RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 По коридорите

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 1:22 pm

-Приятно ми е.-каза с усмивка на лицето си ~
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 1:28 pm

Аяно се върна в стаята си .
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 29, 2008 1:30 pm

- И на мен .- кимна и се усмихна ;р
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:30 pm

Чуваха се монотонните стъпки на двете моми4ета .. те вървяха савсем сами в презния коридор..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:31 pm

-О.О уааа, тъмен и зловещ коридор~ каза, а след това се засмя Аяно
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:33 pm

Тенши беше свикнала с тъмнината...

- Да , найстина е много зловещо .. направо ми замръзна смразената попринцип кръв .. - засмя се Тенши ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:36 pm

lol! -Ти си лудаааа, като че ли е трябвало да сесрещнем xD- каза и се изсмя
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:39 pm

-Хех , пак заповядай .. Ти нали знаеш - съдбата слуша само най-откачените ^^ - Мислейки си още какви са силите на вампа до нея и тя направи идиотска физиономия Laughing tongue
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:40 pm

-Ъъъ, толкова ли те интересува какви са силите ми ?-попита Аяно
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:42 pm

И ето колко съм умна - помисли си Тенши
- Медиумче си значи .. и как точно успя да прочетеш моите мисли .. аз съм по-стара от тебе ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:45 pm

Погледна я
-А ти от къде знаеш наколко години съм ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:47 pm

-Всеки със способностите си ... Макар че мойте са в повече от обикновенните чистокръвни ..- Изсъска Тенши..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:48 pm

Вдигна леко вежда
-Мда.. и фукаш ли се в момента?-попита като започна да си играе с кичур от косата си
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:50 pm

- Не .. показвам умения ... - верояно вече спрели .. "ангелът на мира" се подпря на стената със самодоволен поглед..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:51 pm

-Хм.. щом казваш ~каза като продължи да си играе с косата си
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:55 pm

* минутка мълчание*

от софльор до софльор -- Свършиха ми репликите .. измисли нещо xD ама гледай да няма бой само
pirat ...


Тенши се беше съсредоточила .. докато една кихавица не разцепи тишината около тях.. Тенши се позасмя..
- Колкото и да не ми се ще болеста ме зове..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:56 pm

Засмя се
-Е пий хаповете които ти дадох ~
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:58 pm

- А вода .. аз да не сум тука някой ВЕЦ.. Айде на търсачка за вода ся..... Laughing - Захили се Тенши..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 2:59 pm

-Етоо откачалко.-каза и й метна една малка бутилка с вода
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 3:02 pm

Зяпна кат ударена с мокър парцал ... - Ама къде ги криеш тея огромни бутилки .. ти ша са счупиш след малко .. а бутилки ми криех .. -захили се "ангелът" ..


Пазказвач: явно вдете чистокръвни бяха разбрали че не представляват заплаха едн аза друга и за сега е по-добре да са в приятелски отношемния..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 3:03 pm

-affraid Ти не можеш такаа.-каза и се ухили -Шегувам сее
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 3:05 pm

- Мога .. ама то затва сме в световна криза .. щот си взимаме на готово и стоките в магазините застояват и няма мънии xD xD - продалжи да се смее..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 3:07 pm

Започна да се смее като идиот...тръгна напред, но се плъсна и падна xDD
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 3:10 pm

-оуу.. Леко бряя пъргавелке .. - Тенши се заля от смях ... Тръгна да и погага, но и тя се изтърси при Аяно xD барабар по задник падна xD


Последната промяна е направена от Tenshi No Tetsu на Вто Дек 30, 2008 3:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 30, 2008 3:12 pm

Аяно щеше да се побърка от смях.За първи път сесмееше толкова през живота си
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





По коридорите - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: По коридорите   По коридорите - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
По коридорите
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Академия Крос-
Идете на: