RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Града..

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Града..   Града.. Icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 2:24 pm

Града беше мрачен и странен. Повечето жители (да не кажа почти всички) бяха прикрити вампири и само очакваха своята нова плячка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 1:36 am

И Ловците, и Вампирите от по-висшите нива следяха зорко за всеки паднал до ниво Е... И се надпреварваха да го премахнат...

Ден 3 - събота
Сае не говореше, а само вървеше. От време на време се спираше пред някоя витрина за по няколко секудни, но не се задържаше. Усмихна се и махна с ръка за поздрав на няколко жени, но не се заприказва с никоя от тях. Стигнаха до централното площадче и Сае сви надясно в една тясна уличка. След около стотина метра излязоха на разширение и момичето влезе в една ужасно оранжева сграда от лявата страна...
Това беше фризьорски салон...
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 7:52 am

През целия път Юки гледаше странно тесните улички и мрачките сгради пограй които минаваха. Тя не обели нито дума, но щом стигнаха фризиорския салон Юки усмихната каза:
- Сае ще се чакам отвън - Сае й кимна с глава и после влезе. Юки се обърна и усмивката й веднага замръзна. Уплашено тя гледаше всеки минувач, който минаваше покрай нея. Юки чакаше с нетърпение Сае да излезе, защото от това място я побиваха тръпки. Представяше си го по друг начин, който й се виждаше много по-приветлив.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 12:52 pm

Ден 3 - събота

Сае влезе и пое дълбоко дъх. За разлика от отвън, вътре беше чисто и много уюутно. Почти като у дома... А и тези вкусни сладкиши, които винаги получаваше тук... Сае постоя зад витрината и погледа как Юки подскачаше при всеки по-подозрителен минаващ човек. А в този град всички бяха подозрителни. Тя отвори вратата:
-Юки-сан, убедена съм, че ще искаш да ми направиш още една услуга... - Сае й се усмихна заговорнически. - Моля те, влез и се прави, че слушаш леля Лио.
-Някой повика ли ме? - Прозвуча писклив глос отвътре.
-Довери ми се... Вътре е по-добре... А и ще получиш мелба. - Сае й намигна и се прибра вътре.


Фризьорският салон на леля ви Лио


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Съб Ное 15, 2008 1:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeСъб Ное 15, 2008 1:03 pm

Юки се огледа и реши че наистина е по-добре да влезе със Сае. Вътре й се стори много приятно и уютно местенце всравнение с вън. Тя стоеше зад Сае и очакваше да види леля Лио. Сае беше спокойна, а Юки не спираше да се оглежда и да си мисли че някой я наблюдава.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 11:19 am

Ден 3 - събота - по обяд


Сае сякаш играеше на гоненица... Точно както са играли всички деца някога, някъде. Тя въвлече Юки в играта си, но макар и да тичаше и да се смееше... Просто не можеше да не забележи как Мисаки запуши ушите си и се огледа стреснато... Но реши да не прави нищо, тук не беше момента да пита каквото и да е. В тази част на града и стените имаха уши... Особено стените!
На края на улицата и се обърна към Мисаки и Юки:
-Ето там. - Тя простря ръката си леко наляво. В далечината се виждаше прилично голяма, но леко мрачна къща. - Това е домът ми. Трябва да се срещна с адвоката на Мико, а предполагам, че и Тора-кун е там. Вие трябва да решите дали ще дойтете с мен...
Тя се усмихна мило. Неясно за самата нея, Мисаки и Юки бяха станали една солидна опора в този нов свят. Разкъсваше се между това да ги помоли да дойдат с нея и да ги помоли да не идват... Затова просто ги остави да решат без да казва мнението си. Сае се познаваше - за нея това щеше да е по-лесно...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 11:54 am

- Нужно ли е да питаш?- наклони на една глава белокосият:- Казах ти, че ще съм с теб из града, където и да решиш да отидеш, така че смятам да държа на думата си.- вдигна леко рамене и се усмихна, като пак се огледа малко плахо, онзи глас пак прозвуча в главата му, но този път той се постара да го игнорира като реши да го приеме само като внушение.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 12:05 pm

Ден 3 - събота - по обяд


Сае се усмихна широко и премести няколко пъти поглед от Мисаки на Юки и обратно. Вътрешно беше благодарна за тези думи. Но имаше и друго - тя беше гледала твърде често виолетовите очи в последните... дни. Дори твърде често. И сега улови нещо различно. Не можеше да го определи, но имаше нещо странно. А още по-странно бе, че премина за няколко секунди - в един момент го имаше, в следващия - вече не.
Сае се стрелна към тях, хвана ги за по една ръка и ги помъкна към къщата, като се смееше...
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 12:22 pm

Юки се засмя и стисна ръката на Сае. Тя най-накрая разбра какво е да имаш приятели и да мислиш за тях. Чувстваше се някак различно щом е със Сае, определено щастлива.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 12:35 pm

Ден 3 - събота - по обяд


Щом стигнаха до малката градинка, която бе пълна с орлови нокти и маргаритки, вратата на къщата се отвори. Сае се стегна изведнъж и пусна ръцете на Юки и Мисаки. Изправи се, вдигна леко брадичка и тръгна бавно напред. Вратата съвсем се отвори и един възрастен мъж се поклони вежливо с глава на Сае:
-Добър ден, Риука-сан. - Каза той с дълбок глас.
-Добър ден, Киану-кун. Предполагам, че адвокатът на Мико-сан е вече вътре? - Попита тя и влезе в къщата.
Щом Юки и Мисаки влязоха, тя им кимна с глава да я последват. Тръгна направо по коридора и влезе в първата стая отдясно. Там един доста стар мъж стана и двамата със Сае се поклониха един на друг.
-Ли-кун. Радвам се да ви видя. - Той кимна. - Това е... - Тя се зачуди как да представи Мисаки и го погледна за помощ, точно преди да представи Юки. - Крос Юки-сан...
Адвокатът се усхихна и я прекъсна:
-Ааа... Дъщерята на Крос Кайен, предполагам. Прекрасен човек. - Той говореше много бавно, което даде възможност на Сае да се обърне към Мисаки, казвайки му само с устни: "Представи се..."
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 12:37 pm

Момчето също се поклони леко и се усмихна бегло:
- Мисаки... Юкито.- поне това име вършеше работа в някои случаи, официално той си се водеше осиновен син на семейство Юкито, макар и да не носеше тяхното име по документи. Не го беше използвал от отдавна и сега му беше странно да го изрече, но поне се надяваше така да помогне, напълно наясно беше че истинското му име не е за предпочитане пред други... хора или вампири.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 12:45 pm

Сае се усмихна на Мисаки. Ли-кун, макар и стар, беше изключително умен и много паметлив човек. Ако някога е чувал името Хиоу, то веднага щеше да го свърже с Мисаки... А щеше да му е познато, защото Мико веднъж се изтърва, че е работил за Ловците преди време.
-Е, седнете, сега... - Каза Ли-кун и самият той седна, слагайки върху кльощавите си колeне картонена кутия. - Готова ли си, Сае, за тази кутия?
Сае го погледна недоверчиво, защото за първи път чуваше нещо за някаква кутия.
-И да не съм... - Тя се усмихна и седна до него на дивана...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Пон Ное 17, 2008 5:30 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : anamnesis... и оправяне на досадни технически грешки)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 1:54 pm

Мисаки се загледа в кутията заинтересовано, като седна смирено и скръсти замислено ръце. Не му беше в работата да пита, просто щеше да стои и да си мълчи, пък ако трябваше да разбере нещо, то щеше да го разбере с времето. Колкото и любопитството да върлуваше около него, от собствен опит, по- скоро провал, знаеше че не е правилно и се въздържаше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeНед Ное 16, 2008 2:22 pm

Ден 3 - събота - по обяд

-Това е твоето минало. - Каза Ли-кун и отвори капака.
Сае инстинктивно стисна лявата си ръка в юмрук. Адвокатът извади един дебел албум със снимки и го подаде на момичето.
-Послушай ме и си ги разгледай после. Ако ги гледаш сега, няма да можеш да чуеш останалото.
Сае кимна, Ли-кун отново бръкна в кутията и извади златна верижка с нанизан пръстен. Тя го взе в ръце и го разгледа - имаше миниатюрно камъче, около което бе инкрустирано цвете. По вътрешната повърхност имаше надпис.
-"за Сае". - Прочете тя и завъртя пръстена. - "смелост и сила". Какво значи това?
-Цялото име на Мико беше Мико Сае. - Каза адвокатът. - Както Сае беше и името на нейната кръстница... Този пръстен е мнооого стар.
Сае слушаше с изумление в очите... Мико й е била кръстница...
-Предполагам,... - Ли-кун я погледна над очилата си. - ...разбираш, че той ще остане за следващата Сае, твоята кръщелница. - това не беше въпрос, но докато го изговаряше, той извади още две неща. - Тази бележка ще я дадеш на Улан-сама, като отидеш днес, както и това...
Той сложи в ръцете на Сае една стъкленица от черно стъкло.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 7:33 am

Мисаки присви леко вежди, листът не му беше особено интересен, за разлика обаче от стъкленицата. Имаше чувството, че някъде е виждал подобен предмет, и то ако не същият, то поне от същото черно стъкла, само че паметта му изневеряваше, сякаш за първи път от доста време не можеше да се сети някои неща за които беше до болка сигурен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 8:00 am

Ден 3 - събота по обяд

Сае грижливо прибра албума, стъкланицата и бележката. Верижката с пръстена закопча зад врата си. И точно, когато се готвеше да попита какво знае Ли-кун за миналото й, някой скочи точно над главите им.
-Какво става, по дяволите? - Извика Сае и скочи на крака. - Какво е това?!
-Ами... - Киану-кун се подаде от вратата. - Това трябва да е Тора-кун... Сигурно се е събудил и е решил да потренира...
-И ти просто си му дал разрешение да влиза в моя салон? - Киану-кун мълчеше. - При моите неща? - той продължи да мълчи.
Сае изфуча навън към стълбите, оставяйки другите обитатели на стаята да правят каквото намерят за добре.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 8:02 am

- Риука- сан...?- промълви белокосият изненадано и с разширени очи:- Боже.- въздъхна и се изправи бавно:- Извинете много и приятен ден.- поклони се уважително и кимна леко на Юки да последват Сае, като се и усмихна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 8:17 am

Ден 3 - събота па обяд

Сае тичаше по стъпалата и още преди да е стигнала до вратата на салона изкрещя:
-Не се облягай на станката! Не е... - В същия момант се чу трясък от нещо метално, а Сае спря и поклати глава, довършвайки тихо изречението. - ...закована...
После влезе и завари точно това, което очакваше - Тора-кун беше паднал на земята и с крива физиономия разтриваше едното си бедро.
-Никога няма да се отучиш, нали? - Каза Сае със скръстени ръце, а посла на лицето й грейна усмивка. - Противно на всичко, все пак се радвам, че си тук.
-Сае! - Момчето стана бързо я подкани с две ръце да го прегърне. Тя се затича, метна му се на врата и точно когато я сваляше на земята, Сае го удари по бузата. - Това пък защо? - Ококори се той.
-Задедо си тук. - Удари го и по-другата буза. - Това е защото си оставил Виана самичка. - Последва трети шамар. - А това е за станката! - И двамата изпаднаха в истеричен смях...


(Тук трябва да съкратя как съм го отпратила да си ходи, защото не мога да го измисля Embarassed )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 8:27 am

Мисаки проследи с поглед минаващото покрай него момче, но не каза и дума, само се усмихна мило, както винаги и се извърна към салона:
- Е?- попита тихо:- Говорихте ли?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 8:41 am

Сае кимна и се усмихна леко.
-Тора завърши училището в годината, в която аз се записах. - Каза тя. - Тогавашната му приятелка и сегашна съпруга Виана също танцуваше, но се контузи лошо и се наложи да спре. Мен избраха да я заместя... А сега той просто не иска да обучава второ момиче наново за състезанието след половин година. - Сае гледаша сякаш през Мисаки. - Да знаш, че имам травма на кръста и са ми забранили да се състезавам.... - Последното го подхвърли като помежду другото. - Убедих го, че Виана има много по-голяма нужда от него, отколкото аз. И най-вече, че той няма нужда от мен, за да спечели...
Тя се засмя и върна погледа си върху Мисаки.
-Работата ми тук приключи. Имаме малко време преди да отидем при Улан-сама. Някакви предложения какво ще правим дотогава?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 8:45 am

Вампирът се усмихна икимна с глава, някак доволно. Всъщност се радваше за нея и за това, че беше говорила с другото момче, предполагаше че може би е имало тревоги и несигурност, но крайният резултат беше най- важен:- Всъщност няма значение. На мен ми е все едно, градът ми е напълно непознат. Идвам от другия, от другата страна на езерото.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 8:58 am

-Тук няма много забележителности. - Засмя се Сае. - Но мога да ви заведа на едно мое любимо място.
И тъй като възражения не последваха, тя слезе на първия етаж, даде иструкции за салона, взе си чантата и излезе навън. Денят беше хубав и топъл. Доста деца се гонеха по улицата под зоркия поглед на майките си. Няколко кучета се излежаваха до сградите, а кварталните котки ги избягваха, ходейки по оградите. След 15-ина минути ходене, тримата излязоха на едно голямо и равно поле със само няколко големи дървета, разпръснати наоколо.
Сае тръгна кам едно от дърветата и ги повика с ръка. После се качиха в здравите клони и тя пое дълбоко дъх.
-Е може би вече се чудите защо ви доведох? - Не дочака отговор и посочи надясно. - Вижте!
Оттам се зададох десетина коня... С дълги, вчесани гриви и опашки, и лъскава, чиста козина. Те тичаха, гонеха се, изправяха се на задните си крака...
-Това е най-прекрасното нещо, което мога да ви покажа тук. - Прошепна тя.


Града.. 70757_wallpaper280

Града.. 57668_wallpaper280
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 1:25 pm

Юки стоеше на един здрав клон и ги наблюдавапе в захлас:
- Толкова са красивиии... - успя да каже само тя, като не отлепяше поглед от тях.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 1:37 pm

- Можете ли да яздите?- попита внезапно Мисаки, който мълчеше до сега ,вперил поглед в конете и с широка усмивка, изписана на лицето му:- Старите ми навици май се пробуждат и някак ми се иска...- замлъкна, като поклати леко глава, нима диви коне можеха да бъдат яздени? Не би рискувал, заради самите животни.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitimeВто Ное 18, 2008 2:02 pm

Ден 3 - малко след обяд

-Мога да се крепя върху кон. - Каза Сае без да откъсва очи от животните. - Тези са елитни коне... Много скъпи, внесени от много далеч състезателни коне. Доста разпитвах, за да попадна на един пиян гледач... - Тя се усмихна. - Каза ми имената им, навиците им, кой с кого има роднинска връзка и каква... И всичко това срещу няколко питиета. Те са родени шампиони, но... - Лицето й помръкна. - Две поредни загуби им струват най-скъпото...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Града.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Града..   Града.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Града..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Под града (Улан-сама)
» Планината на изток от града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: В Града-
Идете на: