RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Кайн

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:35 pm

- Преди малко, си говорихме с Айдоу.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:37 pm

Кайн се намръщи,обърна глава към прозореца..
-Значи вече знаеш!....-каза Акатски след това погледна Рука и й каза:
-Виж,Рука..Съжалявам!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:38 pm

- За какво съжаляваш, Кайн? Няма нужда да се извиняваш..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:42 pm

Кайн въздъхна..
-Айдоу,не трябваше да ти казва нищо!Всичко си беше наред..-каза Акатски и седна на канапето..-Рука,аз знам,че имаш чувства към Канаме-сама и не мисля,че това трябваше да се случи...За това..Съжалявам!Може би..-продължи той..-не можах да събера смелост за да ти го кажа..Айдоу ме предупреди,че ако не взема отношение,той ще го направи...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:50 pm

- Не , не е било наред, също така .. никога не съм имала шанс с Канаме-сама .. просто съм си набивала в главата мечти .. само мечти .. но сега , осъзнавам че има някой който .. - Рука отново се приближи до него и седна. - .. който .. - Рука замълча и го прегърна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 4:44 pm

Кайн замръзна,той бе толкова стъписан от случилото се..
-Р-Рука?!-прошепна той,като копнееше да отвърне,но нещоо го притесняваше..-Не е нужно да го правиш,от съжаление!Трябва да знам,дали наистина имаш някакви чувства към мен...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 4:48 pm

- Мисля че не го правя от съжаление .. дали имам чувства към теб ? Отговорът ми е.. - Рука приближи устните си до неговите и го целуна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 4:52 pm

Кайн беше много изненадан,когато устните на Рука се сляха със неговите,го обвиха тръпки и той се скова на място.
-Мислех,че ти харесваш Канаме-сама!Това не може да с еостави така...Не мога да те насилвам по този начин..след като ти сама го правиш за да забравиш,че имаш чувства към Канаме-сама...Съжалявам,НЕМОГА да ти служа за изтривалка..Моля те..Не си играй с мен,Рука!-каза Кайн след като одръпна устните си от нейните,навеждайки глава...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 5:00 pm

- Но .. Не го правя за да забравя Канаме .. не те използвам .. - очите на Рука се насълзиха - .. никога не бих си представила че нещо подобно би могло да се случи толкова бързо .. но .. за мен това е прекрасно .. не те използвам ! - сълзи падаха от очите на Рука.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 5:02 pm

Мислено,Кайн отвори уста,той незнаеше как да реагира и затова просто прегърна Рука...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 5:04 pm

Рука и Кайн седяха неподвижно известно време. Рука беше много изморена от всички неща случили се днес, затова тя затвори очи и заспа в прегръдката на Кайн.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 5:44 pm

Акатски осети,че Рука е задрямала..Той реши да не я буди,затова я взе на ръце и я сложи на леглото,като я зави със завивката...След това въздъхна,легна на канапето ,мислейки за това ''чудо''случило се днес...а след това заспа.......
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 5:53 pm

След около час , Рука се събуди. Видя че Кайн спи , и излезе внимателно от стаята му.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 5:56 pm

Акатски,унесен не усети,че Рука е излязла и продължи да спи...


Последната промяна е направена от Akatsuki-Kain на Пон Дек 15, 2008 8:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 1:40 pm

Айдоу потропа силно и настойчиво на вратата на братовчед си:
-Акатсуки! Ставай, ако спиш, имам нужда от помощта ти! - Викна той.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 1:44 pm

Кайн отвори очи и подскочи веднага...
-Какво има подяволите?-изкрещя той и отиде бавно до вратата..След това я отвори и погледна братовчед си ядосано..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 1:48 pm

-До 15 минути бъди в стаята на Сунако. Така нареди Ичийо, ще ти обясня после... Знаеш ли къде мога да намеря онзи... Мисаки? И другата, как беше Риука някоя...?
Айдоу погледна братовчед си, като се опитваше да подтисне надъгащата се паника в душата му. Знаеше, че няма да успее... Кайн гледаше направо в главата му...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 1:51 pm

Акатски гледаше Айдоу сънено..-Какво се е случило?-ококори се той...-Незнам къде са,но последно видях Мисаки в коридора..Не мисля,че това ще ти бъде в полза....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 1:56 pm

-И аз не знам за какво са му притрябвали на Ичийо, но... - Айдоу тръгна по коридора и извика назад... - Потърси Рука, ако я намериш, вземи и нея.
Айдоу се затича към първия етаж...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 22, 2008 2:10 pm

-Добре!-каза Акатски и затвори вратата за да се облече...След няколко минути излезе и се запъти към стаята на Рука...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:16 pm

Акатски влезе във стаята си...Той седна на канапето...''Нямам време за губене!''-каза си той и отвори голямата книга,която беше помъкнал..Почти беше стигнал до края,но нищо не бе намерил..В един момент той усети непозната сила...Не беше информиран,че ще има нови ученици...А и докато си почиваше беше видял директора,който влезе в нощното общежитие и му бе станало интересно за какво...Понеже Акатски си беше лубопитен,той реши да провери...Той се запъти към изхода на стаята си....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 3:43 pm

Кайн остави книгите си на масата, огледа стаята си и излезе заключвайки след себе си.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Кайн - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Кайн
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Стаята на Юки ;]]
» Стаята на Сае
» Стаята на Kuota ...
» Стаята на Аяме...
» Стаята на Зеро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Стаите на учениците-
Идете на: