RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Сунако

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:35 am

-Е... - Въздъхна Айдоу. - И на мен ми е малко притеснено, но в крайна сметка ние сме сгодени, пък и... Ти ще се къпеш, а аз просто ще те изчакам...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:40 am

''-Какво прави той?!''-помисли си Сунако...-Така е....-каза тя и смъкна дрехите от гърба си..След това пусна душа и дръпна пердето ... тцтц :Д


Последната промяна е направена от Sunako-Kuran на Нед Дек 28, 2008 10:51 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:42 am

Айдоу гледаше през прозореца докато тя се събличаше. След като дръпна пердето, той я погледна... И се изчерви... И не само... "Красива е!" - Помисли си той и се облегна на мивката...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:47 am

Сунако се бе притеснила толкова много,че когато пусна душа,го беше пуснала много силно..Тя изгуби контрол над него и той започна да пръска във всички страни...След като успя да го хване,забеляза,че Айдоу се е измокрил целия...Тя се засмя..
-Ох...Извинявай..Колко съм непохватна.....




(Ето на ай да видим кой е поооооо :Д )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:58 am

Не разбра точно как точно в един момент се наслаждаваше на красотата на годиницата си, а в следващия... беше мокър. От перчема му капеше вода в очите... Ризата му беше прилепнала по гърдите, а панталона - по краката... Той кръстоса ръце пред гърдите си и погледна лицето на Сунако изпод вежди...
-Благодаря, имах нужда...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 10:59 am

Сунако продължаваше да се смее...
-Съжалявам....Ако искаш си вземи кърпа..В чекмеджето до гардероба са-каза тя,като продължи да се къпе,,...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:09 am

Айдоу поклати глава.
-Не, ще те изчакам тук. - Той се приближи към нея, гледайки над главата й. Дръпна пердето и си отдъхна. После се върна до мивката...
Нещо не беше наред с гънките по дрехите му, а и му причерня за момент. Айдоу се изчерви и седна не земята... След секунди вече всичко беше наред...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:14 am

Сунако се изкъпа,но видя,че не е взела кърпа (както винаги :Д )
-Ъм,Айдоу?!Би ли ми дал една кърпа,защото съм забравила да взема?-помоли го тя...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:17 am

Айдоу стана и отиде за кърпа. Бързо се върна и й я подаде, старателно гледайки в страни...
-Заповядай. Но сега аз ще трябва да се преобличам... - Въздъхна той и се огледа...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:23 am

Сунако продължаваше да се смее...След като се подсущи тя излезе и се запъти към гардероба си..
-Добре,тогава...Ако искаш отиди аз ще съм тук...-каза тя и го погледна с усмивка на лице...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:31 am

-Пак ли трябва да ти повтарям? Няма да те оставя сама. - Каза твърдо той. - Облечи се, ще дойдеш с мен, ако не искаш годеникът ти да простине...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 28, 2008 11:40 am

-Добре...Тогава да тръгваме..-каза Сунако,като нахлузи набързо дрехите си...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Сунако - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Сунако
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Стаята на Юки ;]]
» Стаята на Сае
» Стаята на Кайн
» Стаята на Рука...
» Стаята на Kuota ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Стаите на учениците-
Идете на: