RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Библиотеката...

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:44 am

Айдоу скочи рязко и се озова точно до Сунако, когато политна надолу. Хвана я за дрехата и веднага след това я прегърна здраво. Изтегли я при себе си се свлече на пода, като продължаваше да я стиска здраво.
-Сунако! - Каза твърдо той. - Отговори ми!!
Направи малко парченце лед и го прокара по лицето й...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:53 am

Сунако беше изгубила съзнание.Затова не реагираше..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 12:07 pm

Айдоу леко удари бузата й, като продължаваше ясно и отчетливо да изговаря имено й:
-Сунако! Чуй ме! Тук съм, при теб!... Сунако!....
Той целия трепереше. Някой се опитваше да невреди на Сунако и то разрушавайки я отвътре. Веднага щом дойдеше в съзнание, трябваше да потърси в информация в друга насока...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 12:10 pm

Сунако отвори леко очи..Всичко около нея й се виждаше мъгляво..Раната на врата й продължаваше да кърви...
-Айдоу!-каза тя,като тръгна да се изправя...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 1:55 pm

Айдоу я стисна и не й позволи да стане...
-Шшшшт... - Каза нежно той. - Остани така и не мърдай, моля те.
Той охлади раните и кръвта спря бързо. Наведе се и облиза вадичките, спускащи се по врата и рамото й.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 2:01 pm

-Защо?-не разбираше тя....:Д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 2:08 pm

-Няма да правиш повече опити да се свързваш с Сестра си... - Каза Айдоу. - Помниш ли изобщо какво стана току-що?
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 2:12 pm

Сунако въздъхна и се ококор..
-Какво съм направила?-каза тя...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 2:40 pm

-Опита се да летиш. - Каза Айдоу и се усмихна, но после лицето му стана сериозно. - Говореше със съвсем друг глас, не беше твоя... И очите ти - и те бяха други...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 2:52 pm

Сунако се вцепени без да каже нищо..Беше като препарирана...Цялата пребледня,а очите йй гледаха втренчено в Айдоу...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 3:08 pm

-Сега какво стана? - Попита Айдоу. - Сунако, какво стана? Чуваш ли ме...?

(Don't die on me!!!) Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 3:14 pm

-Аа,Да!Тук съм..Просто се замислих..Извинявай..-каза Сунако...Е явно пак си изцапах дрехите-каза Сунако и въздъхна...-Какво търсим тук?..Няма нищо...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:32 am

-Мисля, че вместо да търсим начин да се свързваме със сестра ти, трябва да потърсим начин да прекъсваме връзката с нея... - Отвърна Айдоу замислено. - Някой иска да ти навреди чрез нея, Сунако...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:38 am

-Значи вече знаеш!....-въздъхна Сунако..-Имах предвид,как са умрели братята и сестрите ми...Немога да открия този вампир..Затова не исках да имам нищо общо със семейството ми....Знаех,че рано или късно ще бъда една от мишените му...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:50 am

-Хай. - Кимна той. - Но не знам защо ми се струва, че майка ти не е замесена в това... А може и да е - не знам. Но Мисаки и Сае трябваше да са се върнали вече... Може би те ще ни кажат нещо ново...
Айдоу стана и изправи Сунако на крака. Занесе я до канапето и сложи пръст пред устните й:
-Не мърдай оттук и блокирай всеки досег. - Изправи се и отиде на рови из библиотеката...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 10:58 am

Сунако кимна с глава и погледна Айдооу въпросително..Не го пита какво ще прави,а просто го послуша...Беше твърде уморена и реши да си почине,затова затвори очи и се отпусна...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 11:55 am

Айдоу я наблюдаваше внимателно...
-Сунако. - Каза той. - Поставяй бариери!
Наблюдава я още известно време и като се увери, че спи спокойно продължи да рови. И намери това, което търсеше. Седна и отвори... Разлистваше страниците една по една, за да не пропусне нещо. И го откри...
"Смехът!" - Това беше отговорът. Смехът блокираше всички опити за свръзка...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:10 pm

Докато Айдоу се ровеше,Сунако отвори бавно очи..Изправи се и отиде до прозореца....
-Усещам непозната сила!Долавям Аурата ...Вампири...По-слаби са...-прокашля се тя...-Но,има нещо странно...-каза тя и се обърна към Ханабуса...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:27 pm

-Трябва да се смееш. - Каза Айдоу изведнъж. - Така можеш да се противопоставиш на този, който иска да ти навреди...
Той върна книгата на мястото й.
-Хайде, да отидем да видим какво става. - Айдоу отеде до вратата и я отвори...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:29 pm

В този момент Кайн одръпна протегнатата си ръка,с която щеше да товори (но нали е дама :Д )
-О?!-каза той и се вмъкна в стаята-На къде сте се запътили?-попита той...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 8:39 am

-Усетихме нещо... ново в Академията и решихме да видим какво е то. - Каза Айдоу и направи знак на Сунако да излезе. - Откри ли нещо интересно?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 8:43 am

Кайн отиде до едно от канапетата и седна..
-Не,особено!-каза студено той..-Има двама нови..Но ми е интересно от къде са се пръкнали,така изведнъж-измърмори той...-Говорих с директора...Трябваше вече Канаме-сама да се е върнал...Или трябва да го намерим...Той е един от вампирите,който може да помогне на Сунако...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 8:56 am

-Да, трябва да го намерим или поне да се надяваме, че ще върне скоро. - Кимна Айдоу и размисли за излизането. Затвори вратата и безкомпромисно замъкна Сунако до канапето, садно и я сложи в скута си.
-Няма да те изпускам от очи или да те пусна... - Прошепна той на ухото й. - Няма да позволя да се нараниш... или по-лошо! - После се обърна към Кайн. - Нещо за баща й? Имал ли е някакви върли врагова?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 9:01 am

-Незнам нищо...-каза Кайн и премести поглед към братовчед си и Сунако...-В тази книга,която зех,нямаше нищо..А и липсваха страници....Не открих нищо...-продължи Акатски,след това се изправи и отиде до библиотеката...Поразгледа секцията и измъкна две книги..
-Е,аз ще се връщам да търся..Ако вие намерите нещо или откриете Канаме-сама ме извикайте..-каза и излезе,като се запъти към стаята си.....
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 9:05 am

Сунако не каза нищо,след като чу какво й прошепна Айдоу...През цялото време тя мълчеше,като мислеше върху въпроса със новите й съученици...Струваше й се странно,но продължаваше да мълчи....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеката... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката...
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Академия Крос-
Идете на: