RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Розите...

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Розите...   Розите... Icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 1:50 pm

Тук бяха розите, които заемаха по-голямата част от градината.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 1:02 pm

В полунощ Мария дойде тук и се замисли над нещо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 2:01 pm

Нощ 2 - след часовете

Сае се огледа, наслаждавайки се на тези прекрасни цветя, огряни нежно от бледите и меки лунни лъчи. Точно тогава очите й се спряха на силует. Когато се приближи позна момичето, което бе в класната стая преди останалите в първия й учебен ден.
Зачуди се дали да я заговори - не изглеждаше да иска някой да я притеснява.
Все пак Сае пристъпи внимателно към момичето...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Пон Ное 10, 2008 2:14 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти (Reason for editing : да пасне историята и хронологията)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 12:39 pm

-Здравей ти си Рюука САе от нощната смяна нали. Аз съм Куренай Мария.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 12:50 pm

-Здравей...
(Тук, трябва да ти кажа, че по принцип Шизука е ухапала Сае, за да я превърне във вампир).
Студени тръпки полазиха по гърба на Сае и тя несъзнателно направи крачка назад.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 12:52 pm

Мария я погледна и каза.

-Разбирам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 12:56 pm

-Аз - не. Нищо не разбирам. Чувствам, че знам толкова много, а паметта ми отказва да даде нужната ми информация... Коя си ти Куренай Мария? И знаеш ли нещо за мен?
Страните на Сае бяха пламнали едновременно от възмущение и яд. Малко й оставаше до кризите. Година, може би малко повече, ако не откриеше начин да се поддържа жива. Просто нямаше какво да губи...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeВто Окт 28, 2008 5:18 am

-Всъщност аз съм Шизука Хио. Това отговаря ли ти на въпроса а и ако не пиеш от кръвта на един чисткръвен вампир ще се превърнеш в клас Е
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 07, 2008 12:13 pm

Нощ 2 - след часовете

Сае се вцепени... Изпъна се като струна сякаш някой я бе ударил по гърба...
С едно изречение това момиченце успя да осмисли, обезсмисли и възстанови живота й. Тази жена, тези виолетови очи... Зъбите, впити във тялото й, докато стискаше ръката на майка си и плачеше... Беше страшно - толкова време всичко беше заровено дълбоко в паметта й, а сега я обливаше, караше я да трепери от страх, ужас, яд, паника и гняв. Искаше да се хвърли напред и да удуши това... същество, а не можеше.
Сае отстъпи назад, докато гледаше Мария. Още една крачка... и още една... Докато гърбът й не опра в нещо. Стресната, тя се завъртя рязко, за да види едно размазано лице, което като че ли й се усмихна. Сае не разбра кой е човекът срещу нея. Единственото нещо, изпълнило съзнанието й и всичките й мисли в този момент бе де се махне от тук.
Учителят Ягари, стисна ръката й, дръпна я и я завъртя към вратата като парцалена кукла... - Иди си в стаята, Сае-сан. - На нея изобщо не й хрумна да протестира. Напротив - беше благодарна. Затова изпълни нареждането незабавно.
Когато стигна обаче до арката в края на градината, се прикри и погладна назад. Ягари стоеше и говореше нещо, а Шизука го гледаше с умерена доза внимание.
Сае въздъхна и се отправи към стаята си... Крайно време бе да спре да предизвиква гравитацията, защото кракът започваше да я боли...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeЧет Ное 13, 2008 6:57 am

По едно време Мария стана и започна да се разхожда.
Върнете се в началото Go down
Zero
Admin
Zero


Брой мнения : 109
Join date : 12.10.2008

Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeЧет Ное 13, 2008 7:09 am

Зеро доиде седна на един парапед голям и се зъгледа в розите.
Върнете се в началото Go down
https://rpgvampireknight.bulgarianforum.net
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeЧет Ное 13, 2008 7:11 am

Мария мина точно под клона и сякаш нея интересуваше нищо. МОмичето крачеше ли крачеше и оглеждаше розите с различни цветове.
Върнете се в началото Go down
Zero
Admin
Zero


Брой мнения : 109
Join date : 12.10.2008

Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeЧет Ное 13, 2008 7:13 am

А Зеро сякаш не виждаше Шизука и продължаваше да си стои.
Върнете се в началото Go down
https://rpgvampireknight.bulgarianforum.net
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeЧет Ное 13, 2008 7:14 am

ПО едно време Мария си намери хубаво местенце, седна откъсна една роза и я помириса после въздухна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeЧет Ное 13, 2008 2:32 pm

~ Нощ 2 - след часовете ~


Мисаки се промъкна към Сае, това че беше видял въпросната Шизука като привидение в образа на другото момиче, изобщо не му се нравеше, дори го тревожеше повече от нормалното. Спомни си, че подобни чувства изпитваше всеки път, когато осиновителите му тръгваха на... лов. Боеше се, нищо че и той беше един от тях, един от онези същества, които някои хора преследваха почти постоянно. Тръсна глава и се откъсна от тези спомени, като хвана Риука за ръка и я дръпна леко на страни, зад една от колоните...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 7:00 am

Нощ 2 - доста след часовете


Сае се оказа лице в лице с някого, когото познаваше, но в същото време не можа да си спомни точно кой беше. Тези очи - същите като на онази жена... Пое въздух, за да изкрещи. Но не го направи. Отблясъка в тези очи не беше същият... Нямаше я лудостта, нямаше насмешка, нямаше я онази наслада към жестокостта. Това не беше тя!
Тогава момичето се вкопчи в рамото на човека срещу нея и чак тогава се сети кой е той.
-Мисаки-сама... - за пръв път, откакто я дръпна настрани, Сае го гледаше с наченки на разум. Тя започна да съшива парчета близки и по-отдалечени спомени докато получи смислена картина. - Гомен насай... - Промълви и внимателно пусна рамото му.
Сае наведе глава:
-Вече знам какво ми се е случило в миналото. Знам и кой е виновникът за това. - Каза един малко по-различен глас, идващ от нейното гърло. Всъщност това си беше нейният глас... Истинският й глас. - Не мога да й направя нищо... Не и сега, още не. - Сае вдигна поглед... В очите й гореше един нов огън - на чистата омраза...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Нощ 2 - След часовете!   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 8:22 am

- Риука- сан...- промълви Мисаки смутено и се вгледа в очите й някак тъжно. Чувстваше вина, макар и да не беше негова, той я усещаше, самата му кръв носеше вината:- Няма нищо. Всичко ще е наред... Тази жена няма да те доближи, никога повече.- смръщи се леко, опитвайки се да прикрие тревогите си, но не успя изцяло:- Аз съжалявам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 8:55 am

Нощ 2 - доста след часовете

Това й подейства като чаша студена вода Сае и тя като че ли най-сетне напълно дойде на себе си.
-Съжаляваш? - без да усети как и тя се натъжи. - Защо? Нищо лошо не си ми направил.
Сае потърси опора на стената и наруши тишината:
-Помня, че при първата ни среща ме попита дали познавам някой от роднините ти... - тя се засмя леко. - Е, отговорът вече е ясен. Името й е Хиоу Шизука. Тя унищожи всички, които обичах тогава... Моето семейство...
При тези си думи, Сае осезаемо усети вината, която Мисаки чувстваше в този момент: "Но защо се чувстваш отговорен за това?" - помисли си тя докато наблюдаваше потъмнелите му очи. Поклати леко глава и си спомни всички деца, които обучаваше последната година. Толкова жизнерадостни и мили, толкова ... чисти и непокварени. Спомни си радостта в очите им и как търсеха от нея подкрепа и одобрение. Когато някое от тях беше тъжно по някакво причина, тя го прегръщаше и му казваше, че всичко е наред. На пръв поглед нищо... Но това беше всичко, от което се нуждае един човек, за да се почувства добре...
Сае понечи да прегърне Мисаки и да му каже, че всичко е наред... Но докато вдигаше ръце една мисъл я покоси: "Та той не е дете... Той е чистокръвен вампир, за бога... Освен това..." - Тя леко потрепери. - "Нямам представа какво би помислил за това или как би реагирал..."
-Мисаки-сама... Как се озовахте тук, в градината? - попита мило Сае.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 9:03 am

Белокосият трепна и я погледна леко изненадано, но отговори почти веднага:
- Стаята ми има цялостен изглед към градината. Видях те, а и онова момиче, но в нея имаше нещо различно.- присви леко вежди и въздъхна:- Видях го като привидение, като халюцинация в лицето на другата, видях Шизука Хиоу и осъзнах, че наистина съм... пълно нейно копие. Колкото и да го отричах, и все още да искам да го отричам, мисля че вече не мога.- поклати глава и притвори малко очи, като се вгледа в земята.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 10:36 am

Нощ 2 - доста след часовете

Сае се усмихна и хвана ръката му.
-Да, външно вие сте нейно копие... Но аз... Аз не съм видяла, нито усетила нищо зло у вас... у теб. - Тя кривна глава леко настрани. - Ако ще ти олекне искам да знаеш, че аз ще те съдя по това което правиш и няма да ти приписвам греховете на роднините.
Сае приближи и другата си ръка към първата.
-Никой не си избира родителите и рода! - Тя пусна ръката му. - Поне не и родните...


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Съб Ное 15, 2008 5:37 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 1:22 pm

-ая ая.
Каза Мария като стана и с букет в ръка си тръгна а след нея се носеше странатата миризма на кръв същевременно и уханието на розите.

П.П;Добре е не съм философ като вас.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 1:24 pm

~ Нощ 2 - много след часовете ~

Мисаки вдигна леко брадичка нагоре, но без да откъсва очи от Сае. Беше изненадан от думите й, мислеше, че това което някой негов роднина е сторил преди, се пренася и върху него, като дълг, като грях:
- Благодаря ти.- усмихна се и приведе глава, като притвори виолетовите си очи и няколко тънки бели кичурчета паднаха пред лицето му:- Благодаря, че поне ти не ме приемаш като такъв, какъвто всички смятат че съм или трябва да съм.
Върнете се в началото Go down
Zero
Admin
Zero


Брой мнения : 109
Join date : 12.10.2008

Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 1:25 pm

Зеро си тръгна.
Върнете се в началото Go down
https://rpgvampireknight.bulgarianforum.net
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 1:33 pm

-Знаеш ли... Сега я мразя... Толкова много я мразя... Но затова, което ми е сторила, а не за това, което е. - Сае снижи глас. - Нали това е същността на вампирите? Нали точно това са те - хищници? А хората са тяхната плячка... И точно като плячка моето семейство се озова между ноктите на хищника, нейните нокти...
Тя знаеше, че това, което говори е вярно. Чувстваше го, но това не й пречеше да мрази Шизука. За момент й мина през ум, че хората са хищници за кокошките на село... Но те не спират да снасят яйца, когато бабата заколи някоя от тях... Засмя се на това сравнение : "Но си е така... За вампирите хората са кокошки".
-Мисля, че ще бъде много хубаво, ако някой ден й простя... - Тя замълча за малко. - Въпреки че едва ли ще мога.
Сае се озърна, знаеше, че и Мисаки го усеща.
-Трябва да се махна. - Каза тя припряно. - Тук замириса твърде много на кръв...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitimeПет Ное 14, 2008 1:40 pm

Момчето кимна положително и присви леко вежди, като се огледа, сякаш очаквайки някой да се появи от някъде и да ги стресне, но просто му беше като навик от преди:
- Да вървим.- кимна пак, но май повече на себе си. Множество мисли в момента върлуваха в главата му, за първи път срещаше своя истинска роднина, макар и не лице в лице, но вече беше напълно сигурен, че това е тя и че може би постоянно ще се срещат. Е, май щеше да прави опити да го избегне, колкото и да настояваха осиновителите му, че трябва да е сред себеподобни, той толкова повече отказваше да е в близост до други чистокръвни, някак си не беше свикнал, чувстваше себе си като обикновен... човек. И само се надяваше някой да не разбере за това негово усещане, тогава щеше да си има сериозни проблеми и с Асоциацията и със Съветът.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Розите... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Розите...   Розите... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Розите...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Градината с Цветя-
Идете на: