RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Директора...

Go down 
АвторСъобщение
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Директора...   Директора... Icon_minitimeСъб Окт 18, 2008 2:01 pm

Това беше офиса на директора на Академия Крос ;] задавайте на него въпроси относно академията пък се някои ще отговаря най - вероятно който е online докато не си намерим "chairman" Very Happy

Директора... Vampire2_16

lol! нещо такова представлява lol!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeЧет Окт 30, 2008 10:18 am

- Въпрос на време е...- промълви чернокосата. Беше спряла пред вратата на Директора и тихичко си мърмореше под носа, поредното писмо, но защо? Не я интересуваше особено, поне вече не, може би преди години щеше да бъде привлечена от предложенията, но сега... Въздъхна тихо и почука на вратата леко, щом чу мъжкия глас отвъд дървото, просто влезе смирено и се огледа. Повдигна замислено вежди и се вгледа в човека пред нея, очилатко, но пък и доста странно изглеждащ очилатко, някак уверен в себе си.
- Мисузу- сан!- усмихна се мъжът и стана рязко от бюрото си:
- Меи Мисузу, да. А Вие трябва да сте Кайен Крос?- отвърна и скръсти ръце, мразеше някои учтиви изказвания, но пък от части и беше свикнала. Той не беше първият който се обръщаше така към нея, започваше да се замисля какво щеше да е сега ако беше останала "Е".
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeПон Ное 03, 2008 10:11 am

Имаше един стол срещу бюрото на Дириктора, който се падаше с гръб към вратата. От него се надигна момиче със сравнително светла, сравнително дълга и сравнително чуплива коса. То се обърна към новодошлата и я загледа замислено с тъмносините си очи. В следващата секунда като че ли се сепна.
-Е, Крос-сан, благодаря ви за всичко. Предлагам да прочета правилата и ако имам въпроси ще се обърна към вас. Довиждане.
Момичето пристъпи
-Довиждане Риука-чан. - Захили се Диракторът.
Тя се поклони грациозно и тръгна към вратата. Когато се размина с чернокосата, леко кимна, леко се усмихна и промълви тихо:
-До скоро.
После с бързи стъпки излезе и затвори вратата след себе си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeПет Ное 07, 2008 8:31 am

Меи проследи с поглед излизащата и присви леко очи:
- Та... Мисузу- сан, с какво мога да ви помогна?- запита Крос, като се усмихна широко и махна с ръка към стола, на който до преди минута седеше Рука.
- Получих ново писмо то вас...- заговори тя и кротко седна на стола, като скръсти леко ръце:
- И решихте най- накрая да отговорите? Това е чудесно!- възкликна мъжът, като я прекърса.
- Боже, да.- отвърна тя и въздъхна някак отегчено:- Решението ми е просто, въпросът беше да избера някой от двата класа и тъй като съм убедена, че с кръвта няма да имам никакви проблеми, избирам Дневния клас. Разбира се, вашата дума е последна, тук съм главно защото ми писна от писма имолби.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeПет Ное 07, 2008 10:28 am

(Само мъничка поправка: Риука Сае и Соуен Рука са две различни лица...)

"Защо ли ме гледаше с неприязън?" - се почуди Сае. Странно й беше, при все че не се познаваха... Тя прехапа устни и се облегна на стената - или може би се познаваха? Тук паметта отказваше да й помогне. Сае не искаше да мисли, че в миналото е направила нещо лошо на това момиче, а нямаше как да е сигурна, че не е... Затова просто тръсна глава и си забрани да мисли по този въпрос. Достотъчно се тормозише и без това... А пък така или иначе всичко щеше да се изясни рано или късно... Дано само това да станеше преди да й изтече времето...
И за пръв път от години Сае заплака. Много рядко си позволяваше да плаче... А никога не си позволяваше да се самосъжалява, но сега... Сега плачеше за себе си - както никога. И не я интересуваше кой какво ще си помисли!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeПон Ное 10, 2008 5:55 am

Нощ 2 - след часовете

Сае почука внимателно на вратата и изчака съответното "Влез". И влезе:
-А, Риука-сан. - Засмя се той. - Какво има? - Изведнъж се разтревожи. - Проблем ли?
-Не, не... - Сае се усмихна и подаде разрешителното.
Директор Крос намести очилата си и го прочете. Тъкмо отвори уста, когато Риука го прекъсна:
-Крос-сан, с мен ще дойде Хиоу Мисаки-сама и ще помоля дъщеря ви да ни придружи.
-Аха! - Той тцъкна с език. - Добър избор, добър избор.
После се разписа и подаде на Сае документа.
-Приятно изкарване в града, Риука-сан! - Каза той, ухили се и скръсти ръце на бюрото си.
Сае благодари и излезе. "Сега ще трябва да потърся и Юки." - Каза си наум и се запъти към градината.


(съжалявам, че говоря вместо Директора, но когато се появи нашият, тукашен "Кайен Крос", ако не му харесва, ще го редактирам по нейно в случая желание)



Това отива към Коридорите
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeНед Дек 14, 2008 5:58 am

Ден 4 - след обяд

- Е, Юкито- сан...- заговори Крос, като седна спокойно на стола си зад бюрото и преплете пръсти замислено:- Какво наистина те води на сам? До колкото те познавам, не си тук само защото си решила да преподаваш?
- Колко проницателно, Кайен- сан.- подсмихна се чернокосата и скръсти ръце, като се подсмихна лукаво:- Истина е, че не съм тук само заради това. Всъщност...- замълча за момент и присви очи, сякаш се опитваше да улови шумове от вън, някой случаен който можеше да подслушва. Приведе се леко напред и преплете пръсти, както Директора, но опря лактите в коленете си, не на бюрото:- Асоциацията обявиха, че той може да смени името си, но въпросът е дали ще желае да го направи. Има възможност да загърби миналото на рода си, но тук има и още един проблем.
- Проблем?- изведнъж Крос стана изключително сериозен и присви очи от под очилата:- Издирван ли е?
- Не точно. По- скоро търсен внимателно от... родната му майка. Тя е в града, според това, което научих от последното й писмо тя иска да го изпита, да му покаже кой е всъщност, да му докаже че е Хиоу и никой друг. А това може да създаде много неприятности на всички. Ако той откаже да смени фамилното си име и запази родното си, това означава че ще бъде подложен на разпит и от Съветът и от Асоциацията, ще се наложи да направи избор. И Сизиру Коно...
- Иска да го привлече на своя страна, да го обърне срещу хората.- прекъсна я Директора и притвори очи, като се облегна назад:- Това ще бъде наистина труден избор за него.
- Не, няма да е. Тук съм за да предотвратя евентуален такъв избор. Изобщо всичко, което може да се случи. Сизиру иска да се срещне с него очи в очи, а ако това се случи, ще го загубя. Не бих го допуснала. Мисаки е мой син, макар и не роден, не мога да позволя тя да ми го отнеме, независимо каква е цената!
- Минаги... не би могла...
- Точно ти не си човекът, който да ми казва какво мога и какво не.- отсече жената и стисна очи леко гневно, по принцип не проявяваше никакви изблици на емоции, но очевидно с Кайен Крос се познаваха и пред него можеше да покаже истинската си същност.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:39 pm

От коридорите

Директора отвори вратата като влезе съсредоточено и махна леко с ръка на Кайн да седне:
- Има да говорим наистина много.- проговори, като седна на стола пред прозореца и опря лакти в бюрото.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:42 pm

-Прав сте!-съгласи се Кайн...-Канаме-сама вече трябваше да се върне...А Сунако-сан бе поставена в критично положение..Трябва да се направи нещо по въпроса....-каза Акатски докато сядаше на едното канапе..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:48 pm

- Местонахождението на Канаме- сама е неизвестно.- заговори Директорът:- Не мога да кажа кога ще се върне със сигурност, но мисля ,че и никой не знае също. А относно Сунако Куран, в какво състояние е? И ако мога да попитам, открихте ли нещо интересно в заключения отдел в библиотеката?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 12:54 pm

-Нищо особено!-каза Кайн и извъртя глава към прозореца.-Тя има близначка...Иии,явно тази ''близначка'' се намира във неприятна ситуация...Тя черпи сили от Сунако,за да възстанови раните си...Открихме само имената на близките й и разбрахме,че другите й братя и сестри са били убити на 15 годишна възраст.-каза Кайн след това млъкна..След минута отново се обади..-Риука-сан и Мисаки-сан,би трябвало вече да се завръщат от ''експедицията'' си,но никакви ги няма!-възкликна Акатски...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:02 pm

Кайен замълча, като притвори очи и въздъхна:
- Очакваше се.- промълви тихо, като погледна Акатски:- Риука Сае и Хиоу Мисаки няма да се върнат. До колкото познавам майката на Мисаки- кун и ако кой е взел от нейната упоритост, значи ще се върнат едва когато открият наистина нещо важно, което може да помогне. Мисля, че са поели да търсят "близначката", но има вероятност да попаднат в голям капан, ако не са достатъчно внимателни. Всъщност убийството на чистокръвни вампири на 15 годишна възраст може да се каже, че е познато от отдавна. Но убийците им си подбират точно определени семейства и родове, които да атакуват.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:08 pm

Кайн въздъхна и погледна директора..
-Незнам...Но положението е критично..Не са ми известни всички факти и сега съм в безисходица..Немога да помогна на никой!-каза Кайн и се изправи....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:12 pm

- Опасявам се, че никой с нищо не може да помогне точно сега.- Крос въздъхна и се облегна на зад:- Единственото, което имаме е времето. Можем само да чакаме ида се надяваме вампирите- ловци да не приближат прекалено много до града. Тогава чистокръвните ще са в безизходица.- поклати малко тъжно глава и пак въздъхна:- Погрижете се за Сунако- сан.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeСъб Дек 27, 2008 1:15 pm

Кайн кимна(както винаги.. :Д )...
-Добре..-каза той и се запъти към библиотеката на нощната смяна....
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeЧет Яну 22, 2009 1:13 pm

Аяме влезе срамежливо като в ръце държеше куфара си с багаж. Лицето й беше прибледняло от притеснение:
- Ам... добър ден... аз съм новата ученичка Аяме - каза тя и гореща вълна премина през цялото й тяло.
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeЧет Яну 22, 2009 1:35 pm

Юки минаваше случайно и зърна Аяме. Тя влезе в кабинета на директора и я загледа с любопитство:
- Здравей ти трябва да си новата ученичка Аяме, предполагам... Забравих да ти се представя, аз съм Юки...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeПет Яну 23, 2009 3:57 am

- Приятно ми е да се запознаем Юки-чан - каза Аяме и се усмихна. Момичето й изглеждаше много познато, но не намираше отговор откъде. Аяме хвърли един бърз поглед на Юки като успя да я огледа от главата до петите. Изглеждаше й... приятелски настроена...
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeПет Яну 23, 2009 3:59 am

Юки се ухили доволно и запита Аяме:
- Ам искаш ли да ти покажа стаята ти, а после може да се разходим наоколо...?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitimeПет Яну 23, 2009 4:05 am

- С удоволствие - отвърна й Аяме. Тя стисна по-здраво тежкия си куфар и тръгна след Юки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Директора... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Директора...   Директора... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Директора...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: Местности :: Академия Крос-
Идете на: