RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Shizuka Hiou

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Shizuka Hiou Empty
ПисанеЗаглавие: Shizuka Hiou   Shizuka Hiou Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 2:50 am

Доста противоречив характер според мен. Тя и има право да прови всичко, което прави, и няма...
Но аз ще оставя възможност на тукашната Шизука да направи по-пълно описание...

Само ще ви покажа няколко нейни картинки:

Shizuka Hiou Hio_shizuka


Shizuka Hiou Vampire%20Knight%20-%2013%20-%20Large%2008


Shizuka Hiou Vampire%20Knight%20-%2013%20-%20Large%2001
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Shizuka Hiou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shizuka Hiou   Shizuka Hiou Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 7:27 am

В миналото Шизука Хио била затворена и за да се храни са и пратили некакъв човек, но последствие на обстоятелствата тя се влюбила в него и нито веднъж не го ухапала за да му пие кръвта. След като той умрял тя полудяла и почнала да избива Убииците на Вампири (щото са я затворили) щом стигнала до семейството на Зеро и Ичиру тя убила родителите им превърнала Зеро в Вампир а Ичиру го взела под крилото си. И така 4 или 5 години никой не знаел нищо за нея. Щом се появила в Академия Кросс като Куренай Мария никой не я познал. На бала по случайност другите Членове на нощната школа намерили истинското и тяло и доквадвали на Куран Канаме. Щом Шизука заела истинското си тяло Куран я убил и изпил част от кръвта и. На смъртно легло Ичиру предложил кръвта си а тя му казала че само него не може да превърне в Вампир и така тя издъхнала.


Е май тва е всичко ако съм пропуснала нещо кажете
а и Много обича да си играе с другите Също така се води като Бог
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Shizuka Hiou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shizuka Hiou   Shizuka Hiou Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 7:33 am

Всъщност като че ли Канаме я позна преди да намерят тялото й. Smile

И... Тя ухапала Човека, за да го превърне във вампир. А е бил убит, защото Някой (Ридо Куран) го е добавил в Списъка преди да се е превърнал в Ниво Е.... Та така общо взето... Ако не ме домързи, ще го напиша в оригинал от превод... Но засега ме мързи Very Happy
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Shizuka Hiou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shizuka Hiou   Shizuka Hiou Icon_minitimeНед Окт 26, 2008 7:35 am

е аз не мога да напиша още щото баща ми е тук а той ми е забранил да гледам анимета за вампири щото после си мисля че аз съм вампир
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Shizuka Hiou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Shizuka Hiou   Shizuka Hiou Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Shizuka Hiou
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: За Анимето :: Герои-
Идете на: