RPG vampire knight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RPG vampire knight

vampire knight RPG
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Hanabusa Aidou

Go down 
АвторСъобщение
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Hanabusa Aidou Empty
ПисанеЗаглавие: Hanabusa Aidou   Hanabusa Aidou Icon_minitimeПон Окт 13, 2008 1:15 pm

Aidou е много харесван от момичетата в Дневната смяна. Aido е известен сред Нощения клас като дясната ръка на Kaname-sama . Той притежава горна класа вампир и способността да се контролира лед. Aido може да изглежда весел и приятелски един момент, и студ и отмъстителен на следващия. Той е единствения свидетел на убийството Shizuka от Kaname.


Hanabusa Aidou 50-510

Hanabusa Aidou Aidovampireeyes
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Hanabusa Aidou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hanabusa Aidou   Hanabusa Aidou Icon_minitimeСря Окт 22, 2008 1:47 pm

Още ранното му детство е свързано с Канаме. Той му се възхищава и се страхува от него (спомнете си, когато Директора накара Юки да обиколи стаите в общежитията и Айдо колекционираше вещи на Канаме). Понякога е дразнещо самоуверен, но просъствието му обикновено не е неприятно... У него често се появяват чисто детски черти, което за мен е най-големият му чар.
Мога да си позволя да направя заключението, че персонажът му във филма е изключително на място. Smile

Hanabusa Aidou Aidou_hanabusa
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Hanabusa Aidou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hanabusa Aidou   Hanabusa Aidou Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 12:54 pm

е тоя е най-готина.

Оле оле за Идол.....а айдоу сенпай Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Hanabusa Aidou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hanabusa Aidou   Hanabusa Aidou Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 12:58 pm

ето ви още една картинка, като ви харесва толкова много Laughing

Hanabusa Aidou Aidouhanabusa
Върнете се в началото Go down
Yuuki

Yuuki


Брой мнения : 104
Join date : 12.10.2008

Hanabusa Aidou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hanabusa Aidou   Hanabusa Aidou Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 1:55 pm

Hanabusa Aidou Dasdad10

Hanabusa Aidou Ad64d910

Не съм казала че най-мноо ме кефи ама як е ся ко да се прай Laughing Laughing Wink Wink
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Hanabusa Aidou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hanabusa Aidou   Hanabusa Aidou Icon_minitimeПон Окт 27, 2008 2:05 pm

"Въпрос на вкус" - казало магарето и... Smile

Канаме ми харесва като персонаж, но иначе ми харесва Такума... Какво да се прави имам слабост към зелени очи Laughing

Hanabusa Aidou 4716353403a8689346893l
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Hanabusa Aidou Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Hanabusa Aidou   Hanabusa Aidou Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Hanabusa Aidou
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
RPG vampire knight :: За Анимето :: Герои-
Идете на: