RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Под града (Улан-сама)

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeПон Ное 17, 2008 7:41 am

И понеже това е град, обитаван от хищници и плячка, трябва да има и места, където едните могат да се скрият от другите.

Има три начина да се стигне "долу"-
през главния щаб на Ловците;
през повечето вампирски имения;
третият е през малката къщичка на местната...хм... Магьосница (не се сещам по-подходяща дума за момента, но ако някой се сеща - да каже, ще я поправя) - Улан-сама.
Това е жена, от която всички имат респект и искат услуги от нея. И макар и двете страни да я искат за съюзник, тя отказва да подкрепи когото и да е в тази "побъркана война"... И вампирите, и хората предпочитат тя да е на ничия страна пред това да бъде "на другата страна".

Повечето хора чуват едно и също за нея от най-старите си роднини: "Когато бях малък, тя вече беше стара..."


Ето (по подобен начин я виждам аз, не точно, но това като че ли най-се доближава...):
Под града               (Улан-сама) 014

Престои редакция под ваше ръководство. Върти ми се идея из главата, но не можах да я оформя добре, за съжаление... И когато уловя сентенцията (или някой от вас), Юки ще изтрия допълнителното и ще се ползва по предназначение....


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Вто Дек 30, 2008 11:08 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Ное 20, 2008 6:43 am

от "Града..."

Ден 3 - след обяд

Сае извади бележката на Мико и я сложи в джоба си. След малко се спря пред малка и доста порутена на пръв поглед къща. Пое дъх и почука отчетливо три пъти. След миг отвътре се чуха глухи провлачени стъпки. Вратата се отвори и те видяха една най-обикновена жена на средна възраст.
-Какво ще желаете? - Попита тя с мил тон.
-Бихме желали да посетим Улан-сама. - Каза Сае.
-Уви... - Жената се усмихна разбиращо. - Боя се, че това не е толкова лесно. Имате ли уговорка?
-Може да се каже.
-Влезте и ме последвайте. - Каза тя след кратък размисъл.
Поведе ги по един слабо осветен коридор, а след това по дълго стълбище, слизащо надолу. Стълбите свършиха в голямо помещение без прозорци, но което все пак бе доста светло. Имаше ниска маса и два ниски дивана. Жената ги помоли да седнат и изчезна на някъде.
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Ное 20, 2008 10:05 am

Юки вървеше плахо и оглеждаше внимателно всичко покрай което минаваха. Щом седнаха на дивана тя погледна Сае която й изглеждаше спокойна, за разлика от нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Ное 20, 2008 2:12 pm

Съвсем скоро по един от коридорите, свършващи в това помещение се зададе жена. Когато се приближи съвсем, Сае можа да я огледа. Тази жена бе буквално без възраст - не можеше да се определи. Може би беше заради очите й, който бяха толкова дълбоки и някак... мътни, че човек можеше да се удави в тях дори без чаша вода.
-Добър ден, деца. - Каза тя с дълбок и приятен глас. На лицето й си бе запечатило лека и мила усмивка, която незнайно как беше и плашеща. - Аз съм Улан. Разбрах, че сте искали да ме видите?
-Аз... - Сае стана припряно, поклони се дълбоко и подаде на жената бележката на Мико.
Тя я погледна спокойно, без да бърза. После вдигна очите си и огледа изпитателно и тримата. От погледа й хващаше срам...
-Странна групичка сте. Сае, ще изпълня молбата на Мико-сан. Тя дойде при мен преди много време и аз още тогава й обещах, че ще... се заема с теб, когато му дойде времето. А вие... - Улан обиколи Юки и Мисаки бавно, докато впиваше замислено очи във всеки поотделно. - Пълни с въпроси... Въпроси към миналото, към настоящето, към бъдещето. Изгубили нишката на собствената си същност... - Тя прониза очите на Юки с поглед. - ...или скъсвайки я нарочно... - Премести погледа си върху очите на Мисаки.
Улан се обърна към Сае.
-Последвай Миа сега. Тя ще ти каже какво да направиш докато дойда. - И Сае стана и изчезна след другата жена. Улан седна при Юки и Мисаки и продължи. - Вие не сте дошли тук заради мен. До днес не знехте, че съществува такава като мен. Толкова сте невинни... - Каза тя сериозно, а усмивката не слизаше от лицето й. - Аз знам много. Знам много и за всеки един от вас, дори и ако не знам всичко, то знам кой какво знае. - Тя се засмя. - Сега имам работа. Когато се върна, всеки от вас може да ме попита един въпрос. Помислете добре какво ще ме попитате... Дотогава - чувствайте се свободни да ходите където пожелаете. Моите тайни сами се пазят.
Улан стана и бавно се запъти към един от коридорите...
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeПет Ное 21, 2008 2:03 pm

Юки стана от дивана щом видя жената която чакаха - Улан да идва. Тя стоеше като статуия и дори не смееше да се усмихне от притеснение. Щом жената втренчи поглед в Юки, момичето усети ту ледени, ту горещи тръпки да преминават през тялото й. Пронизващия поглед на Улан-сама я плашеше. Юки усещаше биенето на сърцето си и сякаш чуваше пулса в главата си. Момичето се замисли върху думите на жената.
- "Дали да я питам нещо, но... какво по точно ? "- из главата на Юки се въртяха куп въроси...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeСъб Ное 22, 2008 5:25 am

Това е пожелателно и не е важно за историята

Улан -сама пристъпи в стаята и се усмихна на Юки и Мисаки. След нея вървеше мъж, носещ тялото на Сае. Той я положи на един от диваните и си отиде. Блузата на Сае беше навита нагоре достатъчно, за да личи бинтът на ребрата й. Улан сама подаде чантата й на Юки, а на Мисаки - три спринцовки с нещо червено.
-Тази кръв трябва да й се даде утре сутринта, на обяд и вечерта.
Сае чуваше, но не можеше да реагира. Отвори очи - те бяха червени. Зъбите й опираха в долната устна и от нея течеше тънка стуйка кръв.
-Дадох и достатъчно опият, за да спи до утре вечер, но все пак внимавайте. По-добре я вържете за леглото. Понякога се случва да стават и да се разхаждат полубудни и да правят... бели.
Улан-сама седна на дивана и се усмихна широко:
-Любопитна съм да чуя въпросите ви...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeСъб Ное 22, 2008 11:39 am

Белокосият потрепна стреснато при вида на Сае, дори малко ужасено. Някои биха казали, че е заради наличието на толкова кръв, но всъщност самата гледка го стряскаше, нараняванията и състоянието на момичето. Мисаки пое спринцовките, без да поглежда към Улан- сама, стисна ги силно и чак тогава погледна, първо в тях, после в жената:
- Въпроси?- сякаш чак сега беше разбрал, че има право да зададе въпрос и вероятно да получи отговор, но нямаше представа какво искаше да знае, за себе си или за някой друг. Е, може би за друг:- Въпрос?- повтори пак, но много по- тихо и някак тревожно обходи пода с розовишкавите си очи:- Бих искал да знам... кои са родителите ми и причината поради която съм бил изоставен като бебе?- въздъхна, като едва го изрече, за първи път проявяваше интерес към рода си, семейството си, за първи път искаше да разбере кои са истинските му родители.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeСъб Ное 22, 2008 12:13 pm

Улан-сама

-Много се разкъсваше дали наистина искаш да научиш какво е станало с родителите ти... Родните ти родители...Нали, Мисаки? - Улан се усмихна и пое дъх. - Но няма да ти отговоря на този въпрос, защото така или иначе скоро ще научиш дори повече, отколкото искаш да знаеш.
Тя стана и отиде до камината. Постоя там малко, като че ли обмисляше какво да каже...
-Разочарован си от думите ми, усещам го... - Продължи Улан все още без да се обраща. - Дълбоко съм убедена обаче, че всъщност искаш да знаеш дали родителите ти са се о т к а з а л и от теб, оставяйки те пред църквата. Отговорът е не. Майка ти е добра жена и много се измъчи, за да вземе това решение, но го направи за твое добро. Толкова ще ти кажа... - С това изречение, тя сякаш заши устата му.
-Юки Крос... Имаш ли въпрос към мен?
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeСъб Ное 22, 2008 12:57 pm

Юки гледаше Сае уплашено, не я беше виждала в такъв вид. Тя стисна здраво дръжката на чантата, която Улан-сама й беше дала. Момичето знаеше много добре какво иска да пита, но се колебаеше понеже в момента се чувстваше объркана.
- Бих искала да знам миналото си - коя съм била? - каза изведнъж Юки, събрала смелост. Това беше въпросът който я вълнуваше най-много и на който се мъчеше да намери отговор от години.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeСъб Ное 22, 2008 1:14 pm

Улан - сама

Улан впи очите си в треперещото като лист тяло на Юки. Мълчеше, като че ли нарочно, за да докара момичето до ръба. Накрая заговори спокойно:
-Но Юки, ти знаеш коя си била толкова добре, колкото знаеш и коя си сега... Просто не си спомняш. - Тя се усмихна толкова мило, че можеше човак да се разтопи. - Но не е писано Аз да ти върна спомена. Мога да ти кажа само, че макар да не помниш, има някой до теб, който ще ти върне миналото много скоро. Не се плаши и не се измъчвай... Знам, че се надяваше на повече, но дори и ако знам... А аз знам... Нямам право да ти кажа. Ще наруша нещо много свято, останало от твоята майка, а аз не искам да го правя.
Тонът на Улан беше мек и се усещаше, че наситина съжалява... Сякаш искаше да й каже, а не можеше. Улан използва Силата си - протегна ръка и докосна рамото на Юки. В този момент всички тежки чувства - разочарование, ненавист... изчезнаха. Така действаше Улан-сама - никой не можеше да има лоши чувства към нея, защото тя самата нямаще лоши чувства кам никого. За нея Сае, Юки и Мисаки бяха три мили деца... Както мили бяха нейните деца преди хиляди години, когато все още бяха живи...
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeСъб Ное 22, 2008 1:31 pm

Юки разбра че Улан-сама е добра жена с голямо сърце. Тя спря да трепери, но в главата й се въртеше единствено едничкия спомен от миналото й. Момичето се замисли. С кого свързваше спомена си тя ? Единствения човек беше Канаме-сенпай, който тя толкова много уважаваше. Дали не беше част от миналото й, което тя незнаеше или поне бе забравила? Юки се усмихна на Улан-сама в знак на благодарност за това което й каза, след което погледна загрижено към Сае и се зачуди какво ли е да си вампир. Толкова познато, но от къде...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeСъб Ное 22, 2008 1:58 pm

Улан - сама

Докато разговаряха, някой беше оставил одеало и въже на дивана, където лежеше Сае. Улан стана, уви внимателно момичето и го погали по бузата. После внимателно избърса кръвта от устните й с кърпичка. Взе въжето и го подаде на Юки.
-Щом започне да може да мърда, я вържете. - Улан се изправи и продължи. - Наредих да ви бъдат предоставени два от моите коне. С тях ще се върнете до Академия Крос, а утре някой ще дойде да ги прибере. Един от вас ще придържа Сае на единия кон. Вие сами преценете кой. - Тя се обрна към стоящата настрана жена и я помоли да заведе тримата до конете. Жената помогна на Сае да се изправи и ги поведе към конюшните...


Сае усещаше как собствената й кръв се стича по устните, но не можеше да я оближе. Тялото й въобще не взимаше пред вид желанията й - просто си лежеше отпуснато, сякаш чуждо... Там където Улан бе рисувала, кожата на САе гореше. Всяко вдишване и издишване и причиняваха болка. А имаше и друго... Беше жадна! Толкова силно искаше да пие... кръв. Знаеше, че очите й са с онзи червен отблясък, който тя ненавиждаше... "Искам просто да впия зъби в нечий врат..." - Сама се ужаси от себе си, но дори не можеше да тръсне глава...
После някой я зави, някой я накара да стане... Някой я дърпаше нагоре по стълбите, а после я качи на кон... Но Сае не обръщаше внимание на това... Та просто беше жадна...
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeСъб Ное 22, 2008 2:16 pm

Юки погледна Улан-сама и кимна с глава.
- Аз ще я придържам - каза тя уверено. Момичето поддържаше Сае и с помоща на Улан-сама я качи на коня. Юки седна зад нея и хвана юздите.
- Довиждане Улан-сама беше ми приятно да се запознаем - каза й момичето приветливо. Юки кимна на Мисаки и двамата дръпнаха по-здраво юздите на конете, след което потеглиха. Пътят не беше дълъг, но уморителен. Притисната от съня Юки придържаше Сае и щом стигнаха я взе на ръце и остави в своята стая. На Мисаки остана да прибере конете на сигурно място, а колкото до грижите - Юки поемаше цялата отговорност.



П.П продължаваме в "Стаята на Юки" ;]]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 5:32 am

От Града...

Вратата се отвори бавно, но в тъмнината не се виждаше ничия фигура отвътре:
- Заповядайте.- само гласът достигна до Мисаки и Сае и те пристъпиха, като влязоха, а след тях вратата се затвори също така бавно.
- Пак сме тук.- обади се белокосият, като вдигна глава и обходи мрачността с поглед.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 6:21 am

Сае се допря до Мисаки, след като влязоха, но веднага се дръпна, сякаш се опари. Самата тя нямаше обяснение за държанието си... Искаше хем да се държи мило, хем да избяга и да се скрие... Искаше едновременно да е близо до него и да е възможно най-далеч... Което разбира се не можеше реално да стане, поне със сигурност не по едно и също време. Тя тръсна глава.
-Предполагам, че няма да има проблем конете да се приберат във вашата конюшня...? - Попита тя.
-Не, разбира се... - Една доста дребна жена започна да добива определен силует. - Заповядайте след мен. Улан-сама ви очаква. - Тя се обърна и тръгна по стълбите надолу.
-Очаква ли ни? - Прошепна учудено Сае и се озърна към Мисаки, за да види реакцията му...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 7:18 am

Мисаки въздъхна тихо и приведе глава за момент:
- Вече нищо не ме изненадва. Предполагам знае и защо сме тук...- проговори, като погледна към Сае и бавно подаде ръка към нея:- Всичко наред ли е?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 7:27 am

-Хай. - Кимна тя леко и тръгна след жената. - Доколкото може изобщо нещо да е наред... - Прошепна тя толкова тихо, че едва самата тя се чу. Посегна към ръката му, докосна я леко и пак... Отново нещо я накара да се дръпне... Сякаш някой я предупреждаваш за нещо неопределено...
Сае извърна глава, за да прикрие тъжния си и объркан поглед. Стисна за момент очите си и заслиза по стълбите...

Щом стигнаха долу, жената се поклони и изчезна бързо. На един от диваните седеше самата Улан-сама с отпусната назад глава и затворени очи. Ръцете й бяха абсолютно отпуснати до тялото... В следващия момент тя пое рязко дъх и отвори очи... Погледна ги и се усмихна съвсем лекичко... Протегна подканващо ръка към дивана срещу нея, все още без да каже нищо...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Чет Дек 25, 2008 10:06 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 7:33 am

Мисаки остана изненадан от реакцията на Риука, но не каза нищо. Щеше да опита да разбере безпокойствията й, без да се налага тя също да казва каквото и да било. Долу, сядайки на дивана белокосият проследи внимателно действията на Улан- сама, като погледът й го прониза като стрела за момент.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 7:45 am

Милата усмивка подари на Сае моментно спокойствие... Тя се отпусна и за миг забрави всичките си тревоги...
Тогава Улан-сама заговори:
-Хиоу Мисаки... Според мен подозираш какво точно правя. - Тя кривна спокойно глава за момент. - Ти самият вече си разбрал, че това е един добър начин за получаване на информация, но ще мине много време преди да го овладееш до степен, за да ти върши работа. - И така конкретни въпроси? Все с някаква цел сте дошли, нали?

-Как можем да намерим сестрата на Куран Сунако? - Попита Сае.
-Отговорът на този въпрос е "трудно". - Тя се усмихна. - Може би ще искаш да промениш въпроса си?
-Да... - Сае се замисли. - Кои са стъпките, които трябва да предприемем, за да стигнем до сестрата на Куран Сунако?
Улан-сама се усмихна с някакъв дълбок елемент на задоволство...

(Улан-сама е ничий персонаж... Така, че - моля... Чувствай се свободен да играеш с нея Very Happy )


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Чет Дек 25, 2008 10:10 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 8:06 am

( Оки Smile )

- Стъпките са много...- заговори Улан- сама с непроменим тон, спокойствие и онази доволна усмивка:- За някои са дълги, за други не. Зависи. Първата ви стъпка е да решите дали да тръгнете сами, или ще вземете и другиго. А после ще потърсите съвсем друг, изгубен и криещ се. Някой, който може да ви покаже на къде да търсите по- малката близначка.
Мисаки присви леко очи:
- Изгубен и криещ се? Някой друг от семейство Куран ли?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 8:18 am

"Първата ви стъпка е да решите дали да тръгнете сами, или ще вземете и другиго." - при тези думи Сае погледна въпросително Мисаки, сякаш го питаше:"-Кого според теб трябва да вземем?"
Улан-сама кимна...
-Единствения друг, който е тясно свързан с тях... - Продължи тя.
-Майката... - Промълви Сае само с устни, без глас, но въпреки това получи малка усмивка.
-Не се знае дали ще желае да бъде намерена. Тя е една от малкото, която успява да се крие дори от мен. - Улан-сама се усмихна широко. - Трябва да търсите там, където е достатъчно спокойно, за да бъде човек сам със себе си... Но въпреки това да има достатъчно хора наоколо...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 8:23 am

- Звучи като гатанка.- отвърна Мисаки, подпирайки с длан брадичката си: - "Достатъчно спокойно, за да бъде човек сам със себе си... Но въпреки това да има достатъчно хора наоколо..."- повтори последните думи на Улан- сама и притвори очи:- Някакъв храм. Църква или манастир, друго място където някой може да е сам със собствените си мисли и да споделя това спокойствие не се сещам.
Улан- сама повдигна едната си вежда, продължавайки да се усмихва:
- А ти си живял на такова място, нали, Мисаки- кун?
- Нямам почти никакви спомени, бил съм на две когато са ме взели ловците.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 8:32 am

-Понякога спомените са много дълбоки... нали Риука? - Продължи тя.
Сае се изпъна стреснато и погледна жената с неразбиране.
-Какво искате да кажете? - Попита Сае.
-Сигурна съм, че ще се пребориш със себе си и ще позволиш на съзнанието ти да ти каже някои неща... - Отново употреби онзи нюанс на тон, с който недвусмислено показваше, че въпросът е приключен. - Най-тихо е там, където изгрява слънцето...
Улан-сама погледна Мисаки отново.

"Какво иска от мен?" - каза си Сае. - "Как така не позволявам на съзнанието си да си спомни?" Тя стисна пръстена на врата си...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 9:07 am

- Слънцето?- запита Мисаки леко неразбиращо, като се вгледа в Сае, обмисляйки думите на Улан- сама и за нея:- Слънцето като синоним на... на какво...?- обърна глава към жената и присви вежди, изведнъж се сепна и се извърна рязко на страни:- Риука- сан, има ли необикновени сгради в източната част на града или из покрайнините?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitimeЧет Дек 25, 2008 9:25 am

Сае не бързаше да отговори...
-В покрайнините няма нищо... Има пустош и планина... - Каза бавно тя. - Но... - В очите й имаше мълко игриво пламъче. - ...От другата страна на планината се намира един сравнително голям Манастир...

Улан-сама изкриви глава леко:
-И откъде знаеш това, Риука?

Тя примига, защото и не се сещаше кой й го бе казвал.
-Не зная. - Каза тя с несигурен глас, а Улан-сама й се усмихна.

-Времето е скъпоценно. - Прошепна тихо жената и стана. - Пазете се един друг, деца...
И без да каже нищо, тя изненадващо се озова до тях. Хвана ръцете им... Наведе се до Мисаки, целуна го по бузата и му прошепна нещо на ухото. След това целуна и Сае "Бъди нащрек, когато странства духом. И внимавай накъде ще отидат чувствата ти, дете мое..." - каза тихичко на Риука.
Очите на Сае се разшириха от учудване, но си замълча...
-Добър късмет! - Пожела им тя на висок глас и изчезна в кълбо дим...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Под града               (Улан-сама) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Под града (Улан-сама)   Под града               (Улан-сама) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Под града (Улан-сама)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 5Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Града..
» Планината на изток от града

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: В Града-
Идете на: