RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Нишата в стената

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:54 pm

В най-отдалечения край на Стената на Академия Крос имаше една малка ниша. С размери горе-долу колкото половин гарсониера и цялата оградена с цветя.
Много малко хора знаеха за това място. То отникъде не се виждаше, защото беше почти изцяло затворено.
Някой предвидливо бе оставил там голямо количество свещи и кибрит, както и одеало, за да може да се седне между прорастналите там розови храсти...


Последната промяна е направена от Hanabusa Aidou на Чет Дек 11, 2008 12:56 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:59 pm

-Къде ме водиш?-попита Сунако нетърпеливо..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:00 pm

Айдоу беше открил нишата по случайност преди няколко месеца и не бе казал на никого за съществуването й. Всъщност оттогава той честичко идваше тук, за да е сам... И най-вече за да спи на спокойствие...
Сега ходеше бавно, следейки Сунако да не се спъне и да не отваря очи. Щом минаха през тесния вход, той сложи ръка на рамото й и прошепна:
-Отвори очи...


Последната промяна е направена от Hanabusa Aidou на Чет Дек 11, 2008 12:57 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:02 pm

Сунако отвори очи и обиколи..
-Какво е това място?-попита тя като застана пред Айдоу...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:04 pm

-Това е моето любимо място... И ти си първото същество, на което го показвам...
Докато говореше, той разпъна одеалото на пръстта и легна отгоре, поставяйки ръце под главата си.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:05 pm

-Уау...Полъскана съм...-каза Сунако седеийки до Айдоу...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:07 pm

-И трябва... - Отвърна Айдоу и се завъртя към нея.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:15 pm

-Нимаа?-попита Сунако през усмивка и седна до Айдоу. (Very Happy )
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:19 pm

-Да.
Той я дръпна, за да си облегне раменете и главата на корема му. След това се поизправи, подпирайки си главата на лакът.
-Не ми ли вярваш? - Попита той тихо.


Последната промяна е направена от Hanabusa Aidou на Чет Дек 11, 2008 12:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:24 pm

-Хммм,ако кажа да,няма да е интересно...от друга страна,ако кажа не ще кажеш,че не ти вярвам...Затова...
-Ти как мислиш?-подсмихна се леко те докато гледаше сините му очи..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:31 pm

-Мисля, че продължаваш да си играеш с мен. - Засмя се леко той. - Само имай на ум едно... Аз се променям с всеки миг. Вече ми е трудно да си спомня какво съм си мислел преди. Харесва ми да стоя до теб... Въпросът е... - Той хвана брадичката й и извъртя лицето й към своето. - Сигурна ли си, че ще продължиш да искаш аз да съм този, който да стои до теб, чистокръвната. Аз съм level B, но дали няма да се появи баща ти или майка с очаквания от теб?
Айдоу снижи глас...
-Ако помислиш, ще видиш, че реално Канаме-сама или Мисаки... - Той се намръщи. - ...сама... са по-добра партия за теб...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:36 pm

-Айдоу!-каза Сунако сериозно..-Как можа да си го помислиш...-За мен няма значение какъв левел си...Аз те харесвам такъв какъвто си...Ако не можеш да го усъзнаеш,моите извинения,но значи си глупак!-продължи Сунако като го погледна доста сериозно..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 2:44 pm

-Наречи ме глупак, ако искаш, но... Понякога не става въпрос за това кого харесваш, мила Сунако... Става въпрос за семейно задължение, за кастово, за класово задължение...
Той помълча отново, като че ли събираше сили да каже нещо...
-Не си съмнявам, че ме харесваш, Сунако. Във всеки твой жест, във всяка дума и поглед, аз мога да усетя, че наистина съм по някакъв начин важен за теб... Когато пи от кръвта ми, го направи, защото го поиска... А когато ми позволи да пия от твоята... - Той пое дъх и затвори очи. - Не го направи от съжаление.
Айдоу прехапа тъжно устни и по брадата му потече съвсем тъничка струйка кръв...


Последната промяна е направена от Hanabusa Aidou на Чет Дек 11, 2008 1:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 3:12 pm

От очите на Сунако потекоха сълзи..
-Така значи...За теб това е по-важно..И ти през цялото време си си играл с мен....сгреших с преценката си,че си се променил..вие винаги си оставате едни и същи...това,че ти си В клас а аз А не е от значение..аз наистина те харесвах...А ти ме измами по този долен и гаден начин...Нека сичко си остане между нас-все едно нищо не се е случвало..така ще е най-добре....-Сунако стана плачейки и тичешком избяга от нишата в която стояха със Айдоу...После сянката й изчезна нейде в гората...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 12:55 am

Неделя по обяд

Айдоу седеше в същата, поза, навел тъжно очи. Не стана да я преследва, тряваше да я остави да помисли върху думите му, именно, защото твърде я ценеше. Стомахът му се сви болезнено от идеята, че няма да се върне при него...
-Защо не разбира...? - Попита той единия розов храст. - Защо не разбира, че в нашия свят... В света на чудовища има много важни неща, а любовта е съмо едно от тях. - Вятърът леко поклати розовия храст и той сякаш кимна. - Още преди й казах, че ще се съобразя с Канаме, който е много важен за мен, а тя се съгласи... А сега?
Той седна и избърса внимателно кръвта си от брадата отново насочвайки вниманието си към розовия храст:
-Да я мамя? Щях да я измамя, ако бях премълчал... От кога истината е мамене?
Очите му се насълзиха - беше имал нещо прекрасно, може би най-хубавото нещо в живота му, а си отиде толкова бързо...
"А ти ме измами по този долен и гаден начин... Нека сичко си остане между нас-все едно нищо не се е случвало..така ще е най-добре..." - Думите й звъннаха в главата му. Айдоу опря длани в челото си и произнесе почти баз глас:
-Толкова си ми мила и скъпа, че ако това е истинското ти желание, а не някакъв параван, за да се защитиш... То аз ще се съобразя с теб. Защото не знам как успя с двете си малки ръце така да... - Той сложи десния си юмрук върху сърцето довършвайки наум, за да не го чуе някой: "...така да хванеш сърцето ми...".
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 5:17 am

(Към Гората)..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 5:29 am

Айдоу чу вик и скочи на крака. Преди да се усети, вече тичаше през гората към... Той изтръпна: "Сунако!"
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 3:57 am

от Гората през деня => ден 5-ти (понеделник)

Айдоу се вмъкна в нишата и седна бавно в центъра. Кръстоса крака и се загледа навън през храстите. Не че виждаше нещо или шпионираше. Просто искаше да бъде сам... А тук беше мястото, където можеше да бъде сам. Имаше нужда да премисли всичко...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 8:21 am

"-Трябва да разреша нещо... Ти не можеш да ми помогнеш, дори и да искаш... Време е да приключи всичко!" - Това бяха последните думи на Сунако преди да изчезне. Айдоу си спомни всеки един момент, всяка рана, която се появяваше, всяко изражение... Изражение... "Макар и да се опитваше да крие, виждах, че я е страх, че я боли... А накрая тя не беше уплашена... Защо не се страхуваше?" - Айдоу затвори очи. - "Ами ако наистина е жива? Дали е възможно и как мога да разбера?..."
Айдоу беше прекарал доста часове тук, на спокойствие и сега беше време да се прибере. Трябваше да поговори с някого... Най-добре с Кайн... А после... - "Знам какво да направя..."


Към гората - през деня
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Нишата в стената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишата в стената   Нишата в стената Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Нишата в стената
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Други Места-
Идете на: