да се свържа със майка ми,а връзката между сестра ми и мен засега е опасна..Трябва все пак да направя нещо...."-мислеше си тя...
-Трябва да отида във съвета...Там би трябвало да ми помогнат...-шептеше тя,като прескочи една локва и продължи,като тръгн акъм съвета...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 5:41 am

На няколко пъти понечи да се върне на площада и да огледа още веднъж, но... Не, сигурно му се бе сторило... Зави няколко пъти в различни пресечки.
Един вампир от ниво Д го заобиколи от далеч... Точно в момента Айдоу бе в настроение да "разкъсва" разни неща... И едва ли някой, който имаше и капка разум, би му се изпречил в това състояние...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 02, 2009 8:58 am

Когато Сунако стигна сградата на съвета,беше затворено..Пазачите не я пуснаха...''Всичко е загубено!Това беше единствената ми надежда.."-помисли си тя и тръгна на някъде..-А какво ли правеше Айдоу в града?-след като се запита тихо се ококори...-Може би знае,че съм жива..Сигурно усеща енергията ми...Трябва да я подтисна...Ако ме намери ще проваля плановете си и може да го поставя в опасност...-каза тя...-Трябва ми съвет!-извика Сунако..-Ще ида при Улан-сама...-продължи тя кат смени посоката си...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Града.. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Града..
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Под града (Улан-сама)
» Планината на изток от града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: В Града-
Идете на: