RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Гората на запад

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 7:29 am

-Така е, Сунако-сама. Нямате причина да ни вярвате. Затова сме дошли с молба към вас да ни последвате, за да ви отведем при майка ви.
-И как да сме сигурни, че ще ни отведете при нея? - Обади се Айдоу.
Мъжът бавно стана и вдигна поглед:
-Нямам какво доказателство да ви дам. Мога само да кажа, че приличате на майка си, Сунако-сама.
-Голямо доказателство... - Прошепна Айдоу иронично и скръсти ръце пред гърдите си.


Сеирен мълчеше... И наблюдаваше... Дебнеше за някакви знаци... Преброи 15 същества с този мъж включително. Определи ги като ниво С, но не беше сигурна. Този, Наоки, беше висш вампир със сигурност...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 8:58 am

-Тогава да тръгваме!-каза силно и твърдо Сунако..-Но,твоите хора ще стоят пред нас...И да махнат оръжията си...Можем и сами да се защитаваме...Един погрешен ''завой'' и сте мъртви..Разбрахте ли?-попита тя,като огледа всички със присвити очи..След това погледна Айдоу и Сеирен и им даде знам за тръгване...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 9:24 am

Сеирен скочи в короната на едно дърво над главите на съществата и приземявайки се на клоните, само листата леко се разклатиха... Сякаш вятър ги бе подел... На всяка цена искаше да разбере защо не ги бяха усетили. Имаше някаква причина, нещо... Тя се движеше като катерица по клоните и наблюдаваше всеки един от групата...

Айдоу тръгна до Сунако и по едно време се приближи до ухото й:
-Не биваше да се съгласяваш. - Каза съвсем тихо. - И ти като мен усети нещо нередно...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 9:37 am

-Така е!-прошепна Сунако на ухото му..-Точно затова се съгласих!Трябва да премахнем всяка пречка или опасност,която е на пътя ни...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 9:57 am

Сеирен спря, за да разбере защо се разпръснаха. След това избра най-малобройната групичка - от двама човека и тръгна след тях. Знаеше - важна работа винаги се върши от малко хора... Ако станеха повече от пет започваха страшно да си пречат. Наостри уши и се опита да ги чуе:
-Не предполагах, че ще стане толкова лесно. - Каза единият.
-Не мисля, че са толкова лековерни. Не е възможно... - Отвърна сериозно другият.
-Може. - Замисли се първият. - Но ако са, господарката няма да е много доволна...


Айдоу кимна в знак на съгласие и впи поглед в гърба на мъжа, с когото бяха говорили. Самият той даде разпореждания и хората му се разпръснаха, като с него останаха само трима. После изчака Сунако и Айдоу да го настигнат и се огледа като че ли търсеше някого:
-Къде е девойката, която беше с вас? - Попита той направо.
-Наоколо. - Отвърна неопределено Айдоу.
Мъжът повдигна вежди, а след това леко ги сви.
-Надявам се да имате търпение, защото мястото, където отиваме не е близо.
-Имаме търпение... - Каза Айдоу, поглеждайки Сунако. - Но определено не е от силните ни страни... и не бива да се злоупотребява с него.
Наоки впи поглед в Айдоу и го задържа, но в крайна сметка кимна.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 12:30 pm

Задуха силен вятър...Сунако също погледна Айдоу и после се обърна към Наоки:
-Наоки,-каза тя и вдигна глава нагоре към дърветата..-НАкъде каза,че отиваме?-попита тя и премести поглед към мъжа,вече с почервенели очи....Доближи се до него..-Ако мръднеш,ще се пръснеш на стотици парченца!-прошепна му тя...-Сега кажи за кого работиш и извикай хората си обратно....Да не си помисли,че сме толкова лесни?Сега кимни с глава за съгласие,а ако не си ще умреш..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПет Яну 16, 2009 2:05 pm

-С какво предизвиках тази агресивност? - Отвърна мъжа с тънка усмивка. - Нима направих нещо?
Усмивката на мъжа стана горчива:
-Казах ви - работя за мяйка ви, Куренай Габриел. А не мога да ви кажа къде отиваме от съображения за сигурност... Не за вас, а за майка ви. - Лицето му доби сурово изражение, а гласът му се втвърди. - Заради нея бих се пръснал на парчета, ако от това зависи да я предпазя, Сунако-сама. Сърцето ми отдавна й принадлежи и ако ще й послужа по-добре мъртъв, то аз ще умра. Колкото за хората - не мога да ги върна... Не е в моята власт да го направя... - Той снижи глас и в очите му се прочете някакво слесено послание.
Айдоу се приближи и постави ръка на рамото на Сунако:
-Съгласен съм с теб, но... Все пак да му дадем шанс... Той вече знае, че ако ни замирише на гнило, ще последва проблем и то лично за него. - После се обърна към него. - Къде отпрати хората си?
-Уви... - Каза той със снижен глас и се изкашля силно, при което тримата други се хванаха за главите, притискайки ушите си с ръце. - Това не са моите хора. Моите хора умряха малко преди да дойдете вие, опитвайки се да помогнат на монахините. Аз съм жив само, защото искат да ви предам... - Той млъкна, а мъжете пуснаха главите си.
-Наоки-сама... - Изгъгна единият. - Внимавай какво правиш... - Предупреди той и в този момент сякаш изстрел мина през дясното рамо на Наоки макар никой да не бе произвел такъв.
Айдоу леко стисна китката на Сунако, показвайки й по този начин да не се намесва, а да надлюдава. Май започваше да схваща какво не е наред... Наоки като че ли не беше служител на господаря на останалите, защото никога не биха се наранили иначе... Трябваше да действат внимателно, да пипат леко...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 5:28 am

Сунако започна да се смее силно....
-Предатели!НАоки....Ти сам каза току-що,че би умрял з амайка ми...Защо я предаваш по този долен начин....-Каза тя и след това погледн аи другите....-А вие господа,ще ми кажете за кой работите....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 2:18 pm

Айдоу изкриви уста. Точно от това се опасяваше и от това се опитваше да... Защо Сунако не го разбра...
Мъжът я погледна:
-Работим за майка ви, Сунако-сама. - Отвърна мъжът.
Наоки стисна зъби и залитна няколко кръчки назад. Айдоу се озова до него и го хвана за здравото рамо. Помогна му да седне малко по далеч от другите до едно дърво.
-Благодаря. - Каза Наоки и погледна момчето в очите.
-Ако Сеирен беше тук, може би щеше и за раната ти да помогне. - Отвърна Айдоу. - Ще ми кажеш какво става... Нали така. - Това определено не беше въпрос...
-Служат на Сирен. - Прошепна той съвсем тихо така, че Айдоу само прочете по устните му...



Сеирен следеше двамата. Те спряха да говорят. Единия извади от джоба си нещо и го хвърли по един камък наблизо. То се счупи и срещу мъжете се образува обръч от светлина. Те съвсем спокойно влязоха в него... После светлината изчезна, а от мъжете нямаше и следа. Сеирен присви очи и тръгна да се връща. Трябваше да каже на Сунако, на всяка цена...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeСъб Яну 17, 2009 6:07 pm

Докато Айдоу и Наоки се бяха отдалечили,Сунако насочи внимание към тримата,които простреляха мъжа...
-Е,момчета...Да си поиграем,или ще ми кажете веднага,това което искам да знам....-каза Куран и тръгна да си оправа косата....-Всъщност,ако се съпротивлявате,смъртта ви,ще бъде по-болезнена..Лично ще се погрижа...-заплаши ги с усмихнато лице...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 11:43 am

Сеирен тичаше. Подушила бе непозната кръв, което бе по-добре отколкото да подуши позната, но все пак... В следващия момент се озова лице в лице срущу мъжете и зад Сунако. Видя Айдоу и другия мъж, но за момента реши, че може би е по-добре да изчака, за да прецени кой има по-голяма нужда от нея.

Зениците на Айдоу се разшириха и той стисна устни. Постави ръката си върху раненото рамо на Наоки, за да го охлади.
-Защо те оставиха жив? - Попита съвсем тихо.
-За да ви заблудя... - Той наведе очи. - Съжалявам, но трябваше или да се оставя да ме убият, или да избягам, или да се опитам да ви отведа при господарката си. Реших да направя последното... - Наоки леко се засмя. - Не съм толкова лесен за убиване, но сега съм изтощен... Те изпиха силите ми...
-Не ти вярвам. - Каза простичко Айдоу.
-Това е чудесно. - Прошепна мъжът. - Значи не си наивен. Има начин да разбереш дали лъжа... Ти си висш вампир, знаеш как...
Айдоу пое рязко дъх. Да, знаеше... Ако пиеше от неговата кръв... Кръвта беше не само храна. Висшите вампири я използваха и за да научават разни неща. Пиейки кръв от Сунако, нейните чувства изпълваха цялото му съществуване и той разбираше много за нея... Ако пиеше от кръвта на Наоки, щеше да разбере на кого служи сърцето му... Айдоу прехапа устни...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 1:07 pm

-Закъсня!- извика Сунако на Сеирен... Тя наклони глава и продължи:
-Сеирен, нека тези бъдат за мен... По пътя,вие с Айдоу убихте достатъчно... Просто не се сдържам! – Възкликна тя към тримата...
Доближи ръка, до устните си и ухапа върха показалеца си... Оттам изригна тънка струйка кръв и се изви във въздуха като камшик... Сунако отново се усмихна и замахна, толкова бързо, че никой не можа да разбере какво става. В следващия миг мъжете не можеха да помръднат… Паникьосан, единият изкрещя… Около шията на всеки един от тях бе увита кървавочервена змия с жълти, блестящи очи. Раздвоените им езици бяха черни и гневни… Очите на Сунако припламнаха в жълто за момент – тогава змиите изпълниха задачата си и забиха отровни зъби в шиите на мъжете.
После всичко се разви в рамките на 3 секунди – мъжете се изсушиха подобно на клони и се разпаднаха на прах заедно със змиите…
Сунако присви очи и се усмихна…
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 1:20 pm

Сеирен настръхна. Не беше виждала Сунако такава... Чак сега видя Чистокръвната в това момиче и лека усмивка премина проз сериозното й лице. "Тя е истинска Куран." - каза си наум и тръгна към Айдоу.
Айдоу постоя малко с отворена уста докато Сеирен не го перна леко през долната челюст. Тогава тръсна глава и дойде на себе си. Стана бавно без да отделя поглед от Сунако:
-Сеирен...? - Отрони той, оставяйки името й висящо във въздуха.

-Върви. - Отвърна тя и клекна при Наоки. - Сега ще оправя рамото ти.
Тя приближи лицето си до раната и допря устни за момент. Изправи се и го погледна:
-Трябва да е по-добре сега.
-По-добре е. - Кимна той. - Ти ли ще... - Тя присви очи и погледна към Айдоу:
-Айдоу, за какво става въпрос?
-Аз ще го направя. - Отвърна той без да ги поглежда...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 18, 2009 5:44 pm

Усмивката на Сунако изчезна.Отново прие сериозна физиономия..Погледна пръстта си и после,сложи ръце в джобовете си...Тя погледна,посоката откъдето беше дошла Сеирен...Светлината,която се бе появила постепенно намаля....
-Хайде да тръваме?!-извика подканващо тя на Айдоу и Сеирен.За няколко секунди,премести вниманието си към Наоки,но после извърна глава и тръгна напред....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19, 2009 1:28 am

Сеирен стана и подаде ръка на Наоки, за да му помогне в по-бързото изправяне.
-Можеш ли да ходиш?- Попита тя информативно.
-Да, ще се оправя, домо, Сеирен-чан.
Тя кимна и последва Сунако.

Айдоу обърна леко глава към Наоки.
-Сега? - Попита мъжа и поднесе дланта си към Айдоу.
Ханабуса кимна и без да се церемони заби зъби в ръката му. Отвори съзнанието си... Потрепери - видя висока, красива, светла жена да седи на земята. В следващия момент видя очите й - тъжни, мътни очи. После се появи отново тази жена и постави едно дете в ръцете на Наоки и друго, в ръцете на друг мъж... Това беше - Айдоу рязко отвори очи и дръпна ръката на Наоки от устата си.
-Значи ти си...?
-Да. Аз съм брат на Маккан Ирен, жената, кояго я отгледа. - Прошепна той тихо.
-Защо я търсиш чак сега?
-Габриел-сама загуби всичкоте си деца... Само тя й остана... - Той наведе глава. - Ще направя всичко, за да я запазя заради господарката си.
-Ами сестра й? - Сви вежди Айдоу.
-Казах, че само Сунако-сама остана... Сирен се обърна срещу майка си...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19, 2009 5:01 am

Сунако подуши мириса на кръвтта,обърна се рязко към Айдоу,Сеирен и НАоки...
-Хаийде!Нямаме време.....Стига сте се буткали...Трябва да побързаме....И не ме изкушавайте с тази кръв ...-каза Куран и тръгна напред...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19, 2009 1:03 pm

Айдоу го погледна:
-И ти откъде знаеш това?
-Сирен уби моя най-скъп приятел от детството, човекът, на когото Габриел я повери.
-Не знам защо продължавам да не ти вярвам... - Каза тихо той.
-Защото прекалено много искаш да я предпазиш. - Отвърна Наоки и тръгна напред олюлявайки се. Не искаше да дразни Сунако като стои но едно място, при положение, че тя бе казала да върви.
-Възможно е. - Отсече Айдоу и заби поглед в гърба на Сеирен...



Сеирен почувства осезаемо погледа на Айдоу върху гърба си, но не се обърна. Настигна Сунако и проговори тихо:
-Сунако-сама, проследих двама от групата на няколко километра по-далеч оттук. Споменаха "господарка", но не назовахааха име. След това единият счупи някакво топче, от което се появи светлина. Те просто пристъпиха вътре и изчезнаха, а светлината се стопи зад тях. Приличаше на... - Сеиран въздъхна. - ...врата.


Последната промяна е направена от Hanabusa Aidou на Вто Яну 20, 2009 12:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 19, 2009 3:44 pm

-Знам-каза сериозно Сунако без да поглежда Сеирен....-Въпроса е,че незнам какво предстои....Сигурна бях,че ще има капан...Просто..Да побързаме!-възкликна Куран и промърмори:
-Тази история ми лази по нервите вече...Искам всичко да свърши бързо....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 20, 2009 1:11 am

Кое знаеш по-точно? Laughing


Сеирен не каза нищо повече. Обикновено Канаме-сама показваше по някакъв начин, че работата, която тя върши има значение... Сунако я обезсмисляше с една единствена дума...
Момичето изненадано усети лека обида някъде дълбоко в себе си. "Добре тогава... Нека се оправя сама, щом може." - каза си Сеирен и прехапа незабележимо устни. Оттук нататък щеше да бъде само наблюдател и да се замисля твърде много преди да се намеси. Тя бе готова да направи всичко за своя господар, но той ценеше работата й. Определено нямаше да прави нещо, за някой, който не я оценява.
Тя скочи и изчезна от погледите... Сякаш никога не бе била там...

Айдоу смръщи вежди за момент, когато Сеирен скочи, но не се обади. Подхвана Наоки и го повлече напред, за да се приближат до Сунако. Нещо се бе променило в нея и то твърде бързо... Айдоу се чудеше дали това нейно незаинтересувано и малко жестоко поведение не се дължи на влиянието на сестра й... Или пък се беше заблудил, защото е твърде добра актриса, но... кръвта й - кръвта й не можеше да го излъже...
Отвори уста да каже нещо, но се отказа и я затвори, стисвайки челюсти. Все пак не бяха сами... Не искаше Наоки да чуе това...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 20, 2009 5:15 am

Докато вървеше Сунако извърна леко глава назад,за да види Айдоу...Тя не искаше да обиди Сеирен.Просто беше прекалено нервна..После се ослуша за да разбере каде е Сеирен и скочи до нея...
-Сеирен!Почакай?!-помоли я Сунако...-Съжалявам,просто съм твърде ядосана...Не съм искала да те обидя,а ми се стори,че това направих...-продължи Куран без да я поглежда...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 21, 2009 3:14 pm

Сеирен спря преди да скочи и се обърна към Сунако.
-Гомене, Сунако-сама. Струва ми се, че не ви бях от полза. Ще освободя мятстото за някой, който ще свърши работа... - Тя погледна напред. - Простете, но не е нужно да се извинявате - това е ваше право.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 21, 2009 3:22 pm

Сунако наведе глава и се озова точно пред Наоки и Айдоу..През целия път тя не каза нито думичка....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 22, 2009 2:29 am

Айдоу знаеше, че Сеирен не само обичаше работата си, но и я вършеше добре. Досети се, какво става, затова и не попита Сунако, когато отново скочи при тях.
-Къде трябва да стигнем, каза? - Обърна се той към Наоки.
-До водопада в западната част на гората. До довечера вече трябва да се чува грохота му.
-Добре. - Кимна Айдоу и се приближи до Сунако. Искаше да направи нещо за нея, защото усещаше, че й е криво. Не можеше просто така да я прегръща, но можеше да й покаже, че е тук, каквото да стане... Затова сложи ръка на рамото й и леко го стисна... И мълчеше...



Сеирен знаеше къде е този водопад и една мътна мисъл мина през главата й... И се хвърли напред...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 22, 2009 4:09 am

Сунако извърна глава назад..Тя се усмихна леко и сложи едната си ръка върху тази на Айдоу,като позабави крачка...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitimeЧет Яну 22, 2009 12:46 pm

Айдоу хвана ръката й в своята, задържайки я над рамото й.
-Всичко ще е наред, знаеш това, нали? - Прошепна той и се опита да се усмхне. Не му се получи много сполучлива усмивката, но все пак положи усилие.



Сеирен си бе поставила цел. А когато си поставеше нещо за цел, всичко останало бяха подробности (хихихихи)... Продължаваше напред стремително...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората на запад - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората на запад   Гората на запад - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Гората на запад
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Други Места-
Идете на: