RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Планината на изток от града

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 8:36 am

Белокосият я последва мълчаливо, но сега имаше нещо променено. Преди минути можеше да каже, че неизвестна носталгия го гони, но сега не. Очите му обиколиха на бързо околните дървета и Мисаки погали леко коня по гривата.


// моя грешка, объркал съм че е седнал, сорри.
Да кажем, че не е много по- висок от Сае//
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 8:51 am

Сае забърза ход, но не се качваше на гърба на коня. Знаеше какъв им е режимът - ако се яздеха сега, трябваше привечер да вървят пеш... А привечер излизаха разини... типове... на лов...
Излязоха на пътеката и продължиха да следват начупената й линия към върха. Момичето направи сметка, че ако държат това темпо до късно вечерта ще са стигнали до върха... И в най-добрия случай до късния следобяд утре щяха да са в Манастира. Ако нещо не обърка сметките й...
Сподели тези изчесления с Мисаки...
Обърна се напред и след малко погледна през рамо... Тогава разбра... и наведе глава. - "Не е честно!" - каза си наум. - "Защо сега...? Защо точно..." - тя не си позволи дори негласно да довърши изречението. Присви очи и забърза ход... - "Няма да стане!"


(нищо не каза за кучето... Smile )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 11:46 am

Момчето прие изчисленията й без да размишлява, Риука имаше право и единственото което им оставаше за сега, беше да продължават да вървят с това темпо:
- А сигурна ли си, че наистина там има манастир?- попита след малко, като продължи да води коня плътно до себе си и да прокарва ръка през гривата му леко. Не спомена името й, имаше да мисли как точно да я нарече, затова предпочете за сега просто да не използва конкретни обръщания.



// Ами... куче? За въведение в историята или Мисаки да е кученце? Laughing //
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:10 pm

-Би трябвало. Само ако е разрушен няма да има, но не съм чула за такова нещо...
Продължаваше... Не искаше да говори. Забрани си да задава повече въпроси. Колкото по-близък го чувстваше, толкова по-трудно щеше да стане. "И сега ми е достатъчно трудно."
Така - Сае мълчеше... и вървеше...
Около следобяд тя спря. Беше безумно уморена и искаше да седне... Така и направи - буквално се срина встрани от пътеката...


(Определено втория вариант не ми беше дошъл наум... Shocked ... Имах пред вид куче... Онова същество, което средно статистически е с 4 крака, муцуна и стърчащи уши... и има далечна прилика с вълк... или по-близка...)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:23 pm

- Как си?- попита съвсем тихо, като се приближи до нея и забави крачка, но само я погледна и пристъпи още две на пред по пътеката:- Да починем тук, докато съвсем не сме се изтощили?

// Близка е приликата. ХD
А иначе, нямам нищо против, каквото и да решиш относно някое куче//
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:36 pm

Сае кимна и леко разтри левия си крак. После се ослуша...
-На мен ли ми се причува... Скимтене? - Тя погледна въпросително момчето и кимна надясно. - Идва оттам... - И стана с крива физиономия...



(Моля те... Кажи ми че един дакел или пекинез имат нещо общо с вълк Laughing Това си е подигравка с вида, ако питаш мен... Но, както и да е. Аз по принцип съм почитател на средно големи и големи породи. Другото са котки... Ама и котки не са, защото не могат да мъркат!) Laughing
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:41 pm

- Скимтене?- вдигна глава въпросително и се ослуша. Имаше нещо, наистина, но беше слабо и далечно или просто на него така му се струваше:- Така е.- потвърди след малко и погледна в определената посока.


// а, те не приличат, но роднинската връзка име страшно близка. Както с чакала и кучето динго също. //
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:55 pm

Сае тръгна към звука бавно, като се ослушваше постоянно. Звукът се засилваше до един момент, а след това спря. Тя се обърна към момчето:
-Сигурно са ни усетили...
Продължи напред още малко и пред очите й се разкри доста неприятна гледка. Едно доста едро рижаво куче лежеше с премазан от капан крак. Съдейки по количеството мухи, въртящи се около очите му без то да реагира... Беше умряло... Сае се огледа внимателно и се усмихна. Приклекна ниско, протягайки ръка назад, за да даде знак на Мисаки да направи същото...
-Ела насам, кученце... - Заговори ласкаво тя към младото куче, което се бе прислонило зад един не особено гъст храст...


(Да, има данни за хибриди м/у вълци и кучета, но... Това са полудогадки. Няма как да се докаже, че действително единия родител е вълк... Smile
бтв - лисицата също се води куче, ама... Razz )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:08 pm

Белокосият се приближи, като се вгледа първо в голямото кучи с известно количество гняв в очите, но при вида на другото, на малкото кутре, погледът му омекна и той приклекна до Сае с лека усмивка:
- Добре ли си... мъниче?- запита съвсем тихо, не че очакваше отговор от куче, но все пак..


// да, както и да е...//
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:16 pm

-Шест... Може би седем месеца. - Каза Сае и седна на земята. Кръстоса крака и се усмихна леко. - Нека го изчакаме само да дойде, когато е готово...
И както момичето предположи, кученцето, подтикнато от любопитство като всяко малко животно, пък и дете, скоро започна да се примъква към тях. Тя му заговори ласкаво, за да свикне с гласа й и да усети по тона й, че няма нищо лошо пред вид... И след половин час то легна пред тях, поставяйки главата си ниско в знак на подчинение... Както би направило пред друго, по-възрастно куче...
-Не го пипай. - Каза Сае на Мисаки с непроменен глас. - То само ще поиска допир, когато е готово за това...
Тя стана съвсем бавно... И тръгна към пътеката... Кученцето тръгна след нея...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 6:34 am

- Май те хареса.- засмя се леко, като сърба ръце зад гърба си и се вгледа в палето с лека усмивка:- Или те приема за своя... хмм, майка?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 8:03 am

Сае се усмихна:
-Приема ме като някой, който би могъл да му осигури вечеря... Предполагам, че не може да ловува.
Тя поварвя още малко:
-Мисаки-кун, можеш ли да ловуваш? Защото аз... не мога. - Тя вдигна леко рамене и розовина премина през лицето й. - А не е лошо и ние да хапнем нещо...
Продължи да върви напред, като се опитваше да се сети дали не беше видяла някъде ябълково дърво...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Пон Дек 29, 2008 3:32 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 2:03 pm

- Да... ловувам?- повтори като я погледна въпросително и примига няколко пъти. Точно такъв въпрос за първи път му задаваха, затова и му беше странно как да отговори:- Зависи. Но мисля, че мога, да.- огледа се, като вдигна вежди замислено и пак погледна към Сае:- Някакви предпочитания?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 2:21 pm

-Предполагам, че малкото ни приятелче не е придирчиво... - Отвърна тя, поглеждайки към кученцето. - Аз лично ще се опитам да намеря плодове за нас... На ако ти се яде месо... - Тя се подсмихна. - Имаме и таблетки така или иначе.
Сае стигна до пътеката и зави надясно, към върха. След малко се обади:
-Но сега може би трябва да пояздим... И да се надяваме, че на кученцето няма да му е тежко темпото. Не е разумно да го взима някой от нас на седлото, защото конете ще се тревожат, така че... - Тя се качи на седлото и тръгна бавно напред като следеше дали кученцето ще тръгне след нея. То седеше и се оглеждаше объркано. Когато схвана, че няма да се стои на едно място, вдигна глава и тръгна след коня, но отстрани на пътеката...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Пон Дек 29, 2008 3:34 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 2:28 pm

- Плодовете ме устройват.- отвърна, като погали леко коня и се качи на седлото. Първоначално мина покрай кученцето за да не го плаши, яздейки след него, а по- добре пред него:- Животно едва ли бих убил... или обикновен човек.- отвърна по- тихо, като я настигна с коня.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 2:42 pm

Сае мълчеше през цялото време, потънала в душевните си терзания относно "промяната в усещанията си"... "Друга е думата..." - помисли си тя и въздъхна тихичко. Защо трабваше да стане така? Защо, когато тръгнеше с едни намерения - чисти и честни - трябваше нещата да се извъртят така? Животът й нямаше да бъде достатъчно дълъг, за да успее да се пребори за това... Наведе глава. Като малка мечтаеше за всичко това, за което мечтаят малките момичета - мъж, който да ги обича, дом, цветна градина, детски смях... Сае се засмя на себе си - "Мечти ли? Сега искам просто някой, който да ми държи ръката, когато си отивам! Дори не смея да си пожелавам прегръдка или друго..."
Сае спря рязко:
-Ябълки! - Каза тя и слезе, за да набере. После отново тръгнаха...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Пон Дек 29, 2008 3:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 2:55 pm

Мисаки погледна през рамо, следейки палето с поглед:
- Имаш коте нали?- попита след малко, като погледна Риука с лека усмивка:- Май и с кученце се сдоби.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 3:05 pm

-Май да... - Засмя се тя. - Ще ти го завещая, когато... - Сае покри устата си длан и леко се перна. Прииска и се да не й толкова голяма устата и някой милостив човек бързичко да изкопае дупка, в която да скочи и да се скрие... - Аз... Гоменнасай, Мисаки-кун!
Тя пришпори коня, искайки да избяга по-далеч от евентуалното нещо, което би казал той...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Пон Дек 29, 2008 3:37 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 3:08 pm

- Риука- сан...- отпусна юздата с една ръка и я вдигна след нея, като очите му приеха друго, малко тъжно, че дори и уплашено излъчване:- Чакай!- присви очи и забърза след нея с коня, кученцето изскимтя тихо, но май нямаше намерение да остава само, затова и то също се затича:- Риука- сан, почакай малко!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 3:16 pm

Разбира се, че го чуваше... Всичките й сетива бяха насочени към него в този момент... Но не искаше да чува. Не искаше да види лицето й в точно този момент... Затова стисна очи и се опита да се успокои, съзнавайки, че коня няма да издържи на това темпо дълго... Подръпна юздите и се опита да се усмихне, избърсвайки очите си... След това завъртя коня леко настрани и погледна виновно Мисаки:
-Гоменнасай! Няма да се повтори! - Тя наведе глава.


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Пон Дек 29, 2008 3:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 3:20 pm

- Разбира се, че няма да се повтори!- отвърна белокосият, като спря коня до нейния:- Изобщо не си го и помисляй повече! Няма да го позволя. Не ти ли казах преди? Няма да допусна каквото и да било, докато аз съм жив, ти също ще... си.- сепна се изведнъж и отмести рязко глава назад, като се вгледа в момичето:- Риука- сан, моля те... не мисли за това, всичко ще е наред.- снижи тона си, а с това и изражението му се промени. От сериозно и леко уплашено, до уплашено и малко виновно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 3:30 pm

Тя го гледаше неразбиращо, объркано...
-Мисаки-кун... Ти ще ме предпазиш от тези, които искат да ме наранят. - Сае се вгледа в очите му. - Но можеш ли да кажеш на тялото ми да не ме убива? Можеш ли да заповядаш на разума ми да не си отива? Можеш ли да премахнеш жаждата...?
Сае извърна глава и обърна коня си напред... Това беше последният път, когато си позволяваше да му говори по този начин!
-Гоменнасай! - Прошепна тя. - Понякога истината боли доста... Но няма нужда и теб да те боли заради това. - Сае вложи цялата си сила и се стегна. Обърна глава и му се усмихна, удивена, че можа да го направи. - Ти нямаш нищо общо с това, Мисаки... кун.


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Пон Дек 29, 2008 3:41 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 3:40 pm

- Напротив...- промълви тихо, като също приведе глава:- Тялото на Шизука го няма, кръвта й също. Но аз съм тук, моята кръв може да ти помогне. Може и съм сигурен... няма да те оставя, няма.- поклати рязко глава, като малко дете отказващо да си изпие сиропа.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 1:20 am

-Има две положения, при които бих пила кръв..." - Беше казала тя преди дни на Сунако-сама, когато предложи от кръвта си ва Сае. " - Единият е от лудост - ако падна до ниво Е, а другият - ако човекът, в когото се влюбя го поиска от мен". Сае прекрасно си спомняше тези думи...
Ако паднеше до ниво Е, нямаше да има значение, защото щяха да я убият... Нали това беше предпазната мярка, която искаше да вземе, идвайки в Академията.
А другото... Тя вдигна очи към Мисаки... Не беше сигурна дали е изпаднала в това състояние, но щеше да се постарае да не го прави. - "Едва ли ще мога да го направя." - поклати глава. - "Съжалява ме. Не искам да ме съжалява. Искам да ме запомни такава, каквато мога да бъда... Усмихната, весела... Това е, което мога ди си позволя да поискам от него.". Сае реши, че оттук нататък ще крие. Нямаше да го кара да се чувства виновен за нищо. Достатъчно голяма вина носеше върху плещите си и без нейните проблеми...
-Благодаря ти, Мисаки-кун... но... Почти съм убедена, че няма да мога да го направя. - Тя се усмихна леко. - "Мислех си, че ако чувствата ми се задълбочат към някого, ще мога... Но сега, стоейки пред теб... Макар да не е точно Онова чувство... Не! Не и по този начин. Не и от вина, не и от съжалиние." - Аз... Да вървим...



(много сори, малко се олях с големината на текста, но ще се постарая да не става така за по-нататък... Smile )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 8:48 am

- Защо?- прошепна и поклати глава неразбиращо:- Това може да е възможност. Да преодолееш... жаждата, дори и да не е напълно. Не бих го направил за друго а защото...- прекъсна, не можеше да го изрече, не беше готов да го каже, колкото и да му беше на езика и тогава онзи глас още повече го обърка, пак.
" Защото? Мисаки- кун, защото...?"
Белокосият стисна силно юздите на коня и наведе глава, като затвори очи силно.
- Не разбирам...- продължи едва да шепти, без да вдига глава.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Планината на изток от града - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Планината на изток от града   Планината на изток от града - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Планината на изток от града
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Града..
» Под града (Улан-сама)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Други Места-
Идете на: