RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 През деня...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: През деня...   През деня... Icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 2:16 pm

През деня тук се събираха много ученици от Дневната смяна.
Върнете се в началото Go down
Zero
Admin
Zero


Брой мнения : 109
Join date : 12.10.2008

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 2:13 am

Зеро доиде качи се на едно дрърво и започна да спи.
Върнете се в началото Go down
https://rpgvampireknight.bulgarianforum.net
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 10:16 am

През голямото междучасие Юки искаше да си почине и отиде в гората. Тя седна под едно голямо дърво на сянка и се загледа в небето.
- Хмм какво ли прави Канаме-сенпай сега - каза си тихо тя.
Върнете се в началото Go down
Zero
Admin
Zero


Брой мнения : 109
Join date : 12.10.2008

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 12:05 pm

Зеро започна да цели Юки със ябалки и се смееше.
Върнете се в началото Go down
https://rpgvampireknight.bulgarianforum.net
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 12:13 pm

Юки скочи, понеже не очакваше Зеро да е на дървото и се огледа. Тя го видя и се засмя.
- Зероо изплаши ме - каза тя - Хммм какво правиш на дървото, май вече закъсняваме за час по добре да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Zero
Admin
Zero


Брой мнения : 109
Join date : 12.10.2008

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeНед Окт 19, 2008 12:14 pm

-Умм не ми се влиза.
Върнете се в началото Go down
https://rpgvampireknight.bulgarianforum.net
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 5:18 am

(От ''Нишата в стената'')(продължение)

Сунако без да забележи, беше излязла извън пределите на училището.Разсеяна от бягането тя не чу, че има още някой и продължи... Очите й бяха насълзени, тя изобщо не виждаше къде стъпва и след миг се спъна и се просна на земята. Докато ставаше, тя вече съвсем ясно усети присъствието на някой. Обърна се и видя няколко вампира ниво Е...Те бяха освирепели, загубили контрол над себе си...
Когато Сунако се опита да да се бие, не успя, защото си беше ударила много зле ръката, а й трябваше време за да се оправи... Оставаше й да бяга... И докато правеше жалки опити, вампирите й скочиха... За кратък миг тя изпадна в несвяст - щом отвори очи, беше късно за всяка друга реакция, затова тя просто изкрещя...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 5:35 am

Айдоу тичаше бързо, може би никога не би тичал по-бързо и видя противните същаства ниво Е да се нахвърлят върху Сунако. Той протегна ръка и едно от тях спря на няколко см от лицето й, а после се счупи на хиляди ледени парченца. Другите ги последва същата участ...
Айдоу погледна Сунако, която се бе свила до ствола на дървото и я попита сериозно:
-Добре ли сте, Сунако-сама? - Учтивото окончание с мъка излезе от устата му, но... тя така искаше...
Докато тичаше, сърцето на Айдоу щеше да се спука от страх... От страх да не закъснее и нещо да й се Случи. В тези секунди чувствата му към нея се избистриха. Той нямаше да направи нищо, за да я нарани, освен, за да я предпази от нещо друго, което би я убило иначе...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 5:45 am

-Защо?-попита Сунако тихо..
-Защо го направи?Можеше да ме оставиш..Защо...-попита още по тихо тя като,че ли бавно губеше съзнание..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 5:52 am

-Да те оставя? - Айдоу я погледна по-неразбиращо, отколкото би я погледнал ако се опита даму обясни, че слънцето залязва на изток. - Никога не бих го направил, щом имаш нужда от мен...
Той хвана ръката й, за да й помогне да се изправи...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 5:55 am

-Нали за теб беше по-важно дългът към семейството?Как така..Да не би да си промени мнението..или просто се почувства длъжен?-шепнеше тя...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:00 am

-Семейството ми има още деца, за да изпълняват дълга. - Прошепна той. - Още много отдавна аз избрах Канаме-сама за свой приятел и като такъв, аз съм при него, когато е необходимо. Затова ти казах, че ще се съобразя с него за... нас и си спомням, че се съгласи с мен. Моето зъдължение е свързаво с него... Но ти - ти си едно дете, израсло далеч от нашите закони и правила... Страх ме е някой от роднините ти да не се появи с някакви искания, това е. Защото те ще бъдат подкрепени от Съвета а дори може би и от Канаме, за което няма как да съм сигурен...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:04 am

-Да съсласих се със това за Канаме...-въздъхна тя..-Но ти говореше за дълг към семейството ти...Както казах,не мисля,че Канаме ще има проблем,а колкото до роднините ми..Те може да са ми роднини по кръв,но не и по душа,ако ми бяха истински родини щяха да ме потърсят..Сега нямат право да искат нещо от мен след като са постъпили така,макар и до една степен да не съм права....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:08 am

-Права си. - Отсече Айдоу. - Но това, че до сега никой не те е потърсил, може да е не по една и две причини. И дори да е както го казваш, не пречи да те потърсят сега. Повечето търсят лична изгода и тя е свързана с теб... О, бъди сигурна, че ще бъдеш потърсена.
Той говореше тъжно, навел очи. Личише си как не иска да мисли за това и как с мъка излизаше всяка една дума от гърлото му, но... Беше започнал да говори - по-добре беше всичко да се изясни сега.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:24 am

-И така да е...Аз наистина те харесвах,но мисля,че ти не искаш това да прдължава..Затова и избягах..А ти дойде при мен..(:Д)Щом те притеснява толкова много мнението на Канаме..тогав акакто казах все едно нищо не се е случило,но пък от друга страна аз бих могла да говоря с него ако има проблем...-прошепна Сунако..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:35 am

Айдоу кривна главата си на една страна.
-Защо тогава не ме попита какво искам аз, а направо ме обвини, че те мамя? - Той направи крачка назад. - Аз исках само да ти кажа всичко, което смятам за важно... С Канаме-сама ще говоря аз, това е мой дълг, не твой.
Той направи още една крачка назад и я погледна в очите:
-Сега те питам, но помисли добре... Искаш ли да станеш... - Той изведнъж се намери до ухото й и й прошепна съвсем тихичко нещо, след което се изправи и отстъпи съвсем малко от нея, за да й остави вариант да му откаже, ако не желае...
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:51 am

Сунако се усмихна:
-Хах, под ''Искаш ли...'- какво имаше пред вид, Айдоу?-запита тя подозрително...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 6:54 am

Той леко пребледня и се усмихна... Но в усмивката му нямаше нито следа от веселост...
-Имах пред вид точно това, което попитах. - Каза той. - Ако ми отказваш, ще те разбера, все пак точно това имах пред вид... Да се чувстваш свободна да откажеш, ако не искаш...
Айдоу извърна глава, чакайки отговора й, сякаш чакаше смъртна присъда.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 7:09 am

Сунако сложи ръка върху лицето на Айдоу за да обърне очи към нея...
-Разбира се!КАк можа да се усъмниш,че ще откажа..-прошепна тя тихо,а след това пусна ръката си...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 7:13 am

Айдоу погледна в очите й, за да се увери, че не си играе с него и щом видя, че е сериозна, се успокои. Изведнъж я прегърна и толкова я стисна, че щеше да я удуши. Не и позволи да каже нищо, а вместо това остави едната си ръка на кръста й, с другата повдигна брадичката й и я целуна... После я пусна и се усмихна:
-Наистина си помеслех, че ще ми откажеш, но... По-добре бе да те попитам сега... И се радвам, че го направих.
Върнете се в началото Go down
Sunako Kuran
Admin
Sunako Kuran


Брой мнения : 420
Join date : 28.11.2008
Age : 32
Местожителство : Academy Cross

През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 8:43 am

Сунако се усмихваше..След това предложи на Айдоу да се връщат за да не ги види някой....(към нощтното общежитие)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Дек 11, 2008 8:48 am

Той кимна, сплете пръсти с нейнитеи тръгна с умерено бързи крачки към общежитията.
-Знаеш ли, в момента ми се сструва, че всичко ще бъде наред... - Каза той и се усмихна леко.
После изведнъж спря под едно дърво и се протегна нагоре. Откъсна една ябълка и я подаде на Сунако:
-Е, не може да се сравни с кръв или шоколад, но... Мисля, че това е най-хубавата ябълка. - Той се засмя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 3:51 am

Ми май ден 5...

Айдоу вървеше бавно, стараейки се да изрита всички мисли от главата си. Беше тъжен, определено, но най-страшното бе, че идея си нямаше какво се случва. А Сунако беше мъртва... Той тръсна глава. Не я приемаше като мъртва, предпочитеше да мисли, че е заминала някъде или дори, че го е изоставила...
Въздъхна бавно и спря под едно от дърветата:
-Е, Сериен, има ли нещо ново? - Попита той без дори да вдигне глава.
Сериен скочи от едно от съседните дървета и се приземи зад момчето:
-Лош усет, не бях там. - Каза тихо.
-Да... - Айдоу я погледна отнесено.
-Но не. Нищо ново... Преди малко дневната смяна влезе в трети блок часове. Нищо тревожно, освен... - Тя се приближи. - Слабо, но надуших кръв... Непозната кръв.
-Хм. - Той я погледна. - Тиски Аяно...
Сериен кимна:
-Каза ли им, че трябва да се внимава?
-Да. Но едва ли го приемат сериозно... - Айдоу погледна напред.
Момичето направи няколко крачки, скочи и изчезна в покрова над тях. Айдоу поклати леко глава и продължи пътя си...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitimeЧет Яну 01, 2009 12:51 pm

От нишата в стената

Айдоу беше взел решение... Но намаше да каже на никого, освен на Кайн. Знаеше, че братовчед му ще изкаже мнение, но няма да го спре. Стисна ръцете си в юмруци и след малко ги прибра в джобовете си - ставаше студено... Не усети никъде Сериен, значи или се беше скрила твърде добре или просто не беше тук. Харесваше му да говори с нея - когато розговорът станеше досаден, тя просто изчезваше... Мина покрай фонтана - там имаше силуети, но не му се ходеше да проверява. Имаше си префекти за тази работа.... Забърза крачка и скоро влезе в общежитието.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





През деня... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: През деня...   През деня... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
През деня...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» През деня...
» През вечерта...
» През нощта

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: В гората-
Идете на: