RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Стаята на Сае

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 2:45 pm

Тя поклати отрицателно глава и стана.
-Ще го направя още сега!
Но от рязкото движение, като че ли нещо се скъса по белега и Сае присви очи. Без да се поглежда постави ръка върху мястото и в следващия момент под дланта й на роклята се появи кърава петно. Сае въздъхна, взе нов бинт и се насочи към банята, където изми раната и я превърза добре. Когато се върна, се насили да се усмихне:
-Съсипах си роклята. - И облече друга.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 2:52 pm

-В момента не това е най-важното,Сае!-изправяйки се Сунако произнесе тези думи...-Колкото повече се бавиш,толкова повече се слушаваш,а другите вампири не се свъртат на едно място...Ако продължиш така незнам дали ще може някой да те спаси затова пий!-каза Сунако и протегна ръка кеъм Сае...Куран не караше насил амомичето да пие от кръвтта й,но виждаше как се измъчва и знаеше,че Сае е с такъв характер,че нямаше да приеме....-''Като ти дават зимай,като те гонят бягаи!'' Побързай....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 2:58 pm

-Има две положения, при които бех пила кръв... - Тя се дръпна назад, борейки се с червения пламък в очите си. - Единия е от лудост - ако падна до ниво Е, а другия - ако човекът, в когото се влюбя го поиска от мен.
Сае се обърна и изтича към вратата... Отвори я и реши да потърси Мисаки, тъй като стаята му беше в тази сграда, а за да потърси Юки в стаята й беше малко опасно в момента...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Съб Дек 13, 2008 10:54 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПет Дек 12, 2008 3:00 pm

Сунако прекъсна Сае...
-В такъв случай,съм ти безполезна....-след казаното Куран стана и се оттегли в покоите си...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 15, 2008 11:44 am

~ Ден 4 ~ - От Коридорите

Мисаки последва Сае и затвори внимателно вратата след себе си, без да вдига шум, най- малко от това се нуждаеше, давайки отговора си:
- Ами... от осиновителите ми бях чувал за нещо подобно при чистокръвните и реших да опитам. Не вярвах, че е възможно наистина, не го бях прави преди, а дори не се и бях замислял изобщо над това.- вдигна рамене и се облегна на вратата леко:- Но ето, че стана... малко странен експеримент, но се получи добре. Аайдоу Ханабуса дори не разбра, че всъщност с него разговаря съзнанието ми, материализирано като от нищото, а не истинското ми тяло.- подсмихна се леко невинно и пак вдигна рамене.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 15, 2008 11:53 am

Ден 4 - неделя

Сае отвори леко уста...
-Съзнанието ти...? - Повдигна вежди и отстъпи леко назад стъписана. - Ще ми разкажеш ли? Какво е да се отделиш от тялото си? Какво чувстваше и изобщо усещаше ли нещо...?
Тя механично нави ръкава си и отиде до него, подавайки му спринцовката. Облегна се на стената, протегна ръката си към него и отпусна назад глава.


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Чет Дек 18, 2008 6:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 15, 2008 12:05 pm

Момчето пое спринцовката и я вдигна пред лицето си:
- Стана много бързо.- заговори тихо, като се съсредоточи над действията си, а сякаш механично обясняваше:- От начало нямаше никакво усещане, а после, когато отделих съзнанието си усетих някаква тежест, огромна, докато не концентрирах повече енергия. тогава всичко олекна, като памук.- свали спринцовката и внимателно докосна ръката на Сае с иглата, все така съсредоточено:- Тялото ми не усещаше нищо, но другата част от мен сякаш чувстваше всичко наоколо, дори чуждите чувства, макар и слабо. В последствие усетих енергията на Сунако- сан и някак си, не мога да си го обясня точно, но съзнанието ми придоби плътност, като второ тяло мисля... беше странно. А после се върнах в своето си тяло и се събудих, с ужасно главоболие и умора. Едва успях да се придвижа до своята стая.- завърши, като с последната му дума и кръвта от спринцовката също "свърши". Мисаки издърпа внимателно иглата и затисна с малко памуче, от нощното шкафче:- Тогава болеше, прекалено много и май повече няма да го правя.- усмихна се бегло и вдигна глава към нея:- Е, как е?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 15, 2008 12:19 pm

Сае не смееше да отвори очи. Страните й бяха пламнали, усещаше кръвта си сякаш кипеше... Буквално. Чуваше съвсем ясно ударите на сърцето си... Стори й се, че стои така безкрайно дълго, макар да бе само няколко секунди.
Отвори очи бавно - бяха толкова сини, колкото трябваше да бъдат. Нямаше и следа от червеното пламъче...
Съзнанието й услужливо й предостави информацията от думите на Мисаки:
-Как точно разбра, че Айдоу не е разбрал, че не си Ти това? - Тя съсредоточи погледа си. - Съжалявам, объркано прозвуча... Как разбра, че не се е усетил?


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Чет Дек 18, 2008 6:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 15, 2008 12:25 pm

- Всъщност не съм сигурен, но предполагам щеше да каже или да покаже по някакъв начин.- вдигна рамене замислено и хвърли бърз поглед към прозореца, като в някакво очакване, но не беше това:- Ако е разбрал, Канаме- сама ще ме издири, предполагам. Или пък... е, поне се надявам да запази това като тайна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 15, 2008 12:38 pm

-Това май ще се разбере само с времето, нали? - Подсмихна се Сае. - Мисаки... - Тя се усмихна широко. - Сигурна съм че ще опиташ това отново. И отново... Но, моля те, внимавай. Достатъчно е веднъж да не се върнеш в тялото си, за да...
Сае млъкна и извърна очи. Искаше да му каже, че всеки път, когато го завари заспал, щеше да й побелявва косата... Че не би искала да загуби един от двамата си приятели тук по такъв безумен и нелеп начин... Искаше да го попита заслужава ли си риска, но...
-...Млад си, за да умираш по такъв глупав начин. Пази се... Моля те!
Не посмя да го погледне повече. Просто стоеше и гледаше в пода.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 15, 2008 2:03 pm

Белокосият примига изненадано, като замълча, минута- две не знаеше просто какво да каже или как да реагира, просто пое дъх и се усмихна спокойно:
- Обещавам, че ще внимавам.- постави внимателно ръце на раменете й и притвори мило очи:- Ще се пазя.- прошепна по- тихо, без да маха милата си усмивка.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 15, 2008 2:23 pm

Едва щом чу "Обещавам, че ще внимавам.", тя посмя да вдигне очи. Успя да преглътне предателските сълзи и се вгледа в очите му, като че ли действително търсеше там доказателство, че ще си изпълни обещанието...
-Да. - Каза тя тихо и кимна. - Вярвам ти...
После леко се приведе, мина под ръката му и разсеяно оправи одеалото върху леглото. И докато правеше това заговори:
-Значи това е майка ти? Изглежда мила жена... Защо така се стараеше да избягаш от нея? - Сае седна на ръба на леглото и го загледа въпросително.


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Вто Дек 16, 2008 8:03 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 15, 2008 2:54 pm

- Мила е, да.- отвърна момчето:- Дори прекалено мила и именно това е най- плашещото в нея. Макар и да изглежда напълно безсърдечна в някои моменти, всъщност е прекалено грижовна, държи се... странно, когато реши да проявява майчини инстинкти, да е истинска майка а не ловец. Може би съм се боял малко или много от нея и другите, тъй като никога не съм бил сигурен какво мога да очаквам от тях, независимо че винаги са се държали добре и никога не са показвали признаци на ненавист или желание да... ме убият.- замълча, като скръсти ръце и въздъхна леко:- Но, да, винаги съм се плашел най- много от майчинското й държание, прекалената загриженост и безкрайните въпроси, които е способна да задава по хиляди пъти, все едни и същи. Затова исках по- бързо да се измъкна от нея, докато не е започнала да разпитва за това и онова тук, за съученици те, за теб... и така нататък.- подсмихна се бегло.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 8:18 am

Сае опря лакти в коленете си и за момент се замисли...
-Мисля, че разбирам част от това държание, тъй като са го прилагали и на мен. - Тя се усмихна леко, спомняйки си дългите разпити, които й провеждаше Мико някога. - Но това, че е загрижена, може само да те радва... Тя те е отгледала, тя те обича и за нея ти си първо дете и после вампир...
Тя зарея поглед зад Мисаки:
-Знам, че всяка майка е готова на всичко, за да запази детето си, за да не го загуби... Но тя е и ловец. Тя е и майка на сестра ти, тя е и съпруга. - Сае погледна в розовикавите очи на Мисаки и му каза това, което усещаше. - Може и да греша, но според мен, има някаква много сериозна причина майка ти да бъде тук. И е най-вероятно да се притеснява за теб, а защо... - Тя се усмихна. - ...нямам ни най-малка представа...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 10:08 am

- Възможно е.- отвърна ,като в действителност се замисли защо наистина беше дошла:- Винаги се е тревожела какво ще стане ако Съветът на Древните реши да пожелае нещо от мен. Как бих реагирал тогава и какви могат да са условията и... последствията.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 11:02 am

-При всички положения, ако поискат нещо от теб, ще разбереш. - Каза Сае. - Но какво биха могли да искат от теб?
След като са оставили хора да те отгледат и то ловци... Не знам, не знам... - Тя вдигна рамене.
Помълча за момент и се сети нещо и светло пламъче озари личето й:
-Мисаки... Разказвали са ми, че Улан-сама отговаря на един въпрос... Ако се съмняваш за нещо такова във връзка със Съвета, защо не отидеш да я попиташ? Или... Вече си я питал нещо? - Сае посърна леко.
"Най-вероятно е позволила и на Юки, и на Мисаки да я питат нещо..." - помисли си тя. - "Тогава какво ли я е питал?" - Сае искрено се интересуваше, но не посмя да го попита. И без това твърде си бе навряла носа в неговите работи, не искаше да му е неприятна заради това... Прехапа устни и се опита да се постави на мястото на Минаги Юкито... "Ако Мисаки беше мой син... Каква причина би ме накарала да дойда да го защитя тук... На най-сигурното място - Академия Крос? От какво не бих могла да го предпазя от разстояние?"...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Чет Дек 18, 2008 7:09 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 11:45 am

- Така е, отговаря на един въпрос.- кимна положително и пристъпи напред, като се загледа пак към прозореца леко разсеяно:- Попитах я за истинските ми родители.- прошепна съвсем тихо, едва чуто, но беше сигурен, че Сае ще улови думите му:- Кои са и защо са ме изоставили, но тя не пожела да ми отговори, каза, че съвсем скоро ще науча повече от колкото наистина искам да знам.- повдигна замислено рамене и леко въздъхна, като приведе и леко глава:- А за Съвета, кой знае какво наистина биха поискали от мен, до сега никога не са проявявали интерес, за разлика от Асоциацията обаче.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 11:54 am

Сае кимна, докато той шептеше. Чуваше думите слабо... Но понякога по-голямо значение имаше невербалното послание... А това гласеше, според нея, малко страх и много любопитство... Но щом спомена Асоциацията, Сае рязко го погледна и се надигна:
-Асоциацията? Че какво са искали от теб? - Сае постави ръка на устата си ли леко я удари. - Съжалявам, много въпроси взех да задавам...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 12:00 pm

- Няма нищо.- кимна, като се и усмихна спокойно:- Не искаха нищо особено. Първоначално искаха да се откажа от семейство Юкито, да спра да ги приемам за свои родители. Но беше отдавна, бях дете, а майка ми твърдо беше против и тя се намеси за това. После, след години, всъщност след... смъртта на брат ми...- замълча при това и стисна ръцете си в юмруци за миг:- Те подхвърлиха предложението да сменя името Хиоу с Юкито, но трябвало да навърша 18. Но там си и останаха с това предложение, а и аз не съм много убеден... а също и майка ми.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 12:18 pm

-Ти искаш ли да смениш името си? - Попита Сае. - И ако да, какво ще стане, при случай, че го направиш?
Докато говореше, тя стана и наля две чаши вода, като този път не разтвори хапчета вътре. Отиде до Мисаки и му подаде внимателно едната.
-Мисаки Юкито...? - Произнесе тя тихо, все едно пробваше как звучи това име. И ако трябваше да признае пред себе си и по двата начина звучеше добре. Въпросът бе в смисъла, което носеше едното и другото...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 12:24 pm

- Това е проблемът при мен...- пое чашата и благодарително кимна:- Не съм сигурен дали наистина искам това. Но никога не съм харесвал истинското си име, прекалено много болка са нанесли кръвните ми роднини. Трудно е да се реши, а какво би се случило ако го направя... може би ще ме подложат на изпитни тестове и ще пожелаят да стана част от Асоциацията на Ловците, да предам вампирите... може би... Боже, колко е трудно наистина. Надявам се никога да не се налага да правя какъвто и да е избор относно това.- поклати глава, като стисна силно очи, опитвайки се да се избави от представите си за последствия.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 12:31 pm

-Но след като е споменато веднъж... Щом станеш на 18 години, ще ти се наложи да избереш... - Сае се подпря на облегалката на едното канапе, сви вежди и отпи леко вода. - Защо ще искат от теб да "предаваш вампирите"? Та нали нашата цел тук е именно да докажем, че вампирите и хората могат да живеят заедно в мир?!
Тя обърна лице към него:
-Пък и реално погледнато ти не си опасност за хората... Ти никога не би паднал до ниво Е, невъзможно е.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 12:36 pm

- Трудно е да отговоря на това. А мисля, че и майка ми не би могла, но тя просто си знае отговора за себе си.- вгледа се във водата в чашата, сякаш за първи път виждаше такава течност, толкова съсредоточено и с такъв интерес:- Аз наистина съм тук за да помогна в доказването на това, още от дете искам да има разбирателство между хората и вампирите, но има ловци от Асоциацията, които са твърдо против това. До колкото знам са били против това Минаги и Усами Юкито да ме осиновят, но не са имали думата тогава. Сега обаче май е различно... имам чувството, че някой налива масло в огъня не както трябва и разбулва неправилни предположения и съмнения.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 12:52 pm

-Не е изключено и да си прав. - отвърна Сае. - Мисля, че вече имаш рамката на пъзела... Но ти трябва картинката, за да наредиш парчетата...
Сае обичаше да си служи със сравнения, с метафори... За нея бе далеч по-лесно да обяснява нещо с примери, което й бе навик от говоренето с децата.
-Остава да зададеш правилните въпроси на някой, който ще ти даде правилните отговори... Тук мога да помогна съвсем малко, ако чуя нещо случайно... или малко по-нарочно... - Тя се усмихна.
Сае имаше пред вид, че се бе разбрала с леля Лио да й изпраща новата информация от града... Защото тя беше царица в измъкването на информация. И ако имаше нещо новопоявило се и достатъчно съмнително, тя щеше да го разбере... Но за съжаление все още нищо не я бе пратила...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 16, 2008 12:58 pm

- Съвсем случайно?- засмя се тихо и притвори очи:- Звучи интересно.- отпи малко от водата, като преглътна бавно:- Но ми се струва, че този пъзел, за който говориш ще бъде доста голям и с много парченца. И все пак... Благодаря.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стаята на Сае - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стаята на Сае   Стаята на Сае - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стаята на Сае
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Стаята на Юки ;]]
» Стаята на Мисаки.
» Стаята на Меи Мисузу
» Стаята на Сунако
» Стаята на Айдоу

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Стаите на учениците-
Идете на: