RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Сунако

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 6:27 am

Е това е моята стая може да влизате без да питате =]
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeСъб Ное 29, 2008 7:28 am

Сунако се върна в стаята си.Въпреки че беше цялата мокра тя не се изсуши,а отиде до прозореца и започна да гледа сивата Луна.Тази вечер имаше пълнолуние.Докато стоеше неподвижна опряна на прозореца тя дочу стъпки,а после някои почука.Тя потръпна но не мръдна.Вратата се отвори и влезе..... rabbit
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 9:04 am

Айдоу

Айдоу биши свикнал да му се обръща внимание. Особено момичетата. Нямаше момиче, на което да се усмихне и то да не припадне от удоволствие. А това момиче, новото... Въобще не му обръщаше внимание. Айдоу смръщи вежди. Щеше да я накара да го забележи, дори ако трябва да се п о т р у д и за това...
Сега беше пред нейната стая и почука на вратата. Усещаше присъствието й в стаята, а тя дори не благоволи да отговори. Затова просто отвори вратата и влезе.
-Хей! Сунако-сан, добър вечер!
После усмивката му се изкриви...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 9:35 am

Изглежда,че днес Айдоу имаше късмет ,защото Сунако беше в настроение....Тя се обърна бавно и го погледна палаво,макар,че го смяташе за малко женствен тя пристъпи бавно и го поздрави...
-Здравей,Айдоу...Каква неучаквана изненада..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 9:51 am

Айдоу

Той примига. Обикновено той "водеше парада". Сега някой играеше с него... А обикновено той си играеше с другите. Беше му странно, любопитно и интересно.
Айдоу се приближи и се усмихна леко, а не с онази си идиотска усмивка... Която прилагаше пред ученичките на дневната смяна. Тази тук беше различна:
-Да. Такъв съм си аз. Обичам да изненадвам...
Той направи още една крачка към Сунако.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 9:54 am

Сунако се усмихна леко...
-Хм,смел си явно.Никой досега не се е осмелявал да ме безпокои.Това ми харесва.
След като изрече тези думи тя седна на канапето и отпи от чашата със таблетки(таблетките дето уж изкуствена кръв..)В сущото време тя гледаше Айдоу и си мислеше какво ли ще напави сега...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 10:13 am

Айдоу

Айдоу за пръв път се усмихна по Онзи начин, по който се усмихват мъжете на жените. Очите му леко почервеняха, но без да губят напълно ледения си цвят. Това поведение провокираше у него нещо ново... Нещо, непознато за него, но все пак познато на всички мъжки същества... А макар и лигав, той си беше и мъж. А точно в момент той пожела да остави детското настрана и да се държи като мъж...
Той бръкна в джаба си и извади своята кутийка с хапчета. Приближи се бавно, докато изваждаше едно от тях. Хвана го между палеца и показалеца си и внимателно го поднесе към Сунако, присядайки на съседния стол...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 10:17 am

Макар и мокра Сунако стоеше на канапето и продължаваше да гледа Айоду в очите.
-Хух..Таа за какво казваш си тук?-каза Сунако и облегн аедната си ръка на масата..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 10:26 am

Айдоу

Айдоу погледна Сунако право в очите и задържа ръката си там където е. Но след като момичето отказа да вземе хапчето от ръката му, облягайки се назад, Айдоу седна спокойно на стола. Облегна се, сложи хапчето на езика си и го лапна, затваряйки очи. Скръсти ръце и продължи да мълчи. Разбира се, че бе чул въпроса. Просто беше леко раздразнен, че му се отказа какъвто и да е контакт по този карегоричен начин. "Странно... Нима не ме харесва? И ако да - защо по дяволите?" - помисли си той и тихо въздъхна.
-Трябва ли да имам спезиална причина, за да дойда в стаята ти? - Попита той без да променя положението на тялото си или да отваря очи.

(Мисля, че ще си направя регистрация на Айдоу. Някой има ли нещо пратив?)
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 10:38 am

Сунако все още го гледаше.Тя си рече''Нима толкова лесно иска да спечели вниманието ми?Нека си поиграем.."
-Незнам ти ми кажи,Айдоу..-каза Сунако като леко се усмихваше.
-Мислех си че трябва да си в часовете...Или може би не?-каза тя и отпийна от чашата си продължавайки да го гледа по този начин,след което легна на канапето и се обърна към него.. Very Happy Very Happy Very Happy

(Това става доста забавно!!Браво Сае продължавай в същия дух!!!!)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 10:48 am

Айдоу

-Днес няма часове, Сунако-сан. - Айдоу отвори очи и впи поглед в чашата й. - Събота вечер е.
На лицето му вече нямаше и следа от усмивка. Той се наведе напред и подпря лакти на коленете си. Косата му падна леко на челото и отчести закри ледените му очи. Леко нахално Айдоу прококара очи по тялото на момичето. След това вдигна брадичка и заговори необичайно тихо за него:
-Защо си мокра, Сунако-сан?
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 10:53 am

Сунако го гледаше..
-Не мисля че ти е работа,Айдоу-сан,но както казах днес съм в настроение и не смятам да го развалям с глупавите ти въпроси.-Разхождах се до езерото и реших да поплувам.-каза Сунако макар че изрече една голяма лъжа.
-А ти Ханабуса,защо си толкова сериозен ..това е доста необчайно за теб.?.-каза Куран и впи поглед във сините очи на Айдоу като стана в седнала поза...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:06 am

Айдоу

-Може и да не ти е приятно, но тук много неща са Моя работа. Защото, когато Канаме-сама ме попита кой, какво и защо, аз просто трябва да мога да му кажа. Длъжен съм да го правя, а и твърде много го уважавам и обичам... Бих направил каквото трябва. - Очите му потъмняха.
Той стана, като по този начин отнемаше възможността на Сунако да гледа в очите му. След това бавно се отправи към прозореца:
-Мога да бъда и сериозен, Сунако-сан... Не ме познаваш, за да знаеш какъв съм... Аз несъм само това, което виждаш там, навън... - Той спря пред прозораца и хвана ръцете си зад гърба, вдигайки лице към Луната.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:15 am

Сунако се усмихна и стана обикаляйки канапето.Тя седна на облегалката и каза:
-Тогава на какво си играеш,Ханабуса?-Да не мислиш че сам толкова лесна?
-Ако искаш вниманието ми,ще трябва да си го спечелиш.-рече Сунако и се вгледа в русата коса на Айдоу.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:26 am

Айдоу

Той ококори очи учудено, но не се обърна, за да го покаже на Сунако. "Да спечеля вниманието й?" - Той леко отвори и затвори уста. Никога не му се беше налагало да печели нечие внимание. Момичетата се стараеха да спечелят неговото. Айдоу усети странно приятно тръпка по гърба - за пръв път му се случваше такова нещо. Някой да иска от него да направи повече от това да се усмихне...
-Сунако-сан... - Каза той без да я поглежда, защото се двоумеше дали да зададе точно този въпрос. После леко извърна глава и я погледна умерено палаво с дясното си око. - И как може твоето внимание да бъде спечелено?
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:32 am

Сунако продължи да се усмихва.
-Наистина...имаш хубави очи,те са твоя чар,но е време да започнеш да се опитваш да правиш нещо освен палави погледи и усмивки-каза тя с леко висок тон ,отиде до него и пак го погледна в очите.
-Защо бягаш?-Обичам да гледам хората когато говоря...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:39 am

Айдоу

Айдоу се смути и усмивката изчезна от лицето му. Той извърна глава настрани, обърна гръб на Сунако и се насочи към канапето, на което тя досега седя. Седна, като взе чашата й в ръце. После я погледна и докато държеше нейния поглед в своя, допи съдържанието на чашата. Остави я на масичката.
-Разбирам, че има нещо, което трябва да направя, за да "спечеля" вниманието ти. - Той прокара внимателно пръст по ръба на чашата. - Права си, не би могла да ми кажеш - би било твърде лесно. Затова... Поне ме насочи.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:47 am

Сунако отиде до канапето.Отново се подпря и доближи главата си до главата на Айдоу.
-Помисли си,Ханабуса.Не винаги някой ще те насочва ;]
След което тя обиколи и седна на стола на който стоеше Айдоу и отново извърна поглед към него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 11:57 am

Айдоу

Айдоу се усмихна леко:
-Може би... - Той отново прокара пръст по ръба на чашата, но този път на прецени добре натиска и тя падна до масата, разбивайки се на парчета. Айдоу се стресна от собствената си глупост, но много бързо окопити и сви леко вежди. - Май ще имаш нужда от нова чаша...?
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 12:02 pm

-Имам още две резервни.-каза Сунако гледайки Айдоу в очите и понечи да събира парченцата от чашата...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 12:10 pm

Айдоу

Той стана от канапето и заобиколи стъклата. Седна на колене срещу Сунако и се загледа в стъклата - бели, прозрачни, почти не се виждаха. Посегна към едно по-голямо парче без да види, че и момичето посяга кам същото. В сощия момент сладката миризма на кръв нахлу в носа на Айдоу. Той вдигна глава към кървящата ръка на Сунако.
Преди момичето да успее да направи каквото и да е, Айдоу хвана здраво китката й и я издърпа към себе си. Очите му мигновено пламнаха и той доближи раната до носа си, вдъхвайки любимия аромат. "Защо да спирам сега..."
-Каква загуба би било... - Каза той и облиза вадичката алена кръв...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 12:17 pm

Сунако дръпна ръката си и доближи глава до Айдоу.Тя го целуна по бузата и каза:
-Напредваш,Ханабуса.Но това ли е всичко което можеш?
-На твое място нямаше да се здържа...От колко време не съм вкусвала кръв..-каза си тя и погледна Айдоу докато отиваше да вземе друга чаша.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 12:22 pm

Айдоу

"Значи това било..." - Помисли си той и досъбра стъклата. Все още усещаше сладкия вкус на кръвта й. И колкото повече този вкус изчезваше, толкова повече в него се надигаше желание да впие зъби във врата й... За момент помисли какво ли би било тя да впие зъби в неговия врат... Стана, изхвърли парченцата и се настани на канапето...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 12:24 pm

Сунако се обърна.
-Какво правиш,Ханабуса?-Отново ли започваш със свойте ''мръсни игрички''?-каза Куран и седна на облегалката на канапето.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitimeПон Дек 01, 2008 12:34 pm

Айдоу

Той се разсмя:
-Не играя мръсни игрички, Сунако-сан.
"Кръвта й е толкова вкусна..." - Мислеше си той, докато се опитваше да улови пак миризмата...
-Хареса ми кръвта ти... Аз също от отдавна не бях вкусвал нещо толкова истинско... - Айдоу доближи ръка до лицето си и я облиза, затваряйки очи. Изведнъж взе решение и заби дълбоко зъби в дланта си. После поднесе кървящата си ръка към устните на Сунако. - Може би моята кръв ще хареса на теб?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Сунако Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сунако   Стаята на Сунако Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Сунако
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Юки ;]]
» Стаята на Сае
» Стаята на Кайн
» Стаята на Рука...
» Стаята на Kuota ...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Стаите на учениците-
Идете на: