RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Кайн

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:25 am

Ее,тук е достъп забранено! (мауха) Всеки може да дойде....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:27 am

Акатски влзе в стаята си.Той бе уморен и жаден за сън.Преди това отиде до банята за да си земе бърз душ,понеже беше ходил в гората и бе изцапан..(:Д)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 9:54 am

- Кайн!! - Рука зачука на вратата с огромна сила .. - Тук ли си ?! Рука е .. трябва да поговорим за нещо !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:10 am

Кайн не чуваше нищо,защото гласът на Рука беше заглушен от падащата вода върху тялото му...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:20 am

- КАЙН !! КАЙН !!
" Не отговаря ? Сигурна съм че чувам звук от вътре .. " Рука си мислеше .. тя отвори бавно и несигурно вратата и влезе ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:23 am

Акатски чу звукове от стаята си.Той спря душа взе една кърпа за да се избърше,завърза я около креста си и излезе от банята...В този момент той учудено погледна Рука...
-Р-Рука?-промълви той...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:31 am

-К..Кайн ... - Рука се изчерви и се обърна - .. моля .. облечи се ... ще изчакам ..
Въпреки че Акатски имаше хавлия, Рука не беше виждала полу-голи момчета досега ( хаха Very Happy ) ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:35 am

В първия момент Акатски не разбра какво изкаше да каже,но след няколко секунди ''лапна въдицата'' :Д
-ЪъЪ...Ооо,Да...Съжалявам за неудобството,Рука-сан!-тои бързо отиде до банята за де вземе дрехите си и да ги облече..преди да отиде при Pука той бръкна във тоалетното шкафче,взе парфума си и се ''нафъска'' :Д:Д...
След това излезе...
-Аа..Защо идваш по това време...,Рука?Какво има?-попита разтревожено той...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:39 am

- Дойдох да .. - Рука усети парфюмът на Кайн - ..да поговорим ... за Айдоу и Сунако и нещо което Айдоу каза .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:42 am

Кайн погледна Рука съмнително и си помисли''Ахх,какво ли е надробил пак този Айдоу?!'' ....Акатски прикри учуденото си изражение с усмивка...
-Ъъм,Какво за тях?Теее са простоо..Ъмм...Съученици-каза Кайн и се захили идиотски като се опитваше да скрие истината,макар и да не го биваше......Таа-опита се да измести темата (Кайн)..-Какво ти е казал Айдоу,казваш?-попита той като посочи към канапето,за да даде знак на Рука да седне...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:49 am

Рука седна, въздиша тежко и започна да говори :
- Разбирам че явно знаеш за тях двамата ... няма нужда да го криеш .. видях ги .. когато говорих с тях двамата аз им казах .. че е възможно Канаме-сама да има нещо против .. а той ми каза .. да не се тревожа за тех а по-добре да се тревожа за някой на който му пука за мен .. или поне аз така го разбирам .. и тъй като вие двамата сте близки , се чудех дали не знаеш за кого говори ? - Рука правеше пауза на всеки няколко думи .. тонът и беше едновременно спокоен и притеснен.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 10:52 am

Кайн се вцепени и се ококори учудено и стреснато,защото незнаеше какво е казал братовчед му....След това се окопити и каза:
-Н......-в този миг на вратата се почука.Кайн отиде да отвори и влезе...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:00 am

Айдоу вървеше спокойно по коридора и спря пред стаята на Кайн. Чу глас от вътре, но не се заслуша чий е, а просто почука. Изчака за отговор и тъй като такъв не последва, вдигна ръка към дръжката на вратата... Но беше излишно, защото Кайн му отвори.
-Здрасти, Акатсуки. Трабва да пого... - Той видя Рука и довърши. - ...ворим.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:01 am

-Да и аз мисля така..-отговори мрачно Акатски...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:08 am

-Добър ден... Рука. - Каза той и й кимна, докато минаваше покрай Кайн, за да седне на другото канапе.
Определено не очакваше да завари Рука тук. Надяваше се да й е светнала червената лампичка някъде в красивата главица...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:10 am

-Айдоу!-сепна Кайн..-Бих искал да ми обясноте какво става тук?!-Или по точно ти,защото явно и на двамани (с Рука :Д ) не ни е ясно какво си й намекнал...ии-довърши той...-Бъди внимателен във изказа си....-след това Акатски седна до Рука и втренчи поглед във братовчед си...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:19 am

-Да съм намекнал ли... Не бих казал, че съм намеквал каквото и да е, аз направо казах, каквото сметнах за необходимо. - Айдоу вдигна очи към Рука. - Казах, че не виждаш по-далеч от носа си и наистина го мисля... А ти, Акатсуки е крайно време да кажеш нещо...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:21 am

Кайн с епрокашля и погледна Айдоу....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:27 am

- Какво по ....... - Рука реши да не завършва изречението .. - Айдоу ?! Какво правиш тук ? - Рука беше объркана и незнаеше какво още да каже.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:31 am

-Тук съм, за да говоря с братовчед си и по възможнаст насаме. - Отсече Айдоу, впивайки леко червените си очи в братовчед си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:33 am

-Оо....НЕ...Сега и двамата ще ми кажете какво става....Първо рука (защото е дама Д: )а после и ти Айдоу ...какво си имал напредвид!..-отсече забързано Кайн ..:Д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:39 am

- .. ъъм .. мисля че Айдоу е човекът който има да изяснява едно и също нещо и на двама ни.. - Рука бързо отговори с надеждата че Ханабуса ще се съгласи да обясни и тя ще се измъкне.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:45 am

-Препоръчвам Рука да излезе... - Каза Айдоу. - Мога да говоря и така, но просто си мисля, че ще е по-добре, ако говоря само с теб. - Изсъска той на Кайн.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:48 am

-Браво,не та ли е срам?Да гониш момичето от стаята....-той погледна Айдоу,а след това Рука и й каза..
-Рука,почакай ни тук..ще се върнем след няколко минути...
След това тръгна и бутна братовчед си по рамото за да тръгне след него...


Последната промяна е направена от Akastuki-Kain на Пет Дек 12, 2008 12:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:50 am

- .. Но .. - Рука въздъхна - .. добре .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Кайн Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Кайн
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Юки ;]]
» Стаята на Сае
» Стаята на Kuota ...
» Стаята на Аяме...
» Стаята на Зеро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Стаите на учениците-
Идете на: