RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Кайн

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:55 am

На очаквателния и леко гневен поглаед, Айдоу отвърна:
-Рука винаги те е възприемала като приятел, Кайн и като нищо повече. Трябва да й кажеш какво чувстваш. Ако не го направиш ти, ще го направя аз...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 11:59 am

Рука беше заострила уши за да успее да чуе какво си говорят двете момчета .. "какво чувства ?? " - Рука си мислеше.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 12:09 pm

-Охх,Айдоу...Защо подяволите се месиш винаги?Това,че имам чувства към нея не променя нищо..дори може да стане..Тя харесва Канаме-сама и аз не бих могъл да направя нищо по въпроса....Хайде..Нека забравим за всичко...-каза Кайн и усети,че Рука беше допряла ухо до вратата....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 12:16 pm

-Можеш да направиш, а не го правиш. - Каза Айдоу. - Омръзна ми да те гледам как се измъчваш, разбираш ли това? - Той сложе ръка на рамото на Кайн и леко го разтърси. - Събуди се. Тя трябва да знае за това. Рано или късно ще се досети, но трябва ли да се измъчваш още? Решил съм, че или ти, или аз ще й кажа. Решавай!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 12:20 pm

-Охх,Айдоу и да й кажа нищо няма да се получи..Така,че е по добре да оставим нещата така...И недей да й казваш нищо!-каза Кайн и тръгна към вратата...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 12:23 pm

-Кажи й. - Каза Айдоу. - Иначе ще го направя аз. Казах ти и ще ти повторя - решавай сега!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 12:28 pm

-Не ме изнудвай,Айдоу!Това аз го решавам...-каза Кайн и сеедна на канапето...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 12:41 pm

- К..Какво .. ? - Рука беше по-объркана от всякога.. беше останала без думи .. и не знаеше какво щеше да каже когато се върнат .. " Те не знаят че съм чула .. просто ще се направя че не знам ... но .. " Рука затвори очи и каза - Колко съм била глупава ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 12:48 pm

Акатски стоеше на канапето,изнервен и много ядосан....Той не каза нищо,а взе чашата със изкуствена кръв и отпи...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 12:57 pm

Айдоу скръсти ръце, като така даваше на братовчед си последна възможност да направи нещо той. Впил очи в чашата му, той пристъпи напред...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 12:58 pm

-Айдоу?!Какво искаш,сега?-направи се,че не разбира (Кайн)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 1:00 pm

-Явно си мислиш, че само си говоря е... Рука... - Айдоу завъртя глава по посока на момичето и тръгна към нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 1:01 pm

Рука погледна първо Кайн , а после Айдоу . - Това е .. сега ще разбера истината ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 1:03 pm

-Айдоу...а знаеш ли аз как обичам да се ядосвам?-каза тихо Кайн...-Ако исках ти да свършиш мръсната работа,щях да ти кажа...Аз преценявам какво да правя....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 1:13 pm

Изненадващо, Айдоу се усмихна лукаво на гневния си братовчед и смигна на Рука, сякаш й казваше "Знам, че знаеш..."
-Мисля, че вече няма нужда от мен тук...
И най-невъзмутимо той се врътна на пети и се насочи към вратата, като за момент му мина през главата щом излезе, да провери дали случайно Кайн не му е запалил косата или униформата...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 1:17 pm

-Айдоу! - Рука го погледна като му даде знак че иска да поговорят после. - Като се замисля , и .. аз може би трябва да се връщам ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 1:30 pm

Кайн стана за да ги изпрати и после си легна..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:04 pm

Рука седеше пред вратата на стаята на Кайн. Беше я страх да почука - "Сигурно си е легнал." - мозъка й казваше .. "Това не ми пречи да вляза .. нали ? " - сърцето и отговаряше. Тя хвана дръжката на вратата и леко отвори. Погледна и видя Кайн. Той спеше. " Колко сладко спи" - помисли си тя. Тя бавно влезе и се приближи до него, седна на леглото и се замисли.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:16 pm

Кайн усети присъствие и отвори леко едното си око...В този момент,той беше потресен...Видя Рука,която стоеше седнала до него...''Какво да правя сега?''-помисли си той...След това тъкмо щеше да се изправи и видя Рука да прави движение,затова остана така както си беше и затвори очи,като зачака да излезе...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:22 pm

Рука не забеляза че Кайн е буден,приближи се до него и му пошушна:
-Лека нощ,Акатски.
Тя го целуна по бузата, стана и бавно се запъти към вратата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:24 pm

Акатски се стъписа още повече,незнаеше какво да прави...
-Р-Рука!-леко се изплъзнаха думите от устата му......
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:27 pm

Рука замръзна на място.
- А-Акатски ? - тя се обърна и видя че Кайн я гледа. - Ти.. си буден ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:28 pm

-Рука?!Какво ббеше това??-попита стреснато Кайн..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:31 pm

- Ами .. това .. беше .. целувка за лека нощ. - Рука се усмихна и се изчерви. - Сега осъзнах нещо за което не се бях замисляла преди. - Рука затвори очи, въздъхна, а след това отново погледна Кайн.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 13, 2008 3:33 pm

-Ммоля?-отвърна все още учуденият Кайн...-Какво е станало?-подскочи той..:Д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Кайн - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Кайн   Стаята на Кайн - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Кайн
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Юки ;]]
» Стаята на Сае
» Стаята на Kuota ...
» Стаята на Аяме...
» Стаята на Зеро

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Стаите на учениците-
Идете на: