RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Библиотеката...

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 1:12 pm

-Трябват ни местата където са живели или хората,които ги познават...Трябва да намерим човека,който се е грижил за сестра ми..Може да ни даде информация....А-каза Сунако....-Или трябва да се свържа със близначката ми...Но нямам достатъчно сили..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 1:20 pm

-Сещам с за "кръга"... - Каза Айдоу. - Не знам дали си чувала за него. Четен брой хора се хващат за ръце и сядат на земята, а един седи в средата. Така се получава сфера от енергиен поток и този в средата може да използва и чужните сили.... - Той наведе глава. - Ако искаш, можем да опитаме...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 1:29 pm

Сунако се размя..
-Нима вярваш в това?Според мен са пълни глупости..-каза тя..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 1:33 pm

-Никога не съм опитвал. Но нима имаш друго предложение?
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 1:55 pm

Сунако се обърна към Айдоу...
-Може би..това ... предложение...-каза тя и очите й светнаха..-Е по-лесно и приятно....-Тя целуна Айдоу и дръпна яката на ризата му.След това облиза шията му и впи зъби в него...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 2:02 pm

Айдоу определено се изненада от реакцията й. Преди половин час я молеше за това, а сега сама пожела да го направи... Щеше да я остави да пие... Дори той да припаднеше след това - нямаше значение, щом тя щеше да е по-добре...
Той повдигна ръката си и погали косите й...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 2:18 pm

Сунако спря да пие..Тя знаеше,че ако продължи ще навреди да Айдоу...След това отново извърна поглед към него..
-Благодаря ти...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 2:25 pm

-Бих направил и повече, но просто още не знак какво... - Каза кратко той. - Ще опиташ ли сега? Иле ще изчакаш още?
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 2:52 pm

-Надявам се този път да успея..-въздъхна тя,като мигновенно пламъците от очите й си отидоха...Тя се измести и седна до Айдоу.След това затвори бавно очи,като облиза кръвта по устата си и опита да се свърже със сестра си..Сега,благодарение на кръвта на Айдоу,Сунако имаше повече сили..Тя затвори очи,но този път беше странно..Колкото и да се съсредоточаваше,тя не можеше да се свърже с нея....Връзката немжду двете беше изчезнала..Нещо беше станало....Куран отвори бавно очи и погледна Айдоу притеснено..
-Нещо н ес е получава...Сякаш връзката между мен и сестра ми е изчезнала...или не мога да се съсредоточа....-каза Сунако...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 3:01 pm

Той повдигна вежди...
-Възможно ли е да е... мъртва? - Попита той, знаейки, че макар да бе чистокръвна, със смъртта на Сирен щеше да се сложе край на този проблем. Но не му се искаше да е мъртва въпреки това...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 3:05 pm

-Незнам..-каза Сунако и стана разтревожена..След това започна да обикаля и отиде на прозореца..Там подпря ръце и започна да гледа тревожно..-Макар и да не я познавам,тя ми е сестра....Какво ли е станало..Дали проблема е в мен?-каза Сунако...-Трябва да се свържа с нея..Трябва да я намерим!-продължи тя....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 3:08 pm

Айдоу помисли малко докато наблюдаваше сновящата наоколо Сунако и заговори бавно:
-Защо не се опиташ да се свържеш с майка си?...Може би тя ще помогне. Може и да не помогне, но си струва да се опита...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 3:10 pm

-Как?!Тя не ми е близначка...-каза Сунако..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 2:00 am

-Би трябвало да е възможно... Самият аз при някои условия мога да се свържа с майка си, макар нито един от нас да не е чистокръвен... - Айдоу гледаше замислено направо през нея, сякаш говореше на себе си, а не на Сунако...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 5:00 am

-Незнам нищо за майка си!Раните които се появиха по тялото ми помогнаха да се свържа със моята близначка...Никога не съм знаела за съществуването на тези хора...А сега изведнъжсе появяват...-каза Сунако като наведе главата си и я подпря с ръка...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 6:38 am

-Ако майка ти се е страхувала за живота ви... Да се отдели от вес е било едно или много глупаво, или много умно решение... Но явно сестра ти е знаела за съществуването ти, щом те е потърсила... Може би е търсила и майка ви, а може и да не е. Затова ...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 6:58 am

Сунако се обърна към Айдоу..
-Тогава защо са тези рани?Може би моята близначката ми е имала връзка със майка ни...Но защо съм и аз след като толкова време не са ме потерсили....-учудено каза тя..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 7:11 am

Той повдигна рамене.
-Може майка ви да е мъртва и ти да си последната й надежда... Нямам представа. - Айдоу поклати замислено глава и я подпря на ръката си, продължавайки да се взира в Сунако.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 7:23 am

Сунако въздъхна..
-Незнам....Просто искам всичко да свърши колкото се може по-бързо...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 9:01 am

Айдоу сви устни.
-Няма как да знаем кога ще свърши всичко, но трябва да сме подготвени да издържим, колкото е необходимо... - Той протегна ръка към нея. - Моля те, ела при мен. Довери ми се и опитай да намериш майка си....
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 9:37 am

Сунако отново седна на канапето и затвори очи...Всъщност,тя си нямаше на представа как е осъществила тази връзка със сестра си....Колкото и да се мъчеше да се свърже с майка си или близначката си не се получаваше..Нещо се бе променило..Нещо не беше наред...Дори и да опитваше,Сунако не можеше да разбере какво става...Тя стисна зъби и се помъчи отново...Не се получи..Но изведнъж отново започна да чувства болка..Този път във врата..Тя сложи ръце на него за да я успокои,но видя,че кърви..Свали ръцете си и видя две дупки,като от вампирски зъби..-Какво подяволите става?!-каза тя с ужас изписан на лицето й....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 9:58 am

Айдоу наисита се стресна, щом подуши, а след това и видя кръвта, стичаща се по врата й.
-Сунако... - Промълви той и я прегърна силно. - Ако искаш да направиш връзката, трябва не да се опитваш да се стегнеш, а напротив - отпусни се... Но сега се върни при мен, моля те! Не искам да те губя!
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 10:25 am

Момичето отвори бавно очи…Но това не бяха нейните очи… Тя избута Айдоу и стана...
-Сега ще видиш нещо незабравимо...- Каза един съвсем различен глас. Момичето запристъпва залитайки... След това се усмихна и спря до прозореца... Стъклата се напукаха, а завесите заиграха танца на вятъра... Без да обръща много внимание на Айдоу, Сунако се приготви да скочи през прозореца...
-Колко неудобно тяло. – Намръщи се момичето…
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:06 am

През цялото време Айдоу няблюдаваше Сунако със свити вежди. Веднага разбра, че нещо не е наред, още в момента, в който отвори очи - блясъкът беше различен... А после и гласът - доста по-дълбок и някак груб.
-Сунако? - Повика я той щом тръгна към прозореца, но тя като че ли не го чу.
Щам разбра намеренията й, той стана и вдигна ръце. Замръзи я до кръста... Какво ли не правеше леда със замъгленото съзнание... Беше по-добро от кофа студена вода...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 26, 2008 11:18 am

Момичето се спря. Ледът се изпари и не остана следа ото него. Сунако се обърна бавно със засмяно лице... Но не с нейната усмивка...
-Глупак! Нима мислиш, че ще ми стане нещо? Дори и с това недодялано тяло, пак мога да използвам силата си... - вдигна ръка и я погледна... - А може би и тази сила... - След това насочи ръка към Айдоу. Около него избухнаха пламъци, а тя без да губи време, се върна към първоначалната си цел - прозореца.
Бавно се качи на парапета и започна да се смее звучно...
-Скочи! - извика тя.
Неочаквано стана нещо... Момичето се хвана за корема, залитна и се подпря на стената.
-По дяволите... - отвърна все този студен и груб глас - Съпротивляваш се, така ли...? Явно Сунако оказваше протест и се опитваше да върне контрола върху своето тяло... Докато го правеше и двете изгубиха контрол и Сунако падна...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеката... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Академия Крос-
Идете на: