RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 През деня...

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
????
Гост




През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 4:18 am

-Безценна е! Реално погледнато тя спаси доста от учениците ми от Мен. - Сае се усмихна. - Тя усеща кризите ми преди да настъпят, така мога да се контролирам в много от случаите.
Сае изкачи няколко стъпала, подскачаяки на десен крак.
-Куче... Малка сестра... Сигурно е доста весело?
С две последни крачка тя стигна най-горното стъпало.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 4:21 am

- Вампир в семейство на Ловци.- вдигна рамене с малка усмивка на лицето си:- Весело е, беше. Едва ли пак ще се върна при тях, а предполагам, че когато Карин, човешката ми сестричка, порасне ще ме подгони. Може би ще е типично за нея, тя все още не може да прецени кои вампири са по- опасни, но след години... както и да е, дори и да реши да ме преследва, никога не бих я наранил. Ще я приемам за своя сестра дори до самия край.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Нощ 2 малко преди часовете   През деня... - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 09, 2008 4:48 am

Нощ 2 малко преди часовете

-Човек не знае как ще се обърне животът му...
Сае посегна и отвори портата на общежитието.
-Но не е ли по-добре така? - Тя се засмя. - Винаги има елемант на изненада. - Пристъпи леко, като изчака и Мисаки да влезе. После се обърна към него с лъчезарна усмивка и направи реверанс. - Аригато, Мисаки-сама. Ще се видим отново в часовете, надявам се.
Сае се обърна и се насочи към стаята си, но се спря до стълбата.
-Знаете ли... Ако знаех, че ще получа криза в близост до ученици от дневната смяна, нямаше да отида на езерото. А ако знаех, че там ще намеря някой, който да ми подаде ръка, пак щях да отида. - Тя се усмихна леко. - При всички положения бях изненадана...



(И сега трябва писанието да се примисти в друг раздел Laughing Вече не сме при езерото. Мисълта ми е да се напише къде отива, за да се проследи с кой какво се случва.)

продължава тук


Последната промяна е направена от Ryuuka Sae на Нед Ное 09, 2008 6:49 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : за да стане както трябва)
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 12:42 pm

Сунако дърпаше Айдоу докато не стигнаха до езерото.Тя бе толкова енергична..След това нещо и стана и влезе във водата....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 12:59 pm

Айдоу някак едновременно очакваше и не очакваше да влезе във водата. По-точно му мина през ума, но га отхвърли с: "Тя не е луда... Поне се надявам..."
Сега стоеше на брега с ръце на кръста и съзерцаваше мило Сунако, която бе вече съвсем мокра...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:04 pm

-Хмм,Айдоу!-отсече тя.-Не забравяй,че и аз съм вампир и то чистокръвен..Знам какво си мислиш...-каза весеки Сунако и го опръска със вода....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:11 pm

-Хм... - Айдоу затвари очи срещу пръските. - Да видим...
Той се приближи до водата, приклекна и потопи ръката си ло лакътя. Сунако не можеше да помръдне, защото Айдоу направи едно хубаво подводно ледено блокче, което обхващаше краката й.
Той се усмихна:
-Нали не си се отказала да си играем? - Усмихна се той лукаво...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:16 pm

Сунако се усмихна..От водата излезе пара..Тя забеляза,че Айдоу си дръпна ръката..Той изгуби равновесие и падна във водата до нея..
-Така значи...-каза Сунако през смях..Тази игра ще бъде забавна...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:27 pm

Ръката му гореше и пулсираше болезнено. В момента, в който я извади от водата му причерня и той за частица от секундата загули съзнание, но това беше напълно достатъчно, за да се изтърси във водата. Когато се подаде но повърхността потърси с очи Сунако и я видя да се смее почти истерично.
-Много смешно! - Каза той през зъби. Онази, дълбоко скритата досега струнка на Мъжкото достойнство с главно М, изсвири един акорд. Айдоу се чувстваше почти унижен от това... Той тръсна глава и тръгна да излиза...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:29 pm

-Айдоу!Почакай!Съжалявам..-каза Сунако със сериозно изражение и хвана ръката му за да го задържи...
-Не исках да те нараня...Извинявай..-повтори по тихо тя...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:33 pm

Той спря, но не я погледна. Изведнъж си даде сметка, че той дапочна играта, забравяйки, че тя е с много по-големи способности от него. Затвори за момент очи и се обърна към нея с мило изражение.
-Не ми се извинявай. Не си виновна за абсолютно нищо. Не знам какво ми стана преди секунди...
Той протегна ръка и леко се усмихна, прекарвайки пръсти по бузата й.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:34 pm

Сунако се доближи до него.Усмихна се и каза
-Напротив!Аз съм виновна не биваше да го правя..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:39 pm

-Ела с мен. - Каза Айдоу, хвана ръката й и я помъкна извън езерото. Сунако отвори уста, за да каже нещо, но той слоши пръст пред устата й... - Шшшшт. Не питай.
Вървяха по брега на езерото, докато не минаха точно срещу Академията. После Айдоу се обърна към нея със светнали очи:
-Затвори очи, нека те изненадам...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 10, 2008 1:41 pm

Сунако все така усмихната затвори очи..
-Побързай,знаеш,че съм нетърпелива.....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





През деня... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
През деня...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» През деня...
» През вечерта...
» През нощта

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Край езерото-
Идете на: