RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Библиотеката...

Go down 
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 11:13 am

Това е библиотеката...
Намира се на последният етаж в самото Лунно общежитие и има два сектора... Обществен и Заключен... До втория имаха достъп Президента, Вице-президента, Директора и... това е. Разбира се има си начини да се влезе там, стига да знаеш къде е "уловката"...
Общественият сектор съдържа всичко, което ви трябва...
Заключеният... Всичко останало Very Happy ...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 11:24 am

Айдоу влезе през масивната дървена врата и се огледа за други посетители. И тъй като нямаше никой друг, той се приближи към една самотна секция. Огледа се пак за по-голяма сигурност и бръкна зад една книга. Търсеше нещо съвсем определено... Една сфера... Намръщи се и бръкна по-дълбоко...
-Хайде... Къде и се дянала...? - Каза той под нос. След още около минута ровене, той се усмихна и извади дървена сферичка с издълбана роза. Приближи се към стената до Заключената врата към Заключеният сектор и се огледа за пореден път. След това дръпна един голям наръчник с готварски рецепти и мушка сферата там. Когато успя да я намести в нужното положение, нещо някъде изщрака и Заключената врата се Отключи.
Айдоу бързо измъкна ръката си, пребра сферата в джоба на панталоните и върна наръчника на мястото му. После се вмъкна в Заключената секция и затвори вратата след себе си.
-Така... Да видя къде точно беше Онази книга... - Айдоу се качи на стълбата и взе подробна да претърсва горните рафтове. Щом намери книгата с износени тъмночервени корици, той слезе на земята и седна на един от столовете.
Отвори я и затърси нещо, което би могло да му свърши работа. Отгръщайки страниците една след друга, той изведнъш спря, а очите му се разшириха. "Това е!" - възкликна той наум и се зачете...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeНед Дек 21, 2008 1:26 pm

Айдоу излезе от библиотеката със сериозно изражение на лицето... "Близнак." - Това беше отговорът. Или не беше чистокръвна или имаше близнак, с който се случваше нещо... И в двата случая последствията можеха да са фатални... Трябваше да действа бързо. Затича се по стълбите към стаята й...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 9:02 am

Щом стигнаха до Библиотеката,Кайн излезе пред Айдоу и отвори вратата...
-Хайде!Да се захващаме!-подкани Акатски като отиде до онази самотна секция,където по рано Айдоу вече беше...Този път без да търси ключ,Кайн отвори с помоща на дадения му от Ичижо...Като влязоха Акатски се запъти към ясновиждащата се масичка..Той остави ключа,отиде до една секция и започна да търси нещо....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 11:54 am

Айдоу занесе Сунако до едно канапе и я намести там. Седна на земята срещу нея и хвана ръката й със своята. С другата си ръка, той се протегна и хвана брадичката й:
-Сунако. - Каза той. - Чуваш ли ме, Сунако? Имам нужда от помощта ти. Знам ,че ме чуваш. Моля те, отговори ми! Трябва да ми помогнеш!
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 12:27 pm

Сунако чу гласа на Айдоу..В началото не реагира,но после отвори очи бавно и го погледна..
-А-Айдоу?-каза тя,като го погледна право в очите...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 12:42 pm

-Кажи ми... Как се казва сестра ти, Сунако! Опитай се да се свържеш с нея съзнателно... Моля те, опитай. Тази информация е важна. Опитай! - Каза той и стисна ръката й, пускайки лицето й. - Тук съм, до теб.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 1:17 pm

Болката във ръката беше толкова голяма,че я разсейваше и неможеше да мисли добре..Въпреки това
-Добре...-каза Сунако..-Ще опитам...-След това затвори очи..-Сирее-Сирен-каза тихо тя...-
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 1:24 pm

-Сирен! Знам, че ти е много трудно, знам че те много те боли. Виждам, че си ранена... - Айдоу говореше на Сирен, надявайки се Сунако да успее да задържи достатъчно връзката си с нея... - Сирен, можеш ли да ми кажеш къде се намираш в момента?
Айдоу виждаше, че Сунако все повече и повече пребледнява и се уплаше, че може да я загуби...
-Сирен! Прави се на слаба. Съпротивлявай се възможно най-малко... Ще те намерим... Само се опитай да закрепнеш и пази Сунако!...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 1:31 pm

НА лицето на Сунако бе изписана болка..След секунди сякаш връзката,която беше създадена се прекъсна..За миг Сунако изгуби съзнание,но не след дълго с еоправи..Сега беше по-добре...Болката в ръката й намаляваше,но все още я чувстваше..Куран не каза и думичка..Беше като унемяла....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 1:39 pm

Кайн беше в единия край на Тайната Библиотека и затова не чуваше нищо...Преспокойно той ровеше из една секция..Тогава се натъкна на книга с името ''Куран''..Той(Акатски) присви вежди,взе книгата..
-Това е!-каза той силно..След това отиде до Айдоу и Сунако..-Това е!Предполагам...Само трябва да я прегледаме и ще намерим нужното....-каза той и седна на един от столовете и започна усилено да ''дири'' следи....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 1:43 pm

Айдоу седна на едната странична облегалка до Сунако, като й позволи да се облагне на него...
-Какво смяташ, че ще откриеш точно тук? - Попита той, опитвайки се да види какво точно чете Кайн...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 1:47 pm

-Информация..-каза Кайн,като продължи да гледа в книгата...-В интерес на истината-Акатски обърна глава към Айдоу-Незнам какво ще открия..Надявам се да има нещо,тук..Което ще ни помогне-продължи Кайн след,което отново обърна глава към книгата...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 1:55 pm

-Дай ми книгата! - Каза Айдоу и издърпа книгата от ръцете на Кайн, а самия Кайн пусна, защото иначе щяха да я скъсат.
Айдоу набързо прелисти и отвори най-отзад, където имаше имена... Той се загледа, а лицето му се натъжи:
- Виж тези имена... С фамилия Куран... И Хиоу... Всички те са чистокръвни... - Той потръпна. - Задраскани са, това значи ли, че са... мъртви?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 2:11 pm

-Може би!.-каза Кайн.-Иначе,защо ще бъдат задраскани?!...-продължи Акатски..Изправи се и отиде зад братовчед си за да може да види нещо....-Виж-Кайн обърна няколко страници назад..-Това не е ли родословно дърво?-попита той като изчака отговор..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 2:20 pm

Айдоу се вгледа по-внимателно в имената, написани със ситни букви и свързани със стрелки.
-Да. А това.. - Той посочи едно раздвоено крайно разклонение. - Това са Сунако и сестра й Сирен...
После проследи с пръст линийката но обратно и стигна до:
-Куренай Габриел е майка им, а Исши Куран - баща им...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 2:54 pm

Кайн се зарадва :Д...
-Е поне открихме нещо!-каза той като се върна на предишното си място..-А сега какво ще правим?-попита той..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeВто Дек 23, 2008 3:05 pm

-Не знам. - Повдигна той рамене и стана. Отиде и затърси нещо по рафтовете. Намери едно тънко книжле и го измъкна от полицата. - Семейство Куренай... - Прочете той на глас и без да се връща на канапето разрови, за да намери Габриел...
Стигна до половината със смръщени вежди. Книгата беше ръкописна, като бе добавяно през годините...
-Габриел губи 5 деца на една и съща възраст, всяко от тях е било на 15 години. - Каза той на глас. - Двете й близначки са изчеднали бизследно още на няколко месеца, като не се знае дали са живи. Габриел отива в Манастира зад източната планина и е там вече 15 години...
Айдоу погледна Кайн...
-Някой се е грижел децата й да не доживейт 16-ият си рожден ден... Дали и този случай не е точно такъв?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 2:29 pm

-Може би,Айдоу...Може би...-въздъхна Кайн без да каже нищо повече..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 2:34 pm

-Това е най-логичното нещо, което ми хрумва... - Каза Айдоу. - Но кой иска да ги убие и най-важното - Защо?
Той седна отново до Сунако и въздъхна, подавайки книгата на Кайн:
-Потърси ти... - После се обърна към Сунако. - Жадна ли си?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 2:37 pm

-Добре-съгласи се Кайн..-Аз ще ви оставям...Ще отида в стаята си,там ще мога да се съсредоточа...-каза той и потегли към вратата
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 2:49 pm

След като Кайн излезе Сунако погледна Айдоу за да му отговори..
-Сега не бива...-каза тя,дигна ръка и я постави на лицето му(на Айдоу)..след това я свали отново..-Надявам се скоро да се оправя...Ако мога да вляза в тялото на моята близначка..Се пак аз съм в по добро състояние..Бих могла да се справя със това,което ни измъчва..Или поне да разбера какво е то и къде се намира сестра ми...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 2:58 pm

Айдоу сви вежди:
-Не можеш да се бориш срещу нещо неизвистно... Изчакай Такума да се върне и тогава опитай. Моля те!
Той я прегърна и постоя така малко, след което отново заговори:
-Пий! И ти, и сестра ти имате нужда от повече сили... - Айдоу се наведе така, че да й е удобно да го захапе.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 3:04 pm

Сунако се изкуши..
-Не мога,Айдоу!-въздъхна тя..-Съжалявам!-каза тя и наведе глава....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitimeСря Дек 24, 2008 3:14 pm

-Защо? - Той действително не разбираше. Сунако беше слаба и се чувстваше зле. Трябваха й сили - трябваше й кръв, а тя не можеше... Какво значеше това...?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Библиотеката... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Библиотеката...   Библиотеката... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Библиотеката...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Академия Крос-
Идете на: